رشته ها، شهریه و شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس شریف

رشته ها، شهریه و شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس شریف

  • رشته ها، شهریه و شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس شریف، زمان پذیرش بدون کنکور پردیس شریف
  • شرایط ثبت نام بدون کنکور پردیس شریف، لیست رشته های بدون کنکور پردیس شریف
  • نحوه انتخاب رشته دانشگاه کنکور پردیس شریف، شرایط پذیرش دانشگاه بدون کنکور پردیس شریف
  • زمان پذیرش بدون کنکور پردیس شریف، ثبت نام پذیرش بدون کنکور پردیس شریف

[postbox4 txt=”رشته ها، شهریه و شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس شریف”]

دانشگاه صنعتی شریف از دانشگاه های برتر کشور در رشته های مهندسی و فنی است. این دانشگاه متقاضیان زیادی دارد و از لحاظ آموزشی و تحصیلی در سطح بالایی قرار می گیرد. از جمله دانشکده های وابسته به دانشگاه شریف، پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی شریف است که در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

با توجه به استقبال گسترده برای ورود به پردیس بین المللی کیش دانشگاه شریف، ما در این مطلب به بررسی شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس دانشگاه شریف، میزان شهریه دانشجویان بدون کنکور پردیس شریف و نیز لیست رشته های پذیرش دانشجو بدون کنکور پردیس شریف پرداخته ایم. به علاوه فرصت بی نظیر دیگری که می توانید از آن استفاده کنید. امان گفت و گوی تلفنی با مشاوران ما در این حوزه است. بر این اساس شما می توانید برای هر نوع سؤال و ابهامی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

[typed string0=”پردیس کیش دانشگاه شریف در سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری بدون کنکور دانشجو می گیرد.” typeSpeed=”50″ startDelay=”10″ backSpeed=”40″ backDelay=”500″ loopCount=”10″ loop=”10″]

[bannerbk]

شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس دانشگاه شریف

دانشگاه صنعتی شریف از طریق پردیس بین المللی کیش در مقطع فوق لیسانس بدون کنکور دانشجو می پذیرد. پذیرش دانشجوی بدون کنکور پردیس دانشگاه شریف بر اساس سوابق تحصیلی است.

شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس دانشگاه شریف شامل احراز شرایط عمومی ورود به مقطع ارشد، نداشتن محدودیت های نظام وظیفه برای آقایان، احراز معیارهای مربوط به پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی و قبولی در مصاحبه اساتید دانشگاه، دارا بودن مدرک کارشناسی و در صورتی که متقاضی هنوز دانشجوی مقطع لیسان باشد، باید قبل از ثبت نام، فارغ التحصیل شده باشد. شایان ذکر است که در صورتی که متقاضی فاقد معیارهای بر اساس سابق تحصیلی باشد، برای ورود به پردیس بین الملل کیش شریف شریف شود، می تواند از طریق قبولی در آزمون اختصاصی وارد این دانشگاه شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس دانشگاه شریف با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

[typed string0=”دانشجویان برتر از پرداخت شهریه در پردیس کیش شریف معاف می شوند.” typeSpeed=”50″ startDelay=”10″ backSpeed=”40″ backDelay=”500″ loopCount=”10″ loop=”10″]

میزان شهریه دانشجویان بدون کنکور پردیس شریف:

میزان شهریه دانشجویان بدون کنکور پردیس شریف با توجه به نوع پذیرش دانشجویان محاسبه می شود.

متقاضیانی که از طریق کنکور تحصیلات تکمیلی وارد این دانشگاه می شوند، بیشتر از ۲۵ درصد تخفیف در میزان شهریه آنها اعمال می شود و نیز پذیرفته شدگان از طریق آزمون سراسری که رتبه ی حداکثر ۲۰۰۰ در سطح کشور به دست آورند از پرداخت شهریه معاف می شوند. اطلاع از میزان شهریه ها قطعاً مسئله مهمی برای متقاضیان است و با توجه میزان واحدها و نیز شهریه پایه متفاوت خواهد بود. شهریه پایه هر ترم تحصیلی ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است و همان طور که اشاره کردیم دانشجویان برتر از پرداخت شهریه معاف می شوند. برای آنکه بدانید کدامیک از حالت های معاف از پرداخت شهریه مشمول شما می شود. حتماً با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

[typed string0=”با پردیس کیش شریف، فرصت تحصیل در دانشگاه صنعتی شریف را به دست آورید.” typeSpeed=”50″ startDelay=”10″ backSpeed=”40″ backDelay=”500″ loopCount=”10″ loop=”10″]

لیست رشته های پذیرش دانشجو بدون کنکور پردیس شریف:

لیست رشته های پذیرش دانشجو بدون کنکور پردیس شریف، طیفی از رشته های مهندسی را در بر می گیرد. این رشته ها شامل مهندسی عمران، سازه، زلزله، مدیریت ساخت، مهندسی برق، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی مکانیک، مهندسی نانو فناوری، مهندسی صنایع، مهندسی نفت و مهندسی شیمی هستند. برای آنکه از تحصیل از رشته های مهندسی پذیرش بدون کنکور پردیس شریف جا نمانید و جزو کسانی باشید که در این دانشگاه پر قدمت و قوی تحصیل نمایید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

و برای هر واحد پروژه و پژوهش یک میلیون تومان، هر واحد جبرانی یک میلیون و هفتاد و چهار هزار تومان، هر واحد نظری سیصد و چهل هزار تومان و هر واحد آزمایشگاهی باید پانصد و بیست و چهار هزار تومان پول پرداخت نمایید.

[postbox4 txt=”رشته ها، شهریه و شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس شریف”]
خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:
  • رشته ها، شهریه و شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس شریف، زمان پذیرش بدون کنکور پردیس شریف
  • شرایط ثبت نام بدون کنکور پردیس شریف، لیست رشته های بدون کنکور پردیس شریف
  • نحوه انتخاب رشته دانشگاه کنکور پردیس شریف، شرایط پذیرش دانشگاه بدون کنکور پردیس شریف
  • زمان پذیرش بدون کنکور پردیس شریف، ثبت نام پذیرش بدون کنکور پردیس شریف،

[telar]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور