آخرین رتبه قبولی کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی و درصد دروس

  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی ،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی ، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی ،انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد الهیات و معارف اسلامی
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته الهیات و معارف اسلامی
  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته الهیات و معارف اسلامی و دانشگاه مورد نظرشما توسط نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

[postbox txt=”اطلاع از آخرین رتبه قبولی کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی و درصد دروس”]

آخرین رتبه ی فرد قبول شده در مقطع کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی در آزمون آزاد و سراسری ۹۶ سال های گذشته می تواند ضریب اطمینان برای قبولی در کنکور ارشد را مهیا سازد. برای درک بهتر این موضوع مثالی می زنیم:

فرض کنید رتبه ی داوطلبی در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ برابر با ۴۵۰ باشد و آخرین رتبه ی قبولی دانشگاه اصفهان هم برابر با ۴۴۰ باشد. با توجه به این موضوع، داوطلب نباید در انتخاب رشته ی خود، دانشگاه اصفهان را انتخاب نماید و یا اگر قرار است که در انتخاب های ۱۰۰ گانه ی خود آن را لحاظ نماید، در انتخاب هایی پایین خود، دانشگاه سمنان را انتخاب نماید. چرا که احتمال قبولی در این دانشگاه با توجه به رتبه ی داوطلب کنکور کارشناسی ارشد پایین می باشد. داوطلبان همچنین می توانند با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ از آخرین رتبه های پذیرفته شده در دانشگاه های مختلف مطلع شوند و پس از مقایسه با رتبه و تراز خود، انتخاب رشته ی واقع بینانه و هوشمندانه خود را انجام دهند.

درصد دروس و آخرین رتبه ی قبولی ارشد الهیات و معارف اسلامی در دانشگاه سراسری:

دانشجویان ارشد الهیات و معارف اسلامی که رتبه ی بهتری کسب کرده اند، با آگاهی از تراز و رتبه و همچنین آخرین رتبه ی قبولی در این رشته می توانند انتخاب راحت تر و مطمئن تری داشته باشند. در همین راستا و برای داشتن اطلاعاتی کامل تر و دقیق تر، نرم افزار انتخاب رشته مرکز مشاوره ضمن دادن اطلاعاتی دقیق می تواند در انتخابی بهتر برای داوطلب ارشد نقش مهمی ایفا نماید.

[awsa-banners]

درصد دروس و آخرین قبولی ارشد الهیات و معارف اسلامی در دانشگاه آزاد:

داوطلبین ارشد الهیات و معارف اسلامی که مایل به ادامه ی تحصیل در دانشگاه های آزاد هستند، می توانند با آگاهی از رتبه ی آخرین فرد پذیرفته شده در گرایش مورد نظرشان، با آرامش بیشتری انتخاب رشته خود را انجام دهند. برای آگاهی از اطلاعاتی از این دست می توان از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد استفاده نمود. چرا که با توجه به گستردگی اطلاعات و احتمال خطا در آن ها، همچنین با درنظر گرفتن علایق انتخاب محدود دانشجوی ارشد، بهترین گزینه، استفاده از روشی مطمئن است. این نرم افزار به داوطلب کارشناسی ارشد این امکان را می دهد که با دیدن آخرین رتبه ی فرد پذیرفته شده و مقایسه با رتبه و تراز خود، بتوانند انتخاب رشته ی بهتری داشته باشند.

درصد دروس و آخرین رتبه ی قبولی ارشد الهیات و معارف اسلامی در دانشگاه غیر انتفاعی:

داوطلبان کارشناسی ارشد که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه ها و مؤسسات غیر انتفاعی شده اند، می توانند با اطلاع از درصد دروس و آخرین رتبه ی قبولی ارشد در رشته ی الهیات و معارف اسلامی، انتخاب بهتری داشته باشند. در همین جهت، استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد می تواند با توجه به دانشگاه مورد علاقه یا رشته ی مورد نظر داوطلب ارشد، تراز و رتبه ی مورد نیاز را به او ارائه دهد. و این بهترین گزینه برای داشتن انتخاب رشته ای مطمئن می باشد.

درصد دروس و آخرین رتبه ی قبولی ارشد الهیات و معارف اسلامی در دانشگاه پیام نور:

دانشگاه پیام نور می تواند بهترین گزینه برای داوطلبین ارشد شاغل باشد، زیرا الزامی برای حضور دانشجو در دانشگاه نداشته و به همین جهت وقت بیشتری به دانشجو می دهد. با توجه به این امتیاز برای داشتن یک انتخاب رشته ی مناسب با علایق و رتبه ی داوطلب ارشد، استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی مرکز مشاوره می تواند کمک شایانی به دانشجوی ارشد کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

[postbox txt=”اطلاع از آخرین رتبه قبولی کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی و درصد دروس”]

باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان کارشناسی ارشد رشته الهیات و معارف اسلامی

از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته الهیات و معارف اسلامی با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع کارشناسی ارشد چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

  • الهیات و معارف اسلامی و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته الهیات و معارف اسلامی با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
  • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته الهیات و معارف اسلامی
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی ،انتخاب رشته ارشد ، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی کنکور آزاد

[telar]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور