اعلام نتایج قانون جدید معافیت و کسری ایثارگری

اعلام نتایج قانون جدید معافیت و کسری ایثارگری

  • اعلام نتایج قانون جدید معافیت کسری خدمت ایثارگری ۹۷، قوانین جدید مربوط به معافیت سربازی ایثارگری، مشاوره معافیت سربازی ایثارگری، اعلام نتایج اولیه کسری خدمت ایثارگران
  • پاسخ به سؤالات شما در زمینه معافیت سربازی ایثارگری، قوانین جدید دریافت معافیت سربازی ایثارگری
  • آخرین اخبار مرتبط با معافیت سربازی ایثارگری، مشاوره نحوه دریافت معافیت سربازی ایثارگری ۹۷
  • مشاوره تلفنی اعلام نتایج قانون جدید معافیت و کسری ایثارگری و قوانین مرتبط با آن توسط  مشاورین مرکز

[postbox4 txt=”اعلام نتایج قانون جدید معافیت و کسری ایثارگری”]

اعلام نتایج اولیه کسری خدمت ایثارگران

در پی ابلاغ مصوبه بهره‌مندی سالیانه ۲۰ هزار نفر از فرزندان ایثارگران از کسر خدمت در طول برنامه توسعه ششم، اجرای این مصوبه از تاریخ ۲۳ بهمن امسال توسط ستاد کل نیروهای مسلح به سازمان نیروهای مسلح ابلاغ شد.

فرزندان مشمولان غیرغایب ایثارگران که دارای سابقه رزمندگی به مدت ۲۸ و ۲۹ ماه هستند و یا تلفیق سابقه رزمندگی، جانبازی و آزادگی آنها به ۲۸ یا ۲۹ امتیاز می‌رسد، می‌توانند با ارائه مدرک ایثارگری لازم از تسهیلات معافیت از خدمت بهره‌مند شوند.

اولویت بهره‌مندی از این امتیاز به ترتیب با سربازان در حال خدمت، مشمولان دارای برگه اعزام و مشمولانی که در مهلت قانونی معرفی بوده و همچنین مشمولان دارای معافیت تحصیلی خواهد بود.

افراد واجد شرایط از تاریخ ۲۳ بهمن ماه ۹۶ می‌توانند برای اخذ گواهی جبهه به سازمان نیروهای مسلح مربوط از جمله ارتش، سپاه، وزارت دفاع و نیروی انتظامی مراجعه کنند و سازمان‌های نیروهای مسلح، برابر روش جاری که در مورد رزمندگان دارای ۳۰ ماه جبهه یا فرزندان ایثارگران متولد ۱۳۷۲ به قبل عمل می‌کردند، نسبت به بررسی و صدور گواهی اقدام خواهند کرد.

با توجه به پایان مهلت زمان ثبت نام کسری خدمت و معافیت سربازی بر طبق اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی ناجا، اعلام نتایج قانون جدید معافیت و کسری ایثارگری مشخص شده است و بر اساس آن زمان اعلام نتایج معافیت و کسری ایثارگری، فهرست اسامی پذیرفته شدگان قانون جدید معافیت و کسری ایثارگری، مدارک پذیرفته شدگان قانون معافیت و کسری ایثارگر، مشاوره ثبت نام برای کسری ایثارگری در سال ۹۷، مشاوره انواع کسری خدمت، مشاوره در زمینه خرید خدمت سربازی و پاسخ به سؤالات متداول خدمت سربازی در ادامه مطلب پرداخته ایم.

زمان اعلام نتایج معافیت و کسری ایثارگری:

معافیت و کسری ایثارگری فرزندان ایثارگران که دارای بیشترین درصد جانبازی، آزادگی و رزمندگی هستند و ی تجمیع این امتیازات به بالاتر امتیاز برسد از یازدهم آذرماه تا دهم دی ماه می توانستند برای ثبت نام اقدام نمایند.

پس از پایان زمان ثبت نام، زمان اعلام نتایج معافیت و کسری ایثارگری ابلاغ شده است که مشمولان پذیرفته شده برای معافیت و کسری ایثارگری می توانند از آن استفاده نمایند. با توجه به تعداد گسترده ثبت نام کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان اعلام نتایج معافیت و کسری ایثارگری با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

[typed string0=”20 هزار نفر می توانند از کسر خدمت ایثارگری بهره مند شوند.” typeSpeed=”50″ startDelay=”10″ backSpeed=”40″ backDelay=”500″ loopCount=”10″ loop=”10″]

مدارک پذیرفته شدگان قانون معافیت و کسری ایثارگری

مدارک پذیرفته شدگان قانون معافیت و کسری ایثارگری ۲۰ هزار نفری که دارای حداکثر امتیاز یا تجمیع امتیاز بهره مندی از این قانون باشند، پس از انجام بررسی های مورد نظر و طی مراحل مورد نظر به مراکز پلیس ۱۰+ و مراکز نظامی معرفی شده باید تحویل داده شود. ارائه مدارک پذیرفته شدگان مانند برگه شماره ۱ ایثارگران صادره از بنیاد شهید و امور ایثارگران، برگ وضعیت مشمول، برگ تعهد اعزام به آموزش یا گواهی طی آموزش یا کفایت آن الزامی است و در صورت عدم ارائه یا تأخیر در ارائه ی آن با مشکلات زمان بری مواجه خواهند شد.

برای دریافت اطلاعات مربوط به مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان قانون معافیت و کسری ایثارگری با مشاوران نظام وظیفه مرکز تماس بگیرید.

 

فهرست اسامی پذیرفته شدگان قانون جدید معافیت و کسری ایثارگری:

فهرست اسامی پذیرفته شدگان قانون جدید معافیت و کسری ایثارگری که از یازدهم آذرماه تا ۱۰ دی ماه برای ثبت نام کسری خدمت جدید ایثارگران اقدام کرده اند، مطابق گفته ستاد کل نیروهای مسلح پس از انجام بررسی های لازم و قرار گرفتن در لیست اولویت ها تا پایان این ماه اعلام می شود.

برای اطلاع از فهرست ۲۰ هزار نفری پذیرفته شدگان قانون معافیت و کسری ایثارگری با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشاوره ثبت نام برای کسری ایثارگری در سال ۹۷:

بنابر مصوبه مجلس شورای اسلامی و قوانین تصویب شده، هر سال ۲۰ هزار نفر با توجه به درصد امتیازات ایثارگری و تجمیع این امتیازات می توانند از معافیت و کسری ایثارگری استفاده نمایند. درصد ثبت نام کنندگان و میزان استقبال از این قانون گسترده است و با توجه به جزئیات قابل توجه این قانون ممکن است کسانی مشمول بهره مندی و در اولویت کسری خدمت ایثارگری  ۹۷ قرار بگیرند. بدون اینکه از آن مطلع باشند. از این رو برای دریافت مشاوره ثبت نام برای کسری ایثارگری در سال ۹۷ با مشاوران دپارتمان تخصصی نظام وظیفه تماس بگیرید.

[bannerne]

مشاوره انواع کسری خدمت

کسری خدمت از جمله فرصت هایی است که سازمان نظام وظیفه عمومی برای بهره مندی مشمولان تعیین نموده است و سربازان در حال خدمت و در حال اعزام به خدمت می توانند با توجه به قوانین کسری خدمت سربازی، مدت زمان دوره ی سربازی خود را کاهش دهند. قوانین کسری خدمت دارای بندها و شرایط جزئی و ویژه است. از این رو اطلاع از آنها قطعاً برای افراد مقدور نمی باشد. برای همین باید از مشاوران با تجربه نظام وظیفه استفاده نمود.

برای دریافت مشاوره انواع کسری خدمت سربازی با مشاوران نظام وظیفه مرکز تماس حاصل فرمایید.

مشاوره در زمینه خرید خدمت سربازی:

امکان خرید خدمت سربازی وجود دارد و این راهکار بسیاری از مشمولان خدمت سربازی برای دریافت کارت معافیت سربازی است. اما با چه شرایطی می توان خدمت سربازی را خریداری کرد؟

کارت معافیت خرید سربازی تفاوت با کارت پایان خدمت دارد؟

نرخ های خرید سربازی برای انواع مقاطع تحصیلی چه مقدار است؟ آیا امکان کاهش و تخفیف در نرخ های خرید سربازی وجود دارد؟

برای دریافت مشاوره در زمینه خرید خدمت سربازی با مشاوران دپارتمان تخصصی نظام وظیفه تماس بگیرید.

[sb]

پاسخ به سؤالات متداول خدمت سربازی:

مشمولانی که آماده اعزام به خدمت هستند یا سربازان در حال خدمت، هر کدام برای راههای انواع معافیت های سربازی، شرایط انواع معافیت های سربازی، کدهای محل اعزامی، برگه سفید و برگه سبز، دریافت کسری خدمت، گرفتن امریه، خرید سربازی و نحوه تخفیف نرخ های آن با سؤالات متداول روبه رو هستند و یافتن پاسخ ها با توجه به تبصره های بسیار و قوانین جزئی در رابطه با نظام وظیفه، به تنهایی دشوار است. از این رو مشاوران نظام وظیفه مرکز در دپارتمان تخصصی خود آماده پاسخ به تمام سؤالات شما و ارائه راهکارهای عملی می باشند.

برای پاسخ به سؤالات متداول خدمت سربازی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

[postbox4 txt=”اعلام نتایج قانون جدید معافیت و کسری ایثارگری”]

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • اعلام نتایج قانون جدید معافیت کسری خدمت ایثارگری ۹۷، قوانین جدید مربوط به معافیت سربازی ایثارگری، مشاوره معافیت سربازی ایثارگری، اعلام نتایج اولیه کسری خدمت ایثارگران
  • پاسخ به سؤالات شما در زمینه معافیت سربازی ایثارگری، قوانین جدید دریافت معافیت سربازی ایثارگری
  • آخرین اخبار مرتبط با معافیت سربازی ایثارگری، مشاوره نحوه دریافت معافیت سربازی ایثارگری ۹۷
  • مشاوره تلفنی اعلام نتایج قانون جدید معافیت و کسری ایثارگری و قوانین مرتبط با آن توسط  مشاورین مرکز

[telne]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور