اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی نهم به دهم سال ۹۹

نتایج مدارس نمونه دولتی نهم به دهم اعلام شد…

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی نهم به دهمچه خبری مهم تر از اینکه نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم اعلام شد! امسال هر استانی به صورت مجزا، نتایج را اعلام می نماید. پس اگر شما هم قصد دارید در پایه دهم مدارس نمونه دولتی ادامه تحصیل دهید بایستی در قدم اول از نتایج خود مطلع شوید و در نهایت برای ثبت نام اقدام نمایید. با توجه به اینکه زمان اعلام نتایج برای هر استان متفاوت است، پیشنهاد می کنیم، برای آگاهی از نتایج خود پس از اعلام توسط آموزش و پرورش استان خود، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

[postbox txt=”اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی نهم به دهم تمام استان ها”]

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ :

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی نهم به دهمپس از اینکه از جلسه آزمون نمونه دولتی خارج شویم، تازه دغدغه اینکه آیا قبول می شویم یا نه! گریبان گیرمان می شود. از آنجایی که نتایج نمونه دولتی نهم به دهم به صورت مجزای استانی اعلام می شود، آگاهی از زمان دقیق انتشار و نحوه اعلام نتایج بسیار اهمیت می یابد. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی، پس از اعلام نتایج از طریق سایت سازمان سمپاد و آموزش و پرورش استان ها، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی از اسامی قبولی های آزمون نمونه دولتی استان خود پس از اعلام توسط آموزش و پرورش استان خود می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

کارنامه آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم : 

کارنامه آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهمپس از اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم توسط آموزش و پرورش هر استان، داوطلبانی که پذیرفته شده باشند، می توانند با مراجعه به مدرسه پذیرفته شده، در بازه ی زمانی معین اعلام شده توسط مدرسه، اقدام به ثبت نام نمایند. اما برای دانش آموزانی که در انتخاب های خود در زمان ثبت نام پذیرفته نشده اند نیز کارنامه ای صادر خواهد شد که در آن آخرین امتیاز کل افراد قبول شده در مدرسه، تعداد پاسخ های درست و اشتباه نمره کسب شده داوطلب در هر درس و امتیاز کل داوطلب درج خواهد شد. مشاوران خانه مشاوره می توانند اطلاعات جامعی را در این زمینه در اختیارتان قرار دهند.

جهت دریافت کارنامه نمونه دولتی نهم به دهم پس از انتشار از طریق سازمان آموزش و پرورش می توانید با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۹ :

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتیاگر پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در یکی از مدارس انتخابی در زمان ثبت نام، پذیرفته شوید، بایستی در بازه های زمانی اعلام شده توسط مدارس نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. آگاهی از زمان دقیق مراجعه به مدارس به منظور ثبت نام از آنجایی حائز اهمیت است که اگر در بازه های زمانی اعلام شده برای ثبت نام به مدارس مراجعه نکنید، مدرسه شما را به عنوان فردی که از ادامه تحصیل منصرف شده است، به حساب خواهد آورد. با توجه به اهمیت این امر، پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام مدارس نمونه دولتی، حتماً با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

از زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی خبر دارید؟ با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

اعتراض به نتایج آزمون های نمونه دولتی و لیست ذخیره :

اعتراض به نتایج آزمون های نمونه دولتی و لیست ذخیرهمعمولاً تمامی آزمون های رسمی کشور، پس از اعلام نتایج، زمانی را به رسیدگی به اعتراضات اختصاص می دهند. از طرفی پس از اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی، لیستی تحت عنوان لیست ذخیره وجود خواهد داشت که در این لیست اسامی داوطلبانی که امتیاز حداقل قبولی را کسب ننموده اند، درج شده است. در واقع اگر یکی از داوطلبان پذیرفته شده در مدارس نمونه دولتی از ادامه تحصیل در این مدارس منصرف شود، جای خالی او توسط اولین نفر لیست ذخیره پر خواهد شد. اگر پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی اعتراضی به نتیجه این آزمون ها دارید، پیشنهاد می کنیم با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید تا نسبت به ثبت درخواست اعتراض اقدام نمایند.

مشاوره تلفنی اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

معرفی مدارس خاص و مدارس برتر کشور :

معرفی مدارس خاص و مدارس برتر کشوردر کشور ما انواع مختلفی از مدارس وجود دارند که دانش آموزان بایستی با توجه به اهداف خود برای ادامه تحصیل، مدرسه خود را انتخاب نمایند. مدارس نمونه دولتی و مدارس تیزهوشان در رده مدارس برتر کشور قرار می گیرند. اما مدارس دیگری مانند مدارس شاهد و فرهنگ نیز در رده مدارس برتر قرار می گیرند. البته انتخاب مدرسه به عوامل دیگری مانند فاصله از محل زندگی نیز بستگی دارد. به همین سبب آگاهی از شرایط ثبت نامی این نوع از مدارس الزامی است. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از بهترین مدارس استان تان با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای کسب آگاهی از مدارس خاص و برتر کشور در پایه های مختلف تحصیلی می توانید با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

برنامه ریزی تحصیلی ویژه ارتقاء سطح معدل دانش آموزان :

برنامه ریزی تحصیلی ویژه ارتقاء سطح معدل دانش آموزانحتی اگر تا به امروز نمره های پایینی کسب کرده اید، فقط کافی است که با داشتن یک برنامه ی حرفه ای، سطح معدل خود را تا امتحانات خرداد ارتقاء دهید. یک برنامه ریز حرفه ای با طرح ریزی یک برنامه ی مناسب با شرایط شما، کمک می کند تا بتوانید دروس عقب مانده را جبران و در صورت داشتن ضعف در برخی دروس، آنها را برطرف کنید

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون نمونه دولتی ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

[postbox txt=”اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی نهم به دهم”]

خانه مشاوره در موضوعات زیر مشاوره می دهد:

  • اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی ، کارنامه نمونه دولتی نهم به دهم ، جواب آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 
  • زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ، اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی
  • لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی ، معرفی بهترین منابع آزمون نمونه دولتی ، بهترین منابع به منظور ارتقاء سطح معدل
  • مشاوره تلفنی اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، برنامه ریزی برای قبولی در آزمون نمونه دولتی
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور