انتخاب رشته کنکور انسانی

راهنمای انتخاب رشته کنکور انسانی

  • انتخاب رشته کنکور انسانی، ظرفیت پذیرش رشته های کنکور انسانی
  • حداقل درصد دروس برای قبولی در کنکور انسانی، لیست دانشگاه های بدون کنکور انسانی
  • زمان تکمیل ظرفیت کنکور انسانی، لیست دانشگاه های بدون کنکور انسانی
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما

[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی”]

انتخاب رشته صحیح ضمانت نامه آینده شماست.

انتخاب رشته کنکور یکی از حساس ترین مراحل ورود به دانشگاه می باشد. داوطلبان پس از کنکور انسانی و اعلام نتایج از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور باید رشته های مورد علاقه ی خود را انتخاب نمایند. با توجه به متقاضیان زیاد کنکور انسانی و ظرفیت پایین دانشگاه انتخاب رشته ی کنکور انسانی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باید با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط صورت بگیرد. با توجه به کارنامه ی قبولی داوطلبان در سال های گذشته در رشته ی انسانی و مقایسه ی آن ها با کارنامه ی خودمان می توانیم نگاه واقع بینانه تری از انتخاب رشته بدست آوریم. باید انتخاب خود را به دور از هر گونه احساساتی و فقط بر حسب میزان علاقه مندی و توانایی تحصیل در آن رشته انجام دهیم. در این زمینه مشاوران کنکور مرکز با توجه به کارنامه ی داوطلبان در سال های گذشته و تجربیات خود به شما در انتخاب رشته ای مطمئن و مناسب کمک می نمایند.

[fieldb]

[ub]

آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور انسانی:

آخرین ها همیشه می توانند تأثیرگذار باشند. با بررسی کارنامه ی آخرین نفرات پذیرفته شده در رشته های دانشگاهی و مقایسه ی آن با کارنامه ی خود می توانیم سوپاپ اطمینانی برای قبولی خود ایجاد نماییم. داوطلبان نباید فقط به این موضوع اکتفا نمایند . چرا که با توجه به میزان سختی و آسانی سؤال ها ممکن است رتبه ها از جایگاه خودشان تغییر نمایند.

با کمک مشاوران مرکز، می توانید برای انتخاب رشته ی خود از آن ها کمک بگیرید.

[lastrankb]

[fieldb]

ظرفیت پذیرش رشته های کنکور انسانی

با توجه به میزان پذیرش دانشگاه باید انتخاب رشته خود را انجام دهیم. شاید در نگاه اول لزوم بررسی آن را متوجه نشویم اما با یک بررسی دقیق می توان اطلاعات کاملی بدست آوریم.

میزان پذیرش دانشگاه ها در سال های مختلف در رشته ی کنکور انسانی متفاوت بوده است. توصیه می شود به داوطلبان در صورتی که نتوانستند در کنکور رتبه ی خوبی را کسب نمایند از انتخاب دانشگاه و رشته هایی که ظرفیت آن ها پایین است، پرهیز نمایند چرا که در این صورت شانس قبولی در رشته های دیگر را هم از خود می گیرد.

[capacityb2]

[fieldb]

[ub]

نرم افزار انتخاب رشته کنکور انسانی

با توجه به اهمیت انتخاب رشته کنکور انسانی و آگاهی کامل نسبت به عملکرد داوطلبان در سال های گذشته، نیازمند یک اطلاعات جامع و کامل از کارنامه ی داوطلبان پذیرفته شده می باشیم. نرم افزار انتخاب رشته کنکور انسانی با توجه به دیتابیس جامع و کامل خود می تواند گزارش های زیادی را به شما بدهد. داوطلبان با توجه به رتبه و تراز خود می توانند دانشگاه و رشته هایی را که امکان پذیرفته شدن در آن ها وجود دارد را مشاهده نمایند. هم چنین می توانند رتبه و تراز مورد نیاز برای قبولی در رشته ی مورد علاقه ی خود را مشاهده نمایند. مشاوران مرکز نیز طریقه ی استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور انسانی را به شما آموزش می دهند.

راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور انسانی:

تکمیل ظرفیت را می توان فرصتی دوباره برای داوطلبانی دانست که موفق به پذیرش پس از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور نشدند دانست. بسیاری از داوطلبان به دلیل عدم اطلاع از شرایط و زمان انجام آن از شرکت در تکمیل ظرفیت باز می مانند. معمولاً پس از اعلام نتایج کنکور انسانی و یک هفته پس از ثبت نام داوطلبان در دانشگاه ها، دانشگاه هایی که دارای ظرفیت خالی می باشند، در رشت ی مربوطه اعلام نیاز می کنند که سازمان سنجش طی اطلاعیه ای زمان تکمیل ظرفیت  دانشگاه ها را اعلام می نماید. در سال های گذشته مشخص شده است که تکمیل ظرفیت در خیلی از رشته های برتر انسانی نظیر حقوق، مدیریت، روانشناسی صورت می گیرد که می تواند شانس مجدد برای قبولی داوطلبان در کنکور انسانی ۹۸ باشد. همچنین برای اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته تکمیل ظرفیت می توانید با مشاوران کنکور مرکز تماس حاصل فرمایید.

[fieldb]

 ثبت نام دانشگاه بدون کنکور انسانی:

دانشگاه های بدون کنکور را می توان فرصتی مناسب برای داوطلبان که می خواهند بدون آزمون کنکور بنا به دلایل مختلف اعم از دور ماندن از فضای درسی، تحصیل مجدد و یا پیچیدگی های آزمون کنکور رهایی یابند،

دانست. داوطلبان پیش از ثبت نام می بایست از رشته هایی که در دانشگاه های بدون کنکور ارائه می گردد. مطلع شوند. همچنین از شهریه دانشگاه های بدون کنکور، شرایط ثبت نام و زمان دقیق آن ها اطلاع پیدا نمایند و با یک نگاه هوشمندانه و واقع بینانه انتخاب رشته کنکور انسانی ۹۸ خود را انجام دهند. لذا با کمک مشاوران و متخصصان کنکور ۹۸ می توانید در بهترین دانشگاه های بدون کنکور ثبت نام نمائید.

[registerb]

[ub]

[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی”]

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما کمک می کند:
  • انتخاب رشته کنکور انسانی،زمان  انتخاب رشته کنکور انسانی
  • رتبه و تراز قبولی کنکور انسانی، مشاهده ی آخرین رتبه و حداقل درصد دروس کنکور انسانی
  • ظرفیت رشته های کنکور انسانی،راهنمای تکمیل ظرفیت انسانی
  • نرم افزار انتخاب رشته کنکور انسانی، ظرفیت پذیرش دانشگاه مورد نظر
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی، مشاوره تلفنی انتخاب رشته و دانشگاه
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور