ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور پیام نور ۹۹:

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که روزی آرزو کرده باشید، ای کاش کنکور حذف می شد و می توانستیم بدون گذشتن از این غول سرسخت، بدون هیچ گونه سختی وارد دانشگاه شویم و ادامه تحصیل دهیم. دانشگاه پیام نور این آرزو را برآورده نمود، بدین صورت که در مقاطع تحصیلی مختلف، هم از طریق آزمون و هم بر اساس سوابق تحصیلی، دانشجو می پذیرد. بنابراین پیشنهاد ما این است که اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور را دارید، به منظور آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط مرتبط با دانشگاه پیام نور، زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور و … با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

[postbox txt=”ثبت نام دانشگاه بدون کنکور دانشگاه پیام نور و اطلاع از شرایط ثبت نام”]

لیست رشته های بدون کنکور پیام نور:

اولین قدم مهم برای ادامه ی تحصیل این است که بتوانید تصمیم بگیرید که قصد ادامه تحصیل در کدام رشته را دارید. به همین سبب اگر دانشگاه پیام نور را برای ادامه تحصیل انتخاب نمودید، بایستی از لیست رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شوند، اطلاع داشته باشید. از آنجایی که دانشگاه پیام نور هم در مقطع کارشناسی، هم ارشد و هم دکتری دانشجو می پذیرد و پذیرش دانشجو هم از طریق کنکور سراسری و هم بدون کنکور انجام می پذیرد، اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور پیام نور در هر مقطع بیش از پیش اهمیت می یابد.

برای آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور پیام نور می توانید با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

دانشگاه های بدون کنکور پیام نور:

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که آیا داوطلبانی که بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور جذب دانشگاه پیام نور می شوند، در واحدهای مشخصی درس می خوانند یا اینکه مانند مابقی داوطلبانی که از طریق کنکور جذب شده اند تحصیل می کنند. برای یافتن پاسخ هایی برای این گونه پرسش ها با مشاورین خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

اگر سوالی در زمینه پذیرش بدون کنکور در دانشگاه های پیام نور دارید با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

شرایط و مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور:

پیشنهاد می شود داوطلبان اطلاعات لازم و کافی را در مورد شرایط و مراحل ثبت نام دانسته تا به دلیل عدم آگاهی از قوانین برای ورود به دانشگاه دچار مشکل نشوند. همچنین علاقه مندان جهت کسب آگاهی از شرایط و مراحل ثبت نام بدون آزمون از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرند.

جهت کسب آگاهی در زمینه شرایط و مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور ۹۹:

از آنجایی که دانشگاه پیام نور در مقاطع مختلفی اقدام به پذیرش دانشجو می نماید، آگاهی از زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور ۹۹، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از آنجایی که عدم ثبت نام در بازه ی زمانی تعیین شده توسط دانشگاه پیام نور، موجب تاخیر افتادن در اهداف شما می شود، پیشنهاد می کنیم که به منظور آگاهی از زمان دقیق ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور ۹۹، با مشاورین خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

جهت کسب آگاهی از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

پذیرش کارشناسی بدون کنکور پیام نور :

دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی هم از طریق کنکور و هم از طریق ارزیابی سوابق تحصیلی، اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی بدون کنکور پیام نور را دارید، پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از زمان ثبت نام، شرایط و ضوابط پذیرش و کلیه دستورالعمل های ثبت نام، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

اگر سوالی در زمینه پذیرش کارشناسی بدون کنکور پیام نور دارید، آن را  با مشاورین مرکز در میان بگذارید.

پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور :

دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد نیز به صورت فراگیر و از طریق کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. در واقع در ابتدا بایستی به این سوال بپردازیم که اصلا فراگیر به چه معناست؟ فراگیر پیام نور یک فرصت استثنایی برای داوطلبانی است که قصد دارند بدون خواندن دروس کنکوری، در رشته مورد نظرشان ادامه تحصیل دهند.

از جمله تفاوت های فراگیر پیام نور این است که داوطلبان دروس ترم اول کارشناسی ارشد را در امتحان فراگیر امتحان می دهند و در صورت کسب حد مجاز قبولی از ترم دوم شروع به تحصیل می نمایند. اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارید و می خواهید از طریق فراگیر پیام نور وارد این دانشگاه ها شوید، پیشنهاد می کنیم که با مشاورین مرکز مشاوره تماس حاصل نمایید.

سؤالاتی که ممکن است ذهنتان را مشغول کرده باشند:

 • لیست رشته های دانشگاه پیام نور ؟
 • زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور ؟
 • شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور ؟
 • رشته های غیرحضوری دانشگاه پیام نور ؟
 • لیست دانشگاه های پیام نور تهران ؟
 • دروس خودخوان چیست ؟
 • شهریه رشته های پیام نور ؟
 • بهترین رشته برای ادامه تحصیل ؟
 • نحوه انتخاب رشته حرفه ای؟

[postbox txt=”ثبت نام دانشگاه بدون کنکور دانشگاه پیام نور و اطلاع از شرایط ثبت نام”]

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

 • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور، شرایط ثبت نام و مراحل ثبت نام بدون کنکور ، لیست رشته های بدون کنکور پیام نور
 • زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه، مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور، لیست دانشگاه های بدون کنکور پیام نور
 • نرم افزار انتخاب رشته بدون کنکور، کاردانی، کارشناسی،  کارشناسی ارشد و دکتری بدون آزمون، ثبت نام بدون کنکور پیام نور 
 • مشاوره تلفنی در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه بدون کنکور در تمامی مقاطع تحصیلی ، ثبت نام فراگیر پیام نور
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور