برنامه ریزی عید، فرصتی طلایی برای کنکوری ها

برنامه مطالعاتی نوروز برای کنکوری هایِ جان

برنامه ریزی برای کنکور نیازمند دانش و تجربه است، مخصوصا زمانی که فقط ۴ ماه تا کنکور زمان باقی مانده باشد. اما اگر تصمیم خود را برای قبول شدن در رشته ی دلخواهتان گرفته اید، اصلاً نگران نباشید چرا که اگر در این ۴ ماه مطابق برنامه پیش بروید، به نتایج خوبی دست خواهید یافت. به این نکته هم توجه کنید که بسیاری از داوطلبان کنکور که از اول به صورت انفجاری درس خوانده اند، این روزها دیگر نفس کم می آورند و تصمیم می گیرند که عید را به استراحت اختصاص دهند. پس پیشنهاد می کنیم که فرصت طلایی عید را از دست ندهید…

[postbox txt=”دریافت برنامه نوروزی کنکور”]

تعطیلات عید، بهترین زمان استارت زدن برای کنکوری ها:

حتماً در گوشه ای نشسته اید و زانوی غم بغل کرده اید و با خود تکرار می کنید که ای کاش زودتر شروع کرده بودید. ای کاش مانند دوستتان، این ۶ ماه سپری شده را شب و روز درس خوانده بودید! ای کاش کتاب های زیادی نخریده بودید و وقتتان را برای مطالعه ی منابع متعدد گیج کننده هدر نداده بودید!

بعد از خوردن این حسرت ها، به صحبت ما که در این راه پیراهن ها پاره نموده ایم، گوش فرا دهید که برایتان خبرهای خوبی داریم! بسیاری از افرادی که از مهر و چه بسا قبل از آن، شروع به مطالعه ی دروس کنکوری می کنند، تا رسیدن به عید نوروز، نفس کم می آورند و خسته می شوند. چرا که به این نکته توجه نمی کنند که در واقع آنچه مهم است، هدفی است که در نظر گرفته ایم، نه صرفاً مسیری که در آن قدم بر می داریم. این جمله مؤید این ضرب المثل معروف است که «رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود» پس با این حساب شما هنوز وقت زیادی برای قبولی دارید. تعطیلات عید یک فرصت بسیار استثنائی است که به شما این شانس را می دهد که حتی اگر هنوز یک صفحه نیز مطالعه نکرده اید، چندین گام از رقیبانتان پیشی بگیرید. این را هم بدانید که بسیاری از رتبه های برتر، فرصت عید را از دست نداده اند.

عید بهترین زمان برای جلو افتادن از رقیبانتان است! فرصت طلایی عید را از دست ندهید! با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

شروع از فروردین برای کنکور ! چرا که نه؟

تا به حال هیچ منبع کنکوری را مطالعه نکرده اید؟ اصلا حالتان از کتاب های درسی بهم می خورد؟ فکر می کنید که دیگر شانس قبولی ندارید و از مابقی عقب افتاده اید؟ خب اشتباه فکر می کنید! جالب است بدانید که بسیاری از داوطلبانی که چند ماهی است روزی ۲۴ ساعت درس خوانده اند، دیگر نفس کم آورده اند و به اشتباه ترجیح می دهند که عید را به خودشان استراحت دهند! از آنجایی که ماه های آخر مانده به کنکور، در قبولی تان بسیار تاثیرگذار است، اگر تابحال هیچ مطالعه ای نداشته اید! اگر خوانده اید ولی حوصله ندارید! از همین امروز با برنامه ریزی حرفه ای مشاوران ما شروع کنید.

کنکوری ها، عید بهترین فرصت است، آن را از دست ندهید:

آبراهام لینکلن معتقد است که درجه سعادت اشخاص بستگی به اراده و میل خود آنها دارد. این جمله بدین معنی است که در واقع آدم بدبخت تمامی لوازم خوشبخت بودن را در اختیار دارد، به جز اراده ی خوشبختی!

تنها کافی است که اراده داشته باشید و هدفتان را مشخص کنید. اگر هدفتان قبولی در کنکور است، تعطیلات عید بهترین زمان ممکن برای شروع است. یک ضرب المثل ژاپنی می گوید هفت بار که افتادی، برای هشتمین بار برخیز! این بدین معنی است که تلاش و کوشش همگام با اراده ی شما را به سوی هدفی که دارید، پیش می برد.

[typed string0=”عید بهترین فرصته که کلی جلو بیفتی! برای برنامه ریزی عید با مشاوران ما تماس بگیر….” typeSpeed=”50″ startDelay=”10″ backSpeed=”40″ backDelay=”500″ loopCount=”10″ loop=”10″]

اردوی مطالعاتی نوروز:

یکسال که هزار سال نمی شود! اگر تصمیم خودتان را گرفته اید که در رشته دلخواهتان قبول شوید، این عید را باید کمی بیشتر بر روی دروس کنکوری تمرکز کنید. اردوی مطالعاتی نوروز یک فرصت طلایی برای شما خواهد بود تا بتوانید از رقیبانتان پیشی بگیرید چرا که اکثر داوطلبان کنکور که انفجاری مطالعه ی دروس را شروع کرده اند، در عید نفس کم می آورند و تصمیم می گیرند که تعطیلات نوروز را استراحت کنند. پس فرصت استثنائی عید را از دست ندهید!

تابحال برای کنکور هیچی نخوانده اید؟ همین امروز شروع کنید. برای برنامه ریزی قبولی با مشاوران ما تماس بگیرید.

چرا نیاز به برنامه ریزی داریم؟

برای هر هدفی، نیاز به برنامه ریزی داریم! می گویید چرا!؟ چون برنامه ریزی مثل یک مشعل، راه تاریک را روشن می کند. از آنجایی که حجم دروس کنکوری بسیار زیاد است، تاکنون کتاب ها و جزوه های بسیاری در زمینه ی کنکور به چاپ رسیده است، دانستن بهترین منابع و زمانبندی مطالعه ی دروس، نیاز به تخصص دارد. مشاوران با داشتن تخصص در زمینه ی برنامه ریزی درسی می توانند شما را در این راه راهنمایی کنند.

برنامه ریزی درسی برای عید نوروز با خانه مشاوره:

فوستر معتقد است کار خوب و کیفیت بالا امری تصادفی نیست، بلکه نتیجه اراده مصمم، تلاش صادقانه و اجرای ماهرانه است؛ نشانه انتخاب گزینه عاقلانه از بین گزینه های گوناگون است. یادتان باشد، هدف نهایی قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظرتان است، پس نیاز به یک برنامه ریزی جامع و اساسی خواهید داشت. مشاوران مرکز می توانند بهترین برنامه را برای تعطیلات عید در اختیار شما قرار دهند.

داشتن اراده و هدف برای قبولی لازم است، اما کافی نیست! برای اطمینان از قبولی نیاز به یک برنامه حرفه ای داریم! با مشاوران ما تماس بگیرید.

بهترین برنامه ریزی عید برای کنکور و برنامه جمع بندی عید:

از آنجایی که دید و بازدید در دوران تعطیلات عید یک امر اجتناب ناپذیر است، داشتن برنامه یک اصل بسیار مهم است. دارا بودن یک برنامه ی اختصاصی، متناسب با شرایط تان می تواند تصویر درست تری از مسیر را به شما بدهد. در واقع برنامه ریزی به شما این فرصت را می دهد که از وقتی که دارید به بهینه ترین صورت استفاده کنید. یک برنامه ریزی حرفه ای، هرگز موجب خستگی شما نخواهد شد، زیرا با وجود پیوستگی، با مدیریت زمان، شما را به تمامی هدف های مدنظرتان می رساند.

در واقع مهم ترین کاری که برنامه ریزی انجام می دهد، تعیین اولویت هاست که این اولویت ها بر اساس نیازها شکل می گیرند. یادتان باشد برنامه ریزی مانند اثر انگشت، منحصر به فرد است.

توصیه های ما برای کنکوری ها! عید فرصتی طلایی است!

اولین توصیه ما به کنکوری های عزیز این است که اصلا ناامید نباشید. به قدر کافی زمان در اختیار دارید، شما با داشتن یک برنامه ی دقیق و عمل کردن به آن، می توانید خود را قبول شده تصور کنید.

افکار منفی تان را دور بریزید:

این تصور را که زمان را از دست داده اید، از ذهنتان پاک کنید. زیرا در حال حاضر فرصت عید می تواند موجب برتری شما نسبت به داوطلبانی که چند ماه قبل را مطالعه نموده اند و تصمیم دارند که در عید استراحت کنند، شود.

هنوز خیلی وقت دارید:

در ذهن اکثر ما تصوری ۱۴ روزه برای تعطیلات نوروز است که معتقدیم حداقل ۷ روز آن را باید به استراحت پرداخت. اما اگر دقیق تر تعطیلات نوروزی را بررسی کنیم، از حدود ۲۰ اسفند که اکثر مراکز رو به تعطیلی است، تا حدود ۲۰ فروردین که به قول گفتنی تق و لق است، یک فرصت یک ماهه است که در این ماه که در واقع در بازه ی ۴ ماهه ی پیش از کنکور قرار می گیرد، بسیاری از سرنوشت ها دستخوش تغییر می شوند. توصیه ی ما این است که سری هم به مقاله ی برنامه ۴ ماهه کنکور بزنید.

برای دریافت بهترین برنامه برای دوران عید با مشاوران ما تماس بگیرید.

برنامه ای برای جبران دروسی که از مطالعه ی آنها عقب مانده اید:

اگر کتابی دارید که هنوز نتوانسته اید، آن را مطالعه کنید و یا اگر فصلی از یک کتاب را به طور کامل کنار گذاشته اید، دوران عید بهترین زمان برای جبران دروس عقب مانده است.

[postbox txt=”دریافت برنامه نوروزی کنکور”]
خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • نحوه برنامه ریزی کنکور در ایام عید نوروز، توصیه های کاربردی برای قبولی کنکوری ها در ایام عید
  • فرصت طلایی ایام عید برای کنکوری ها، چرا نیاز به برنامه ریزی داریم؟
  • برنامه ریزی ۴ ماهه کنکور، برنامه ی جبران دروس عقب مانده، مرور مجدد درس ها
  • مشاوره تلفنی برنامه ریزی ایام عید نوروز و پاسخگویی به سؤالات متداول کنکوری ها
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور