تراز و رتبه کنکور برای قبولی در ارشد فقه و حقوق جزا

 • تراز و رتبه کنکور برای قبولی در ارشد فقه و حقوق جزا ، انتخاب رشته کنکور ارشد فقه و حقوق جزا ، انتخاب رشته دانشگاه ارشد فقه و حقوق جزا

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ارشد فقه و حقوق جزا ، انتخاب رشته کنکور سراسری ارشد فقه و حقوق جزا ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد فقه و حقوق جزا توسط نرم افزار انتخاب رشته ارشد فقه و حقوق جزا

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته ارشد فقه و حقوق جزا
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته ارشد فقه و حقوق جزا
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ارشد فقه و حقوق جزا و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

[postbox txt=”مشاوره تراز و رتبه کنکور برای قبولی در ارشد فقه و حقوق جزا و درصد دروس”]
آگاهی از ترازو رتبه ی تقریباً مشابه با تراز و رتبه ی داوطلب کارشناسی ارشد می تواند کمک بسیاری در زمان انتخاب رشته به او بکند.
برای قبولی در گرایش فقه و حقوق جزا درس حقوق جزای عمومی و اختصاصی، همچنین آیین دادرسی کیفری باید نسبت به بقیه ی دروس درصد بالاتری داشته باشید زیرا ضرایب بالاتری دارند.
بهترین انتخاب رشته زمانی اتفاق می افتد که دانشجوی ارشد از تراز و رتبه ی پذیرفته شدگان دوره های قبل مطلع شود و این امر با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته خانه مشاوره ممکن است زیرا دانشجوی ارشد با نگاهی واقع بینانه انتخاب رشته خود را انجام می دهد.

رتبه و تراز کنکور سراسری برای قبولی ارشد فقه و حقوق جزا:

رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا هم در دوره ی روزانه و هم شبانه در دانشگاه های سراسری کشور دانشجو می پذیرد.
امری بسیار تأثیرگذار در قبولی رشته مورد علاقه در آزمون کارشناسی ارشد معدل دانشجو در مقطع کارشناسی است.
قطعاً هر چقدر رتبه ی دانشجوی ارشد کمتر باشد شانس قبولی او در دانشگاه های سراسری بیشتر خواهد بود. این امر زمانی ممکن است که دانشجو برای دروسی که ضرایب بالاتری دارد بیشتر وقت بگذارد و پاسخگوی درصد بالایی از پرسش های آزمون در همین دروس باشد.
در ارشد فقه و حقوق جزا دروسی مانند حقوق جزای عمومی و اختصاصی همچنین آیین دادرسی کیفری از ضریب بالایی برخوردار هستند. برای آگاهی جامع و دقیق در همین زمینه استفاده از نرم افزار خانه مشاوره کمک بسیاری به دانشجوی ارشد می کند.

[awsa-banners]

 

رتبه و تراز کنکور آزاد برای قبولی ارشد فقه و حقوق جزا:

دانشجویان علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا می توانند با توجه به علاقه خود و اولویت های شخصی شان در دانشگاه های آزاد نیز انتخاب رشته کنند. بهترین اتفاق برای داشتن انتخاب رشته ای هوشمندانه و واقع بینانه آگاهی از تراز و رتبه پذیرفته شدگان دوره های پیش در رشته فقه و حقوق جزا است. دانشجویان کارشناسی ارشد حقوق با استفاده از نرم افزار خانه مشاوره می توانند به راحتی از تراز و رتبه و همچنین دانشگاه و رشته پذیرفته شدگان مطلع شوند و با نگاهی واقع بینانه به علایق علمی خود برسند.

رتبه و تراز کنکور غیر انتفاعی برای قبولی ارشد فقه و حقوق جزا:

دانشجویان ارشد که علاقه مند به ادامه تحصیل در مؤسسات و دانشگاه های غیر انتفاعی هستند می توانند بر حسب علایق خود و با داشتن نگاهی واقع بینانه بهترین انتخاب رشته را داشته باشند. اطلاع از رتبه و تراز همسان با رتبه و تراز داوطلب ارشد، همچنین آگاهی از قبولی آن ها در رشته و دانشگاه می تواند بیشترین کمک و بهترین گزینه برای انتخاب رشته دانشجوی ارشد باشد. مطمئن ترین راه استفاده از نرم افزار انتخاب رشته خانه مشاوره است. برای مثال با استفاده از این نرم افزار دانشجو می تواند جستجو کند که برای قبولی در ارشد فقه و حقوق جزا چه رتبه و تراز و درصدی از دروس لازم است و یا با رتبه و ترازی که کسب کرده چه رشته و چه دانشگاهی در دوره های پیش در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش داشته است.

رتبه و تراز کنکور پیام نور برای قبولی ارشد فقه و حقوق جزا:

[داوطلبان شاغلی که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق هستند می توانند با انتخاب رشته در دانشگاه های پیام نور وقت بیشتری را برای رسیدن به شغل خود داشته باشند زیرا این دانشگاه با پذیرش غیر حضوری دانشجوی ارشد زمان بیشتری در اختیار او قرار می دهد.

دانشجویان علاقه مند به ادامه تحصیل در دانشگاه های پیام نور باید با توجه به علایق خود انتخاب رشته ای هوشمندانه داشته باشند. در همین راستا نرم افزار انتخاب رشته با در اختیار قرار دادن اطلاعاتی همچون تراز و رتبه ی لازم برای قبولی در یک رشته و یا دانشگاه هایی که با آن رتبه پذیرش داشته اند می تواند کمک بسیاری به دانشجوی ارشد برای داشتن انتخاب رشته ای هوشمندانه و منطقی کند.

انتخاب رشته ارشد فقه و حقوق جزا امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های ارشد فقه و حقوق جزا هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور ارشد فقه و حقوق جزا با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد فقه و حقوق جزا تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته ارشد فقه و حقوق جزا و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

[postbox txt=”مشاوره تراز و رتبه کنکور برای قبولی در ارشد فقه و حقوق جزا و درصد دروس”]

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته ارشد فقه و حقوق جزا و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته ارشد فقه و حقوق جزا با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته ارشد فقه و حقوق جزا

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ارشد فقه و حقوق جزا

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری ارشد فقه و حقوق جزا و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته ارشد فقه و حقوق جزا

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ارشد فقه و حقوق جزا ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته ارشد فقه و حقوق جزا کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ارشد فقه و حقوق جزا ممکن است برایتان پیش آید

[telar]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور