تکمیل ظرفیت پیراپزشکی آزاد

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد پیراپزشکی در سال ۹۹

مشاوره تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد پیراپزشکی در سال ۹۹ :

همان طور که مطلع هستید کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد همزمان با کنکور کارشناسی دانشگاه سراسری و در یک روز برگزار می شود. پس از اعلام نتایج در ماه های مهر و بهمن دانشگاه آزاد، فرصتی دوباره را به داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد قرار می دهد تا با ثبت نام در تکمیل ظرفیت در دانشگاه هایی که ظرفیتشان تکمیل نشده است، در صورت قبولی، وارد دانشگاه شوند. و اما چه کسانی شامل تکمیل ظرفیت می شوند؟ در جواب به این سؤال باید بگوییم هر کسی که در جلسه ی کنکور دانشگاه آزاد شرکت کرده است، می تواند در تکمیل ظرفیت هم شرکت نماید. اما این جذب دانشجو تابع یک سری قوانین است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

[postbox txt=”تکمیل ظرفیت کنکور پیراپزشکی”]

زمان و شرایط شرکت در انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت پیراپزشکی دانشگاه آزاد :

داوطلبان کنکور تجربی ۹۹ که در روز آزمون شرکت نموده و برای آن ها کارنامه ی اولیه صادر شده است، می توانند اقدام به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پیراپزشکی دانشگاه آزاد نمایند. با توجه به اینکه در حال حاضر (بهمن ماه ۹۹) ثبت نام تکمیل ظرفیت پیراپزشکی دانشگاه آزاد شروع شده است بایستی از قوانین ثبت نام اطلاع داشته باشید که در ادامه به آن ها می پردازیم.

قوانین انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پیراپزشکی دانشگاه آزاد :

۱- داوطلب گرامی جهت ثبت نام از آخرین نگارش مرورگرهای Google Chrome و یا Mozilla Firefox استفاده نمایید.
۲- کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری در گروه آزمایش علوم تجربی که بر اساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند در این مرحله از تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند.
۳- داوطلبان به منظور ورود به سامانه لازم است کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی (مندرج در ذیل کارنامه اولیه آزمون سراسری) را به همراه شماره ملی خود در محل مربوطه وارد نمایند.
۴- هر داوطلب می تواند حداکثر تا ۱۰۰ کد رشته و محل را انتخاب و به ترتیب اولویت ثبت نماید.
۵- پس از ورود به سامانه لازم است هزینه انتخاب رشته به مبلغ ۵۳۰,۰۰۰ ریال از سوی داوطلب پرداخت شود.
۶- داوطلبان پس از انتخاب رشته و محل لازم است گزینه ثبت نهایی را انتخاب و نسخه چاپی رشته و محلهای انتخابی را از سامانه دریافت و تا زمان اعلام نتایج نهایی حفظ نمایند.
۷- ویرایش رشته / محل های انتخابی تا پایان مهلت انتخاب رشته فعال بوده و داوطلبان نیازی به پرداخت هزینه مجدد به منظور ویرایش رشته و محل های انتخابی خود نیستند.

[capacityb]

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پیراپزشکی آزاد :

از جمله مهم ترین مواردی که بایستی در دفترچه انتخاب رشته به آن دقت کنید، لیست دانشگاه هایی است که در این مرحله، اعلام ظرفیت خالی نموده اند. از آنجایی که مطالعه دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور، ضروری اما زمانبر است، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از مهم ترین مندرجات دفترچه با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

[bannerentekhab]

لیست دانشگاه های تکمیل ظرفیت پیراپزشکی آزاد :

تکمیل ظرفیت یک فرصت دوباره است! اما این فرصت در هر سال برای تمامی رشته ها و دانشگاه ها وجود ندارد. از آن جا که در سال جاری رشته های پر طرفدار پیراپزشکی در لیست تکمیل ظرفیت قرار گرفته اند، پیشنهاد ما این است که قبل از هر اقدام برای انتخاب رشته، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از لیست دانشگاه های پذیرنده در مرحله تکمیل ظرفیت می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

چرا برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور به یک مشاور نیاز داریم؟

تکمیل ظرفیت فرصتی طلایی برای قبولی شما در دانشگاه است! می گویید چرا؟چون در این مرحله، بیشتر افرادی که رتبه ای بهتر از شما کسب کرده اند، بر روی صندلی های خود در دانشگاه ها نشسته اند و دیگر در رقابت با شما نخواهند بود و از طرفی در بیشتر موارد، کد رشته محل های جدید نیز به انتخاب هایتان اضافه خواهد شد، پس احتمال قبولی تان بیش از پیش افزایش می یابد.

برای شرکت در مرحله ی تکمیل ظرفیت حتماً باید در کنکور تجربی ۹۹ شرکت کرده باشید تا بتوانید اقدام به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزاد پیراپزشکی نمائید. با توجه به اهمیت تاثیر انتخاب رشته در قبولی، پیشنهاد می کنیم که اگر قصد انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت را دارید، برای آگاهی از مهم ترین مندرجات دفترچه، لیست رشته ها و انتخاب رشته حرفه ای با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

[typed string0=”اگر در جلسه ی کنکور تجربی شرکت کرده اید، می توانید در تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنید.” typeSpeed=”50 startDelay=”10″ backSpeed=”40″ backDelay=”500″ loopCount=”10″ loop=”10″]

اگر فکر می کنید که در کنکور قبول نمی شوید! بخوانید…

بسیاری از داوطلبان پس از اعلام نتایج اولیه، تصور می کنند که هیچ شانس قبولی نخواهند داشت. اگر شما هم فکر می کنید که دنیا به آخر رسیده است، پیشنهاد می کنیم عجولانه تصمیم گیری نکنید! در این مرحله چند راه پیش رویتان قرار خواهد داشت:

۱) انتخاب رشته تضمینی را امتحان کنید:

جالب است بدانید بسیاری از رشته ها، ظرفیت پذیرش بالایی دارند که داوطلبان کنکور، هیچ اطلاعی از آن ها ندارند. پس انتخاب رشته خود را به مشاوران ما بسپارید.

 

 

[fieldb]

 

۲) بدون کنکور وارد دانشگاه شوید:

ثبت نام بدون کنکور یک فرصت طلایی است تا بتوانید در رشته مورد علاقه تان تحصیل کنید. البته در اولین قدم باید بدانید که کدام یک از دانشگاه ها بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند. ضمن اینکه امکان تحصیل بدون کنکور در رشته های پزشکی و پیراپزشکی در حال حاضر وجود ندارد ولی بسیاری از دانشگاه های خارج از کشور در این رشته ها دانشجو می پذیرند. در این زمینه می توانید با مشاوران تحصیلی مرکز تماس بگیرید.

[bannerbk]

۳) دوباره تلاش کنید:

می دانیم که از خواندن دروس کنکوری خسته شده اید! می دانیم که حوصله ی دوباره خواندن را ندارید! اما اگر رویای قبولی در رشته و دانشگاه خاصی را دارید، به سادگی از آن دست نکشید! البته به این نکته هم توجه کنید که اگر همه چیز به درستی پیش رفته بود، بایستی قبول می شدید، پس اگر امسال قبول نشده اید، حتما یک جای کار می لنگیده است! پیشنهاد می کنیم نقاط ضعف خود را به دقت مورد بررسی قرار دهید و برای یک برنامه ی حرفه ای با مشاوران ما تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی کنکور ۱۴۰۰ :

یک مشاور متخصص تحصیلی با ارائه یک برنامه ی حرفه ای، مانند یک چراغ، راه را برای دانش آموز روشن می نماید. این بدین معنی است که نقش یک مشاور حرفه ای در کسب موفقیت دانش آموز، کمتر از خود دانش آموز نخواهد بود. تجربه یک مشاور حرفه ای به دانش آموز کمک می کند تا بتواند بر نکات مهم بیشتر تمرکز کند و همین امر موجب ارتقاء معدل خواهد شد. در واقع یک مشاور متخصص با ارائه یک برنامه حرفه ای به دانش آموز کمک می کند تا در کم ترین زمان ممکن به بیشترین بازدهی دست یابد.

یک برنامه ی حرفه ای برنامه ای است که نه تنها موجب خسته نشدن دانش آموز از مطالعه دروس نمی شود (به دلیل اینکه متناسب با روحیه هر فرد تنظیم می شود)، بلکه انگیزه دانش آموز را برای مطالعه افزایش می دهد.

[postbox txt=”تکمیل ظرفیت پیراپزشکی آزاد”]

خانه مشاوره پیرامون موضوعات زیر به شما داوطلبان مشاوره می دهد:
  • مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور پیراپزشکی آزاد، نحوه صحیح انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پیراپزشکی دانشگاه آزاد
  • شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت پیراپزشکی آزاد ۹۹، تراز و رتبه لازم برای قبولی در تکمیل ظرفیت پیراپزشکی دانشگاه آزاد
  • تکمیل ظرفیت کنکور رشته های تجربی، دانشگاه های تکمیل ظرفیت پیراپزشکی آزاد
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع تکمیل ظرفیت کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد که ممکن است برایتان پیش آید.
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور