ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل

 • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته دانشگاه
 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

[postbox txt=”مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل”]

دانشجویان می توانند برای ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، بدون کنکور وارد دانشگاه های کشور شوند. این موضوع برای  بسیاری از دانشجویانی که علاقه ای به آزمون و یا انتظار کشیدن برای صدور کارنامه ندارند، بسیار با اهمیت است.

نکته قابل توجه این است که از دانشجویی که بدون کنکور وارد دانشگاه می شود هیچ گونه تفاوتی نه در مدرک و نه در کلاس های درس با دیگر دانشجویان نخواهد داشت و تنها خودش از این امر مطلع است.

ورود به دانشگاه بدون کنکور در مقطع ارشد نباید برای دانشجو امری غیر قابل تصور باشد فقط کسی نیاز به پیگیری دانشجو برای اطلاع از تاریخ اعلام شده توسط دانشگاه ها دارد. نرم افزار خانه مشاوره با برنامه ای مدون و منظم به راحتی دانشجو را از این زمان ها و دانشگاه هایی کهه اعلام پذیرش بدون کنکور کرده اند، آگاه می کند.

زمان و شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور:

امری که از اهمیت بالایی برخوردار است آگاهی از زمان دقیق اطلاعیه های دانشگاه ها برای پذیرش دانشجویان ارشد بدون کنکور است. برای مثال دانشگاه آزاد هر سال بدون کنکور دانشجو می پذیرد که این اتفاق به  طور معمول از اواسط مردادماه آغاز و تا اواسط مهر ادامه دارد. یکیی  از راه های ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های کشور استفاده از سهمیه ی استعداد درخشان است.

نکته ی حائز اهمیت ارتباط مستقیم معدل دوره ی کارشناسی و احتمال قبولی بیشتر در انتخاب اول کارشناسی ارشد است.

پس با توجه به این که معدل داوطلب در پذیرش او تأثیر دارد ممکن است عوامل دیگری نیز در پذیرش بدون کنکور نقش داشته باشد که برای داشتن اطلاعاتی دقیق تر می توان از راهنمایی های مشاوران خانه مشاوره بهره برد.

 

[awsa-banners]

دانشگاه های بدون کنکور ارشد حقوق تجارت بین الملل:

دانشگاه های سراسری با استفاده از سهمیه ی استعداد درخشان و با اعلام آمادگی از دانشجویان ممتاز در مقطع ارشد دانشجو می پذیرند. دانشگاه های آزاد نیز با توجه به مواردی همچون معدل بالای ۱۷ و گذراندن حداقل ۱۰۰ واحد درسی بدون کنکور دانشجوی ارشد می پذیرند.. برخی دانشگاه ها نیز مثل پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران در ارشد حقوق تجارت بین الملل با انجام مصاحبه ی خصوصی یا برگزاریی آزمون خصوصی بدون کنکور دانشجو می پذیرند. برای داشتن اطلاعاتی دقیق تر در این باره از نرم افزار خانه مشاوره کمک بگیرید.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل:

دانشجویان می توانند برای ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، بدون کنکور وارد دانشگاه های کشور شوند. این موضوع برای بسیاری از دانشجویانی که علاقه ای به آزمون و یا انتظار کشیدن برای صدور کارنامه ندارند، بسیار با اهمیت است.

نکته قابل توجه این است که دانشجویی که بدون کنکور وارد دانشگاه می شود هیچ گونه تفاوتی نه در مدرک و نه در کلاس های درس با دیگر دانشجویان نخواهد داشت .

ورود به دانشگاه بدون کنکور در مقطع ارشد نباید برای دانشجو امری غیر قابل تصور باشد فقط کسی نیاز به پیگیری دانشجو برای اطلاع از تاریخ اعلام شده توسط دانشگاه ها دارد. نرم افزار خانه مشاوره با برنامه ای مدون و منظم به راحتی دانشجو را از این زمان ها و دانشگاهه  هایی که اعلام پذیرش بدون کنکور کرده اند، آگاه می کند.

زمان و شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور:

امری که از اهمیت بالایی برخوردار است آگاهی از زمان دقیق اطلاعیه های دانشگاه ها برای پذیرش دانشجویان ارشد بدون کنکور است. برای مثال دانشگاه آزاد هر سال بدون کنکور دانشجو می پذیرد که این اتفاق به طور معمول از اواسط مردادماه آغاز و تا اواسط مهر ادامه دارد. یکی ازز راه های ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های کشور استفاده از سهمیه ی استعداد درخشان است.

نکته ی حائز اهمیت ارتباط مستقیم معدل دوره ی کارشناسی و احتمال قبولی بیشتر در انتخاب اول کارشناسی ارشد است

پس با توجه به این که معدل داوطلب در پذیرش او تأثیر دارد ممکن است عوامل دیگری نیز در پذیرش بدون کنکور نقش داشته باشد که برای داشتن اطلاعاتی دقیق تر می توان از راهنمایی های مشاوران خانه مشاوره بهره برد.

 

دانشگاه های بدون کنکور ارشد حقوق تجارت بین الملل:

دانشگاه های سراسری با استفاده از سهمیه ی استعداد درخشان و با اعلام آمادگی از دانشجویان ممتاز در مقطع ارشد دانشجو می پذیرند. دانشگاه های آزاد نیز با توجه به مواردی همچون معدل بالای ۱۷ و گذراندن حداقل ۱۰۰ واحد درسی بدون کنکور دانشجوی ارشد می پذیرند.. برخی دانشگاه ها نیز مثل پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران در ارشد حقوق تجارت بین الملل با انجام مصاحبه ی خصوصی یا برگزاریی  آزمون خصوصی بدون کنکور دانشجو می پذیرند. برای داشتن اطلاعاتی دقیق تر در این باره از نرم افزار خانه ی مشاوره کمک بگیرید.

نرم افزار انتخاب رشته ی بدون کنکور ارشد حقوق تجارت بین الملل:

شلوغی های زندگی مدرن آن چنان انسان ها را درگیر کرده که از تاریخ و زمان بسیاری از امور مهم خویش بی خبر می مانند و بی شک این بی خبری آن ها را از پیشرفت در امور شخصی و علمی شان باز می دارد. نرم افزار انتخاب رشته خانه مشاوره این امکان را به مخاطبین خود می دهد که در نزدیک ترین زمان ممکن از تاریخ انتخاب رشته ی دانشگاه ها، تکمیل ظرفیت و اطلاعیه های دانشگاه مبنی بر پذیرش بدون کنکور، مطلع شوند. همچنین می توان برای داشتن اطلاعاتی به روزتر و قابل دسترس تر، با عضویت در کانال تلگرام و بازدید هر روز از نرم افزار از تمامی اطلاعات مرتبط با دانشجویان کارشناسی ارشد با خبر شوند.

[bannerbk]

 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینهه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

[postbox txt=”مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل”]
مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد
 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری
 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید

[telbk]

 

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور