ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد حقوق خانواده

 • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد حقوق خانواده ، انتخاب رشته کنکور حقوق خانواده ، انتخاب رشته دانشگاه حقوق خانواده

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور حقوق خانواده ، انتخاب رشته کنکور سراسری حقوق خانواده ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد حقوق خانواده توسط نرم افزار انتخاب رشته حقوق خانواده

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته حقوق خانواده
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته حقوق خانواده
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق خانواده و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

[postbox txt=”مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد حقوق خانواده”]
دانشجویان می توانند برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، بدون کنکور وارد دانشگاه های کشور شوند. این موضوع برای بسیاری از دانشجویانی که علاقه ای به آزمون و یا انتظار کشیدن برای صدور کارنامه ندارند، بسیاری با اهمیت است.

دانشجوی ارشد که بدون کنکور وارد دانشگاه شده است تفاوتی در کلاس درس و مدرک با دیگر دانشجویان نخواهد داشت

ورود به دانشگاه بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد نباید برای دانشجو امری غیر قابل تصور و دور از ذهن باشد.

فقط داوطلب باید مراقب باشد که از تاریخ و شرایط اعلام شده توسط دانشگاه ها برای پذیرش بدون کنکور بی خبر نماند.

نرم افزار انتخاب رشته خانه مشاوره در همین راستا و با برنامه ای منظم و مدون، دانشجو را از زمان و تاریخ دانشگاه هایی که پذیرش بدون کنکور دارند، آگاه می کند.

زمان و شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور:

امری که از اهمیت بالایی برخوردار است آگاهی از زمان دقیق اطلاعیه های دانشگاه ها برای پذیرش دانشجویان ارشد، بدون کنکور است. برای مثال دانشگاه آزاد هر سال به طور معمول از اواسط مردادماه تا اواسط مهر اقدام به پذیرش دانشجوی ارشد بدون کنکور می کند، یکی از راه های ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد استفاده از سهیمه ی استعداد درخشان است.

نکته ی حائز اهمیت ارتباط مستقیم معدل بالای دوره کارشناسی و احتمال قبولی بیشتر در انتخاب اول کارشناسی ارشد است. پس با توجه به این که معدل داوطلب در پذیرش او تأثیر دارد ممکن است عوامل دیگری نیز در پذیرش بدون کنکور نقش داشته باشد. مثل سهمیه های دانشجویی و….

برای داشتن اطلاعات دقیق تر می توان از راهنمایی مشاوران خانه مشاوره استفاده کرد.

[bannerbk]

دانشگاه های بدون کنکور ارشد حقوق خانواده:

دانشگاه های سراسری با استفاده از سهمیه ی استعداد درخشان و با اعلام آمادگی، از دانشجویان ممتاز در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرند. دانشگاه های آزاد نیز با توجه به مواردی همچون معدل بالای ۱۷ و گذراندن حداقل ۱۰۰ واحد درسی بدون کنکور دانشجو می پذیرد. همچنین برخی دانشگاه ها با انجام مصاحبه ی خصوصی و برگزاری آزمون های خصوصی اقدام به پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد بدون کنکور می کنند.

برای مثال دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری در رشته ی حقوق خانواده با اعلام شرایط در مقطع ارشد بدون کنکور پذیرش دانشجو دارد. برای داشتن اطلاعاتی دقیق تر در این باره از انتخاب رشته و مشاوران خانه مشاوره کمک بگیرید.

انتخاب رشته بدون کنکور ارشد حقوق خانواده:

شلوغی های زندگی مدرن آنچنان انسان ها را درگیر کرده اند که از تاریخ و زمان بسیاری از امور مهم خویش بی خبر می مانند و بی شک این بی خبری آن ها را از پیشرفت در امور شخصی و علمی شان باز می دارد. نرم ا فزار انتخاب رشته خانه مشاوره این امکان را به مخاطبین خود می دهد که در نزدیک ترین زمان ممکن از تاریخ انتخاب رشته دانشگاه ها، تکمیل ظرفیت و اطلاعیه های دانشگاه مبنی بر پذیرش بدون کنکور، مطلع شوند. برای داشتن اطلاعاتی به روز تر و قابل دسترس تر، با عضویت در کانال تلگرام و بازدید هر روز از نرم افزار، تمامی اطلاعات مرتبط با دانشجویان کارشناسی ارشد با خبر شد.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد ارشد حقوق خانواده به لینک زیر مراجعه نمایید:

راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق خانواده

[bannerbk]

 

 

انتخاب رشته حقوق خانواده امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های حقوق خانواده هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور حقوق خانواده با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور حقوق خانواده تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته حقوق خانواده و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

[postbox txt=”مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد حقوق خانواده”]
مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته حقوق خانواده و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته حقوق خانواده با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته حقوق خانواده

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته حقوق خانواده

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری حقوق خانواده و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته حقوق خانواده

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق خانواده ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته حقوق خانواده کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته حقوق خانواده ممکن است برایتان پیش آید

[telar]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور