دندانپزشکی بدون کنکور

دندانپزشکی بدون کنکور ! راست یا دروغ؟

سوالی که این روزها ذهن علاقه مندان به ادامه تحصیل را به خود مشغول می کند اینست که آیا بدون کنکور می توان در رشته دندانپزشکی ادامه تحصیل داد؟ چه دانشگاه هایی بدون کنکور پذیرش می نمایند؟ آیا دانشگاه های آزاد، پردیس های بین الملل مثل پردیس کیش، پردیس تهران و سایر پردیس ها بدون کنکور پذیرش می نمایند؟

[postbox txt=” ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور “]

آیا امکان ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور وجود دارد؟

طی سالهای گذشته و در کنکور سراسری، شاهد پذیرش بدون آزمون داوطلبان در دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور بودیم، اما با افزایش تقاضا از سوی داوطلبان در رشته های پر طرفدار علوم تجربی به جهت بازار کار مناسب و فرصت های شغلی متنوع در سال های اخیر، دوره ثبت نام بدون کنکور در این رشته ها در پردیس های خودگردان هم آغاز گردید. اما با توجه به قوانین جدید، پذیرش بدون کنکور در تمامی رشته ها امکان پذیر نیست و در رشته هایی هم که این امکان وجود دارد، تابع شرایطی است که پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از آن ها حتما با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

چگونه بدون کنکور دندانپزشکی بخوانیم؟

رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی از جمله پرطرفدارترین رشته های گروه علوم تجربی هستند که از دلایل آن می توان به بازار کار مناسب و موقعیت اجتماعی خوب این رشته ها اشاره کرد. اما سوال این جاست که آیا ادامه تحصیل در رشته دندان پزشکی بدون کنکور امکان پذیر است؟

در سال های گذشته متقاضیان رشته های گروه پزشکی با گذراندن ۷۲ واحد در دانشگاه های مورد تایید در خارج از کشور و با گرفتن انتقالی، امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های ایران را داشتند که این شرایط از انتهای سال ۹۷ برای متقاضیان این رشته ها وجود ندارد. اما شرایطی همچون تحصیل در خارج از کشور برای علاقه مندان به بدون کنکور گروه پزشکی وجود دارد. از آنجا که انتخاب صحیح و متناسب، تاثیر شگرفی در آینده تان خواهد داشت، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

[bannerpezeshki]

شهریه ادامه تحصیل بدون کنکور :

به نظر می رسد وقتی که عنوان «بدون کنکور» مطرح می شود، اولین چیزی که ذهن داوطلبان را به خود مشغول می سازد، «شهریه» است. از آنجایی که هزینه تحصیل و شهریه، از جمله مهم ترین عوامل انتخاب رشته و دانشگاه است، اگر قصد ادامه تحصیل در رشته های علوم تجربی را دارید، آگاهی از شهریه این رشته ها از طریق پذیرش بدون کنکور، بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اینکه شهریه این رشته ها در انواع مختلف دانشگاه هایی که از طریق سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند، متفاوت است، پیشنهاد می کنیم که به منظور آگاهی از شهریه دقیق با مشاورین خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی از شهریه ادامه تحصیل در رشته های گروه علوم تجربی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور ۹۹ :

از آنجایی که جنگیدن با غول کنکور برای قبول شدن در رشته های برتر گروه علوم تجربی سخت است، امکان پذیرش بدون کنکور، همان شانسی است که یکبار در خانه هر کس را می زند. البته با توجه به قانون جدید عدم انتقال دانشجویان خارجی به داخل کشور، امکان ادامه تحصیلی در برخی از رشته های گروه علوم تجربی در داخل کشور به صورت بدون کنکور وجود ندارد و در نتیجه برای پذیرش و تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور در رشته دندانپزشکی با توجه به شرایط هر کشور، زمان ثبت نام متفاوت است، به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از لیست رشته ها و دانشگاه هایی که می توانید از آن ها پذیرش بگیرید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام رشته های گروه علوم تجربی بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور گروه علوم تجربی:

روند ثبت نام در دانشگاه ها به صورت بدون کنکور، کمی با روند ثبت نام از طریق کنکور، اندکی متفاوت است. به عنوان مثال با توجه به اعلام رشته های بدون کنکور، پس از گذراندن مراحل ثبت نام و انتخاب رشته، شرایط و سوابق علمی متقاضیان توسط سازمان سنجش مورد بررسی قرار می گیرد و برای مرحله دوم یعنی مصاحبه دعوت می شوند. با توجه به دو قسمتی بدون پذیرش در رشته های بدون کنکور در داخل ایران پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از نحوه ثبت نام رشته های گروه علوم تجربی بدون کنکور با مشاوران مرکز تماس بگیرید

[medicalb]

شهرهایی که بدون کنکور دانشجو می پذیرند :

اگر تصمیم خود را گرفته اید که به صورت بدون کنکور به ادامه تحصیل بپردازید، در اولین قدم باید از دانشگاه هایی که در رشته مورد علاقه تان بدون کنکور پذیرش دارند، اطلاع داشته باشید. در واقع مهم است که بدانید دانشگاهی که مد نظرتان است، اگر در رشته مورد نظرتان از طریق کنکور دانشجو می پذیرد، آیا بدون کنکور نیز اقدام به پذیرش دانشجو می نماید؟

نمی دانید که کدام دانشگاه ها بدون کنکور دانشجو می پذیرند؟ با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور دانشجو می پذیرند:

آگاهی از لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کنند، بسیار حائز اهمیت است. پس اگر قصد ادامه تحصیل بدون کنکور در رشته های گروه علوم تجربی را دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما با مشاورین خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

اگر سوالی در زمینه ثبت نام بدون کنکور در رشته های علوم تجربی دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما آن را با مشاورین مرکز در میان بگذارید.

آیا ثبت نام دندانپزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان امکان پذیر است؟

چند سالی بود که اخباری با این عنوان شنیده می شد که “دانشگاههای پردیس خودگردان در برخی از دانشگاه ها و رشته های تحصیلی، بدون کنکور دانشجو می پذیرند و این موضوع در مورد رشته دندانپزشکی هم صادق بود”. اما مطابق آخرین قوانین مصوب در سال ۲۰۱۹ با عنوان ” قانون منع انتقال دانشجویان خارجی به داخل کشور” تغییراتی در پذیرش رشته های گروه پزشکی به وجود آمد. با توجه به اینکه امکان تغییر در قوانین وجود خواهد داشت، به همین منظور پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای آگاهی از هر آنچه باید در زمینه ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی بدانید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از هر آنچه باید در زمینه تحصیل بدون کنکور بدانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

قانون جدید تحصیل بدون کنکور در گروه علوم پزشکی:

با توجه به اینکه قوانین مرتبط با ادامه تحصیل در رشته های علوم پزشکی، در سال جاری تغییر یافته است، پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای آگاهی از قوانین جدید تحصیل بدون کنکور با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

تحصیل رشته دندانپزشکی در خارج از کشور و مزایا و معایب آن:

تحصیل در رشته دندانپزشکی در خارج از کشور مزایا و معایب خاص خود را دارد. از مزایای آن می توان به فراهم شدن فرصت های آموزشی و علمی برتر و به طبع آن فراهم شدن فرصت های شغلی و درآمد بالا، بدون دغدغه کنکور، اشاره کرد. از طرفی اعتبار مدرک در صورتی که از دانشگاه های معتبر خارجی دریافت شده باشد، در داخل کشور بالاست. معایب هم دوری از خانواده و تحصیل به زبان خارجی است که با توجه به مزایای آن چندان به چشم نمی آیند. پیشنهاد می کنیم فرصت های تحصیل در رشته دندانپزشکی خارج از کشور را از دست ندهید و برای آگاهی از شرایط اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه های خارج از کشور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه ثبت نام بدون کنکور در رشته های علوم تجربی دارید، پیشنهاد می کنیم که با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

سؤالاتی که ممکن است ذهنتان را مشغول کرده باشند:

 • آیا امکان تحصیل در دانشگاه پزشکی کیش بدون کنکور وجود دارد؟
 • شهریه تحصیل در ترکیه دندانپزشکی ؟
 • هزینه دندانپزشکی دانشگاه آزاد ؟ شهریه دانشگاه آزاد دندانپزشکی ؟
 • شرایط پذیرش رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد ؟
 • نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان ؟ شرایط پذیرش دندانپزشکی دانشگاه پردیس ؟
 • آیا تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور امکان پذیر است؟
 • دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور در چه رشته هایی دانشجو می پذیرد؟
 • تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور در کدام کشور ها ارزان تر است؟
 • شهریه دانشگاه بین المللی کیش برای رشته های گروه علوم تجربی چه میزان است؟
 • کارنامه و رتبه قبولی در رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد ؟
 • آیا دانشگاه دندانپزشکی پردیس کیش در سال جدید دانشجو می پذیرد؟
 • آیا شهریه دانشگاه بین المللی کیش بسیار زیاد است؟
 • آیا امکان ادامه تحصیل در رشته دندانسازی بدون کنکور وجود دارد؟
 • نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان در سال جدید ؟
 • آیا پذیرش بدون کنکور پروتز دندان امکان پذیر است؟
 • آیا ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز امکان پذیر ست؟
 • آیا می توانم در سال جدید در رشته دندانپزشکی کیش ادامه تحصیل دهم؟
 • شهریه ی دانشگاه بین المللی قشم برای رشته های تجربی چقدر است؟

در چه زمینه هایی می توانیم از مشاوران کمک بگیریم؟

بر هیچ کس پوشیده نیست که تحصیل بدون کنکور یک فرصت طلایی است. از آنجایی که در حال حاضر امکان ادامه تحصیل بدون کنکور در رشته های گروه علوم پزشکی در داخل کشور وجود ندارد، اما بسیاری از رشته ها هستند که شما می توانید بدون کنکور در آن ها ادامه تحصیل دهید. به عبارتی کسب اطلاعات جامع درباره ی رشته های دانشگاهی بسیار مهم است. البته از همه مهم تر، توجه به این نکته است که ” انتخاب رشته و دانشگاه می تواند تاثیر بسیاری در آینده و سرنوشت شما داشته باشد”. اگر قصد ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور را دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با مشاوران تحصیلی مشورت کنید.

مشاوره دانشگاه بدون کنکور

کاردانی بدون کنکور ، کاردانی به کارشناسی بدون کنکور ، کارشناسی بدون کنکور ، کارشناسی ارشد بدون کنکور ، دکتری بدون آزمون و …

مشاوره بدون کنکور دانشگاه آزاد

شرایط تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و …

مشاوره بدون کنکور غیرانتفاعی

شرایط تحصیل در رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی ، لیست رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی ، شهریه رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی و …

 مشاوره بدون کنکور پیام نور

شرایط تحصیل در رشته های بدون کنکور پیام نور ، لیست رشته های بدون کنکور پیام نور ، شهریه رشته های بدون کنکور پیام نور و …

مشاوره بدون کنکور علمی کاربردی

شرایط تحصیل در رشته های بدون کنکور علمی کاربردی، لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ، شهریه رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی و …

مشاوره پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی 

شرایط تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی، ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی در خارج از کشور ، شهریه پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی و …

[postbox txt=” شرایط ثبت نام بدون کنکور در رشته های گروه علوم تجربی و آگاهی از صحت ثبت نام در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور”]

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:
 • پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی بدون کنکور خارج کشور، شهریه رشته های پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی 
 • رتبه بندی دانشگاه های خارجی برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی، لیست دانشگاه های بدون کنکور داخل و خارج کشور
 • ثبت نام بدون کنکور، قانون جدید پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور 
 • لیست رشته های اعلام شده بدون کنکور گروه علوم تجربی
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور