ثبت نام مجدد کنکور ارشد ۹۹

فرصت دوباره ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۹۹:

برای داوطلبینی که از ثبت نام کنکور ارشد بازمانده اند و یا ثبت نام کرده اند و اطلاعات ثبت نامی آنها نیاز به ویرایش دارد، معمولاً فرصت دوباره ای در در نظر گرفته می شود. در این مقاله زمان دقیق و نحوه ی مشاهده ی اطلاعات و ثبت نام را مورد بررسی قرار می دهیم.

[postbox txt=”ثبت نام مجدد کنکور ارشد ۹۹″]

زمان آغاز ثبت نام مجدد کنکور ارشد ۹۹:

مطابق آخرین اخبار سازمان سنجش آموزش کشور، فرصت ثبت نام مجدد کنکور ارشد ۹۹ و ویرایش اطلاعات ثبت نامی از روز دوشنبه (۹۸/۱۱/۱۴) آغاز شده و تا روز چهارشنبه (۹۸/۱۲/۱۶) ادامه خواهد یافت. توصیه می کنیم پیش از به اتمام رسیدن فرصت مجدد، نسبت به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.

برای اگاهی از شرایط و نحوه ثبت نام مجدد در کنکور کارشناسی ارشد می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

فرصت مجدد ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد ۹۹ :

از جمله فرصت هایی که در مرحله ثبت نام مجدد کنکور در اختیار داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد قرار داده می شود، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی برای افرادی است که در بازه ی زمانی ثبت نام اولیه در کنکور، اطلاعات را به درستی وارد ننموده اند. اگر قصد تغییر در اطلاعات ثبت نامی دارید، در این مرحله پس از ورود به سایت سازمان سنجش، بایستی سریال ثبت نامی را وارد و نسبت به ویرایش اقدام نمایید.

برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور خود می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

نحوه ثبت نام مجدد کنکور ارشد ۹۹ :

برای ثبت نام مجدد کنکور ارشد، کافیست پس از مطالعه ی دفترچه ی راهنمای ثبت نام کنکور ارشد ۹۹ و انتخاب گروه آزمایشی به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با خرید سریال ثبت نام، به صورت اینترنتی نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. دقت داشته باشید که هر داوطلب می تواند در دو عنوان رشته ای اصلی و شناور ثبت نام کند. برای اینکار کافیست هنگام وارد کردن اطلاعات، گزینه ی کد رشته ی شناور را انتخاب کرده و با خرید کارت اعتباری جدید، ثبت نام خود را تکمیل کنند.

جهت ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

دفترچه راهنما ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد :

برای ثبت نام در کنکور ارشد  بایستی دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور را به دقت مطالعه کنید. با توجه به حجم بالای صفحات دفترچه، داوطلبان کنکور معمولا حوصله و زمان کافی را برای مطالعه ی دفترچه اختصاص نمی دهند، بنابراین از بسیاری از نکات دفترچه غافل می مانند. پیشنهاد می کنیم برای صرفه جویی در زمان و آگاهی از مهم ترین نکات دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از مهم ترین نکات دفترچه ثبت نام کنکور ارشد می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

بریم سر اصل مطلب! چطوری می تونم همین امسال در رشته ی دلخواهم قبول شم؟

هدفم چیه؟ قبول شدن! پس چه فرقی داره دو ماه وقت بگذارم یا دو سال! مهم این که من نباید خودم رو محدود به قوانین زمانی و مکانی کنم! دو ماه فرصت خیلی خوبیه تا علاوه بر خوندن منابع برتر، مرور نهایی هم داشته باشم! تازه من شنیدم که یک سری از اونایی که چند وقته شروع کردن به خودن الان دیگه خسته شدن و نفس ندارن. این جور که به نظر می یاد من به یک برنامه حرفه ای نیاز دارم. باید دست بجنبونم که کنکور از رگ گردن بهم نزدیک تره.

برای برنامه ریزی دو ماهه تا کنکور ارشد می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

رشته و دانشگاه مورد نظر من چه رتبه و ترازی لازم داره؟

این خیلی مهم که بدونم برای قبول شدن در رشته و دانشگاه مورد نظرم باید چه رتبه و ترازی کسب کنم! چرا؟ چون باعث میشه بدونم چقدر باید برای به دست آوردن رتبه و تراز لازمه تلاش کنم. من معتقدم آدم باهوش اونی که یه کار فوق العاده رو با کمترین انرژی انجام میده! پس اولین کار این که بدونم اصلاً چه رتبه ای باید کسب کنم که بعد مطابق یک برنامه حرفه ای به هدفم برسم.

چطوری رتبه و تراز دلخواهم را کسب کنم؟

بعد از این که فهمیدم چه رتبه ای رو باید کسب کنم، باید بفهمم که چه جوری می تونم به رتبه و تراز لازمم دست پیدا کنم؟ حتماً لازمه که انرژی زیادی صرف کنم یا زمان زیادی رو به درس خواندن اختصاص بدم یا نه می تونم با حذف بعضی از منابع و تمرکز بیشتری روی برخی از مباحث، به هدفم برسم؟ از اونجایی که وقت زیادی ندارم که برای آزمون و خطا هدر بدم باید برم سر اصل مطلب و با یک برنامه حرفه ای، به تراز و رتبه ای که لازم دارم برسم.

برای آگاهی از بهترین منابع، برنامه ریزی و جمع بندی می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای این که رتبه و تراز لازم رو به دست بیارم هر درس رو باید چند درصد بزنم؟

یه باور اشتباه بین اکثر کنکوری ها این که فکر می کنند باید همه ی درس ها رو خیلی خوب بزنند تا رتبه ی خوبی کسب کنند اما من می دونم که اصلاً برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظرم نیاز نیست همه ی درس ها رو درصد بالایی بزنم من به یک مشاور نیاز دارم تا به طور دقیق بدونم برای این که در رشته ی مورد نظرم قبول شم و تراز لازمم رو کسب کنم باید چند درصد سؤالات هر درس را درست پاسخ بدم. شما چطور؟

چطوری با کمترین زمان بهترین نتیجه رو کسب کنم؟

برای من خیلی مهمه که از وقتی که دارم تا کنکور، نهایت استفاده رو ببرم پس به یک برنامه حرفه ای نیاز دارم تا با مطالعه ی منابع برتر و حذف مباحث ناکار آمد، رتبه و ترازی که لازم دارم کسب کنم.

چرا به کمک یک مشاور ارشد نیاز دارم؟

چرا به مشاوره نیاز دارم؟ چون علم من محدوده و هیچ کس نمی تونه ادعا کنه که همه چیز رو می دونه. در مورد درس خواندن هم نیاز به مشاور دارم چون یک مشاور تحصیلی در این زمینه تخصص داره و در راهی که من به تازگی تصمیم به سفر در آن را گرفته ام، بارها سفر کرده و از تمامی چاله های مسیر اطلاع داره. یه مشاور حرفه ای میتونه به من کمک کنه که در کمترین زمان به اهدافم برسم و همون رتبه و ترازی رو که برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقم لازم دارم، رو کسب کنم! خلاصه بگم که یک مشاور حرفه ای یکی از مهم ترین چیزهایی که در حال حاضر نیاز دارم…

از برنامه ریزی ۲ ماهه تا کنکور ارشد و معرفی بهترین منابع تا انتخاب رشته حرفه ای، آنالیز کارنامه و تخمین رتبه:

به نظر من نحوه ی صحیح برنامه ریزی، مطالعه منابع برتر، انتخاب رشته حرفه ای و آنالیز کارنامه، چهار عامل مهم در موفقیت منه! یک مشاور حرفه ای میتونه با یک برنامه منحصر به فرد، حذف منابع متعدد درسی و معرفی منتخب آنها، تسلط کامل بر رتبه و تراز افراد قبول شده در سال های گذشته و در نتیجه کمک به یک انتخاب رشته حرفه ای، به من در قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقم کمک کنه! شاید تا الان هم وقتم رو تلف کردم! اما از الان به بعد تا روز کنکور، باید مطابق یک برنامه حرفه ای پیش برم! شما چطور؟

برای آگاهی از بهترین منابع، برنامه ریزی، جمع بندی، انتخاب رشته، آنالیز کارنامه و تخمین رتبه می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

راسته که میگن بدون کنکور هم می تونم ارشد بخونم؟

کارشناسی ارشد بدون کنکور یک فرصت طلاییه تا با صرف انرژی نه چندان زیادی، مدرک ارشد خودمون رو در دستمون بگیریم! از اونجایی که هر پذیرش، تابع اصول و قوانین مربوط به خودشه، به نظر می رسه که به منظور پذیرش در بدون کنکور کارشناسی ارشد هم نیازمند یک راهنما هستیم.

خانه مشاوره چطور به من کمک می کنه؟

  • ما اینجاییم تا یه برنامه حرفه ای بهت بدیم. از ۸ صبح تا ۱۲ شب می تونی با ما تماس بگیری..
  • برای هدف گذاری هر درس می تونی روی ما حساب کنی..
  • تا روز کنکور پا به پا همراهت هستیم…
  • مشاوره اختصاصی ارائه می دیم، یعنی مشاوره مون منحصر به خودته..
  • یه سری تکنیک آموزش می دیم که سر جلسه کنکور بترکونی…

[postbox txt=” کنکور کارشناسی ارشد”]

 خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • مشاوره کنکور ارشد ۹۹ ، مشاوره رتبه و تراز لازم برای قبولی ، مشاوره درصد لازم دروس برای قبولی
  • برنامه ریزی حرفه ای قبولی در کنکور ارشد، برنامه ۲ ماهه کنکور ارشد، معرفی منابع برتر 
  • مشاوره ثبت نام آزمون ارشد ، مشاوره انتخاب بهترین رشته برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد 
  • مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد، مشاوره انتخاب رشته و آنالیز کارنامه ، تخمین رتبه
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور