دوره آموزشی سربازی در مهر ماه یک ماهه شد

خبر جدید نظام وظیفه : دوره آموزشی سربازی در مهر ماه یک ماهه شد

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد که مشمولان دارای مدرک دیپلم تا ۱۰ شهریور ماه فرصت دارند تا با مراجعه به پلیس +۱۰ برای تعیین وضعیت خدمت سربازی خود اقدام کنند در غیر این صورت جزء مشمولان غایب به حساب آورده می شوند و ادامه تحصیل برای آن ها ممنوع خواهد شد. از طرفی دوره آموزشی در مهرماه نیز یک ماهه خواهد بود اما برای ماه های دیگر هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است.

[postbox txt=”خدمت سربازی نظام وظیفه ۹۹″]

استعلام کد سخا و خدمات الکترونیکی نظام وظیفه :

استعلام کد سخا و خدمات الکترونیکی نظام وظیفهدر ابتدا بایستی به این پرسش پاسخ دهید که اصلاً کد سخا چیست!؟ کد سخا شناسه ای ۵ رقمی و منحصر به فرد در سازمان نظام وظیفه است که در واقع به منظور ورود به سایت همراه با کد ملی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع با استفاده از این کد می توانید آخرین وضعیت خدمت را استعلام کنید. کد سخا را می توان از دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس ۱۰+) دریافت کرد.

منبع : سازمان وظیفه عمومی ناجا

در چه زمینه هایی می توانیم از مشاوران نظام وظیفه کمک بگیریم؟

مرکز مشاوره خدمت سربازی نظام وظیفه تلفنی خانه مشاوره معمولاً قانون های مرتبط با نظام وظیفه به طور مستمر بروز رسانی می شوند بنابراین اگر شمع تولد ۱۸ سالگی تان را به تازگی فوت کرده اید، بررسی قوانین مرتبط با خدمت سربازی را باید در لیست کارهای همیشگی تان قرار دهید. اما یک راه ساده تر این است که کلیه سوالات خود را در زمینه خدمت سربازی از مشاوران خدمت وظیفه خانه مشاوره بپرسید.

مشاوره خدمت نظام وظیفه

مدت سربازی ، مدارک سربازی، فهرست پایگاه ها، شرایط خروج از کشور، مشمولیت سربازی، شرایط اعزام به خدمت، قوانین نظام وظیفه، سربازان فراری و…

مشاوره امریه و پذیرش نظام وظیفه

نحوه پذیرش و امریه ارگان های نظامی و دولتی، قرارگاه ها، وزارتخانه ها، شهرداری، بهزیستی و …

خرید خدمت سربازی

قانون خدمت سربازی در زمینه خرید در سال ۹۸-۹۹ و قبل از آن

مشاوره کسری خدمت نظام وظیفه

کسری ایثارگری، کسری بسیج، کسری پروژه خدمت، کسری منطق بد آب و هوا، کسری مناطق عملیاتی و مرزی، کسری اولاد

مشاوره معافیت خدمت سربازی

معافیت پزشکی، معافیت تحصیلی، معافیت کفالت، معافیت ایثارگری و…

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور