راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری

  ،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری ،انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد مدیریت امور شهری
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته مدیریت امور شهری
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته مدیریت امور شهری و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری”]

بعد از اعلام شدن نتایج نهایی کنکور و ثبت نام دانشجویان و شروع کلاس ها، زمان اعلام تکمیل ظرفیت دانشگاه ها می رسد. اما تکمیل ظرفیت مختص حال کدام دسته از داوطلبان می باشد. و زمان انجام آن چه زمانی است. در ادامه به تمامی این مباحث می پردازیم و به تمامی سؤالات که ممکن است برای داوطلبان پیش بیاید پاسخگو هستیم. ابتدا به مبحث تکمیل ظرفیت می پردازیم. همان طور که از اسم آن مشخص است یعنی پر کردن ظرفیت های خالی دانشگاه ها که این ظرفیت خالی می تواند به دلایل مختلف از جمله عدم حضور داوطلبان ثبت نام کرده و یا پر نشدن خود ظرفیت گرایش های دانشگاه باشد. برای مثال فرض کنید که دانشگاه تهران دارای ظرفیت پذیرش ۲۰ نفر بوده پس از انتخاب رشته ارشد و اعلام نتایج توسط سازمان سنجش تعداد ۵ نفر ظرفیت خالی توسط این دانشگاه اعلام می شود. بدین ترتیب داوطلبان می توانند در تکمیل ظرفیت خود دانشگاه تهران را وارد نمایند. اما آیا امکان تکمیل ظرفیت برای داوطلبانی که پذیرفته شده اند هم و در حال تحصیل می باشند وجود دارد؟ داوطلبانی که پذیرفته شده اند و در حین تحصیل می باشند در صورتی که در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند و پذیرفته شوند باید از محل تحصیل خود انصراف داده و در دانشگاه مربوطه اقدام به ثبت نام نمایند. در واقع تکیمل ظرفیت را می توان شانس مجدد قبولی برای داوطلبانی دانست که نتوانسته اند در دانشگاه مورد نظر خود به تحصیل بپردازند. این داوطلبان ورودی بهمن ماه محسوب شده و در نیمسال دوم تحصیلی مجاز به انتخاب رشته و آغاز ترم جدید تحصیلی می شوند. همچنین شایان ذکر است که داوطلبان پذیرفته شده در تکمیل ظرفیت ارشد شرایطی همانند داوطلبان انتقالی داشته مثلاً خوبگاه به آن ها تعلق نمی گیرد و یا در انتخاب واحد درسی خود بعد از دیگر دانشجویان انتخاب واحد خود را انجام می دهند.

کسانی که در انتخاب رشته ی اولیه شرکت نکنند شامل تکمیل ظرفیت نمی شوند.

نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مدیریت امور شهری:

داوطلبان می توانند با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی ارشد از دانشگاه هایی که در سال های گذشته اعلام تکمیل ظرفیت نموده مطلع شده و همچنین رتبه های پذیرفته شده در مرحله ی تکمیل ظرفیت را مشاهده نمایند. تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد را می توان شانس مجدد قبولی برای داوطلبانی که پذیرفته نشده اند و یا اینکه می خواهند در دانشگاهی دیگر پذیرفته شوند دانست.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور:

دانشگاه بدون کنکور و شرایطی ایده آل برای رهایی از میدان رقابت کنکور می باشد. لذا بیشتر سؤال های داوطلبان در این زمینه و شرایط تحصیلی آن می باشد. باید گفت که دانشگاه بدون کنکور شرایطی را برای پذیرش داوطلبان تعیین نموده است. از جمله این شرایط می توان به داوطلبان استعدادهای درخشان و نخبگان تحصیلی نام برد. دانش آموختگان می توانند با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد لیست تمامی دانشگاه های بدون کنکور که امکان تحصیل در آن ها وجود دارد را به همراه شرایط و قوانین تحصیلی در آن ها به تفکیک گرایش مشاهده نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری”]

باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان کارشناسی ارشد رشته مدیریت امور شهری

از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته مدیریت امور شهری با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع کارشناسی ارشد چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • مدیریت امور شهری و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته مدیریت امور شهری با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته مدیریت امور شهری

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری

  ،انتخاب رشته ارشد ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری

  کنکور آزاد

[telar]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور