راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل

 • راهنمای انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته دانشگاه

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل”]

وقتی تعداد ثبت نام دانشگاه ها در زمان اعلام شده کم باشد و به حد حساب نرسد این کمبود توسط سازمان سنجش با تکمیل ظرفیت پر خواهد شد پس دانشجویانی که در آزمون شرکت کرده اند و مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند مجدد انتخاب رشته کنند.

[awsa-h]البته لازم به ذکر است که حتی دانشجویانی که پیش از تکمیل ظرفیت و در همان آزمون در دانشگاه ی پذیرفته شده اند می توانند شانس خود را مجدد امتحان کنند این بار برای قبول شدن در دانشگاهی دیگر یا حتی رشته ای دیگر[/awsa-h]

تعداد پذیرش دانشجو در هر دانشگاه هر سال متفاوت با سال دیگر است. لیست دانشگاه هایی که برای تکمیل ظرفیت اعلام آمادگی می کنند را می توان در نرم افزار خانه مشاوره بررسی کرد. از آن جهت که فرصت مجددی برای دانشجوی ارشد وجود ندارد انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت بسیار مهم است با توجه به حساسیت بالای این انتخاب رشته مشاوران و نرم افزار خانه  مشاوره کمک بسیاری به دانشجوی ارشد می کند. زمان انتخاب رشته مشاوران و نرم افزار خانه  مشاوره کمک بسیاری به دانشجوی ارشد می کند. زمان انتخاب رشته ارشد هر سال به فاصله ۳ هفته الی یک ماه پس از اعلام نتایج کنکور است.

تکمیل ظرفیت کارشناسی  ارشد حقوق تجارت بین الملل شانسی مجدد برای قبولی:

آخرین فرصت انتخاب رشته برای دانشجویانی که مجاز شده اند شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد است. این فرصت را نباید از دست داد. دانشجوی ارشد برای انتخاب رشته ارشد حقوق تجارت بین الملل در زمان تکمیل ظرفیت، می تواند با کمک گرفتن از نرم افزار خانه مشاوره انتخابی هوشمندانه برای خود رقم بزند.

[awsa-h]البته باید به این نکته توجه کرد که دانشجویی که فرصت خود برای انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت را از دست می دهد می تواند منتظر اعلامیه ی دانشگاه ها مبنی بر پذیرش بدون کنکور باشد.[/awsa-h]

 

[awsa-banners]

نرم افزار انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد حقوق تجارت بین الملل:

بهترین اتفاق ممکن برای دانشجوی ارشد در زمان تکمیل ظرفیت اطلاع از پذیرفته شدگان سال های پیش با همین رتبه است و این که در کدام دانشگاه و در چه رشته ای پذیرفته شده اند. این امر می تواند به دانشجوی کارشناسی ارشد کمک کند که انتخاب رشته ای بهتر و مطمئن تر داشته باشد. استفاده از نرم افزار انتخاب رشته به دانشجویان ارشد زمان دقیق تکمیل ظرفیت و همچنین نحوه ی پذیرش دانشگاه های بدون کنکور را اطلاع می دهد.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد حقوق تجارت بین الملل:

دانشگاه های کشور بنابر اطلاعیه های متفاوتی که ارائه می دهند هر سال دانشجویانی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش می کنند. برای مثال دانشجوی ورودی هر سال در مقطع کارشناسی اگر جزء  ۳ نفر اول رشته اش باشد می تواند با عنوان استعداد درخشان بدون کنکور در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهد. یا به عنوان مثال دانشجو باید دارای حداقل معدل ۱۶ و گذراندن حداقل ۱۰۰ واحد درسی در مقطع کارشناسی باشد.

برای مثال پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران در مقطع ارشد بدون کنکور طی یک آزمون هر مصاحبه ی تخصصی در رشته ی حقوق تجارت بین الملل دانشجو می پذیرد. برای اطلاعات کامل و دقیق در همین باره می توان از نرم افزار خانه  مشاوره کمک گرفت.

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.
[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل”]
مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید

[telar]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور