راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق خانواده

 • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق خانواده ، انتخاب رشته کنکور حقوق خانواده ، انتخاب رشته دانشگاه حقوق خانواده

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور حقوق خانواده ، انتخاب رشته کنکور سراسری حقوق خانواده ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد حقوق خانواده توسط نرم افزار انتخاب رشته حقوق خانواده

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته حقوق خانواده
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته حقوق خانواده
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق خانواده و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

[postbox txt=””مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق خانواده]
وقتی تعداد ثبت نام دانشگاه ها در زمان اعلام شده کم باشند و به حد نصاب نرسد، این کمبود توسط سازمان سنجش با تکمیل ظرفیت پر خواهد شد. پس دانشجویانیکه در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده اند و مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند مجدد انتخاب رشته کنند. البته باید به این نکته توجه کرد که حتی دانشجویانی که در همان آزمون در دانشگاهی پذیرفته شده اند اما از رشته یا دانشگاه خود راضی نیستند نیز می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند و احتمال قبولی خود در رشته و دانشگاهی دیگر را بررسی کنند.

تعداد پذیرش دانشجو در هر سال متفاوت با سال دیگر است. لیست دانشگاه هایی که برای تکمیل ظرفیت اعلام آمادگی می کنند را می توان در نرم افزار خانه مشاوره مشاهده کرد.

قابل توجه است، از آن جهت که فرصت مجددی برای انتخاب رشته ی داوطلب کارشناسی ارشد وجود ندارد، انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت مهم و حساس است.

با توجه به حساسیت بالای این موضوع، مشاوران و نرم افزار انتخاب رشته خانه مشاوره کمک بسیاری به دانشجو می کند. زمان انتخاب رشته ارشد تکمیل ظرفیت هر سال به فاصل ۳ هفته الی یک ماه پس از اعلام نتایج کنکور است.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق خانواده شانسی مجدد برای قبولی:

آخرین فرصت انتخاب رشته برای دانشجویانی که مجاز شده اند، شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد است. دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در مقطع ارشد حقوق خانواده است می تواند در زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت با کمک گرفتن از انتخاب رشته، از شانس مجدد خود برای قبولی در دانشگاه استفاده کند.

البته داوطلب ارشد باید به این نکته توجه کند که اگر فرصت خود را برای شرکت در انتخاب رشته  تکمیل ظرفیت از دست داد، می تواند منتظر اعلامیه ی پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها باشد.

 

[awsa-banners]

نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد حقوق خانواده:

بهترین اتفاق ممکن برای دانشجوی کارشناسی ارشد در زمان تکمیل ظرفیت، اطلاع از پذیرفته شدگان سال های پیش با همین رتبه است و این که در کدام دانشگاه و در چه رشته ای در حال ادامه تحصیل هستند. این امر می تواند به دانشجوی کارشناسی ارشد کمک کند که علاوه بر در نظر گرفتن علایقش با دیدی واقع گرایانه انتخاب علمی خود را انجام دهد. با استفاده از نرم افزار خانه مشاوره می توان از زمان دقیق تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته ی آن، همچنین پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور مطلع شد.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد حقوق خانواده:

دانشگاه های کشور بنا بر اطلاعیه های متفاوتی که ارائه می دهند هر سال دانشجویانی را بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش می کنند.

دانشجوی ورودی هر سال در مقطع کارشناسی اگر  جزء سه نفر اول رشته اش باشد می تواند با عنوان استعداد درخشان و بدون کنکور در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهد.

یا توجه به نکته ای مثل معدل بالای ۱۷ و گذراندن حداقل ۱۰۰ واحد درسی در دوره ی کارشناسی  یکی دیگر از گزینه های مورد توجه برای پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد است. با همین شرایط دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری در رشته ارشد حقوق خانواده دانشجو می پذیرد. برای اطلاع کامل و دقیق در همین باره می توان از نرم افزار انتخاب رشته خانه مشاوره کمک گرفت.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد ارشد حقوق خانواده به لینک زیر مراجعه نمایید:

راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق خانواده

[bannerbk]

 

انتخاب رشته حقوق خانواده امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های حقوق خانواده هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور حقوق خانواده با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور حقوق خانواده تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته حقوق خانواده و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

[postbox txt=””مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق خانواده]
مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته حقوق خانواده و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته حقوق خانواده با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته حقوق خانواده

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته حقوق خانواده

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری حقوق خانواده و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته حقوق خانواده

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق خانواده ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته حقوق خانواده کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته حقوق خانواده ممکن است برایتان پیش آید

[telar]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور