راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری

  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری، اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری، دفترچه کارشناسی ارشد سراسری، نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری
  • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد سراسری، انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد سراسری ، دفترچه راهنمای انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و موضوعات مرتبط با آن

[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری”]

انتخاب رشته صحیح، ضمانت نامه آینده ی شماست:

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، باید توجه داشته باشند که با توجه به تغییرات اساسی در نحوه ی انتخاب رشته ی امسال، باید هوشمندانه تر از سال های گذشته، نسبت به انتخاب رشته ی ارشد دانشگاه سراسری، اقدام نمایند. شما باید از ظرفیت پذیرش هر دانشگاه سراسری در رشته ی مورد نظر، آخرین رتبه و  تراز قبولی در هر دانشگاه سراسری اعم از روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیر انتفاعی و پردیس خودگردان و شرایط پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد سراسری و … آگاهی کامل را داشته باشید تا انتخاب رشته ی صحیح و دقیقی داشته باشید. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری باید توجه داشته باشند که تاریخ اعلام نتایج کنکور ارشد در نیمه ی دوم خردادماه می باشند و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت sanjesh.org کارنامه ی کارشناسی ارشد سراسری خود را مشاهده نموده و با مطالعه دفترچه ی کارشناسی ارشد سراسری، نسبت به انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد سراسری اقدام نمایند. جهت تحقق این امر پیشنهاد می گردد از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد سراسری استفاده نمایید.

 

رتبه و تراز لازم برای قبولی در ارشد دانشگاه سراسری:

اطلاع از رتبه و تراز لازم برای قبولی در ارشد دانشگاه سراسری به شما کمک خواهد کرد که یک انتخاب رشته ی صحیح و مطمئنی داشته باشید. با توجه به اینکه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سراسری، انتخاب محل های دانشگاهی محدودی دارند، بنابراین باید با دقت محل دانشگاهی را انتخاب نمایند. پیشنهاد می گردد که تعداد بسیاری از انتخاب های شما در حد رتبه و قبولی معقولانه باشد. بنابراین با اطلاع از آخرین رتبه ی قبولی در رشته ی مورد نظر در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه سراسری، می توانید بهترین انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد سراسری را انجام دهید.

جهت اطلاع دقیق از رتبه و تراز لازم برای قبولی در ارشد رشته ی مورد نظر در دانشگاه سراسری اینجا را کلیک نمائید.

 

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری: 

اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری به شما کمک خواهد کرد تا در انتخاب رشته، دانشگاه هایی که ظرفیت بالایی را دارند و مورد علاقه ی شما است را در انتخاب های بالا بیاورید تا احتمال قبول شما افزایش یابد. بنابراین داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری با مطالعه ی دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته ی ارشد دانشگاه سراسری می توانند از ظرفیت پذیرش هر دانشگاه سراسری اعم از روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرا نتفاعی و پردیس خودگردان آگاهی کامل را به دست آورند.

جهت اطلاع دقیق از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته ی مورد نظر در دانشگاه سراسری، اینجا را کلیک نمائید.

 

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری: 

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، به شما کمک خواهد کرد که بدانید با توجه به رتبه و تراز شما، داوطلبان سال های گذشته، در چه دانشگاهی قبول شده اند و همچنین می توانید آگاهی کامل از ظرفیت پذیرش هر دانشگاه سراسری اعم از روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیر انتفاعی و پردیس خودگردان، دست یابید. پس داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، جهت انتخاب رشته ی صحیح و مطمئن و قبولی در بهترین دانشگاه آزاد، می توانند از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری استفاده  نمایند.

راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه سراسری:

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری که در مقطع کارشناسی ارشد نتوانستند در دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیر انتفاعی و پردیس های خودگردان قبول شوند، می توانند در مرحله ی تکمیل ظرفیت، شانس خود را دوباره امتحان نمایند. از آنجا که در مرحله ی تکمیل ظرفیت، دانشگاه های سراسری، داوطلبان را با رتبه ی بالاتری جذب می نمایند، احتمال قبولی داوطلبان بالا می رود. بنابراین، داوطلبان ارشد سراسری حتماً دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه سراسری را مطالعه نمایند تا بتوانند به بهترین نحو ممکن انتخاب رشته صحیح و دقیقی داشته باشند.

جهت اطلاع دقیق از انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه سراسری در رشته ی مورد نظر، اینجا را کلیک نمائید.

 

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد دانشگاه سراسری:

متقاضیان پذیرش دانشگاه بدون کنکور ارشد سراسری، در صورتی که شرایط پذیرش بدون کنکور را داشته باشند، می توانند نسبت به ثبت نام آن اقدام نمایند. این راه جدید برای کسانی است که نتوانستند در روز آزمون کارشناسی ارشد حضور یابند و یا نتوانسته اند در دانشگاه مورد نظر قبول شوند. بنابراین حتماً از شرایط پذیرش بدون کنکور ارشد سراسری آگاهی کامل را داشته باشید تا بتوانید بدون دردسر وارد دانشگاه سراسری شوید و تحصیل خود را ادامه دهید تا آینده ی تحصیلی و شغلی خود را تأمین نمایید.

جهت اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه سراسری در رشته ی مورد نظر اینجا را کلیک نمائید.

 

در انتها پیشنهاد می گردد جهت اطلاع دقیق از انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد، نحوه ی پذیرش بدون آزمون دانشگاه سراسری در مقطع کارشناسی ارشد، ظرفیت پذیرش دانشگاه سراسری اعم از روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیر انتفاعی و پردیس خودگردان و … در کانال تلگرام خانه ی مشاوره عضو شوید.

[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری”]
خانه مشاوره در موضوعات زیر، شما را راهنمایی می کند:

  • انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری
  • کارنامه کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد، نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد سراسری، مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد سراسری

و هر سؤالی که پیرامون انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد سراسری  و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.

[telar]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور