راهنمای انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق عمومی

 • راهنمای انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق عمومی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته دانشگاه

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق عمومی”]

زمانی که تعداد ثبت نام دانشگاه ها در زمان اعلام شده کم باشد و به حد نصاب نرسد این کمبود توسط سازمان سنجش با تکمیل ظرفیت پر خواهد شد سپس دانشجویانی که در آزمون شرکت کرده اند و مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند دوباره انتخاب رشته کنند.
البته لازم به ذکر است که حتی داوطلبینی که در همان آزمون در دانشگاهی پذیرفته شده اند می توانند شانس خود را مجدد برای قبول شدن در دانشگاه و حتی رشته ای دیگر امتحان کنند.
برای شرکت در انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت تنها مجاز شدن داوطلب کافی است. تعداد پذیرش هر دانشگاه در زمان تکمیل ظرفیت هر سال متفاوت با سال دیگر است. برای اطلاع از لیست دانشگاه هایی که در تکمیل ظرفیت پذیرش دارند می توان به نرم افزار خانه ی مشاوره مراجعه کرد. داوطلب ارشد باید توجه داشته باشد که انتخاب رشته در زمان تکمیل ظرفیت بسیار مهم تر است زیرا فرصت دیگری برای شانس مجدد وجود ندارد با توجه به حساسیت بالای این انتخاب رشته نرم افزار خانه ی مشاوره کمک بسیاری به دانشجویان کارشناسی ارشد می کند. زمان انتخاب رشته ی ارشد تکمیل ظرفیت هر سال به فاصله ۳ هفته الی یک ماه پس از اعلام نتایج کنکور ارشد است.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق عمومی شانسی مجدد برای قبولی:

فرصت آخر برای انتخاب رشته ارشد حقوق عمومی برای داوطلبینی که مجاز شده اند تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد است. این فرصت مجدد نباید از دست برود. دانشجوی ارشد برای انتخاب رشته ی حقوق عمومی در زمان تکمیل ظرفیت از نرم افزار خانه ی مشاوره کمک بگیرد و انتخابی هوشمندانه برای خود رقم بزند. البته نباید این نکته را فراموش کرد که اگر دانشجو شانس قبولی در تکمیل ظرفیت را از دست بدهد می تواند منتظر اعلامیه ی دانشگاه ها مبنی بر پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد بدون کنکور باشد. که این موضوع نیز توسط کارشناسان و مشاوران خانه ی مشاوره به اطلاع دانشجویان ارشد خواهد رسید.

[awsa-banners]

نرم افزار انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد حقوق عمومی:

بهترین اتفاق ممکن برای دانشجوی ارشد حقوق عمومی که مجاز به انتخاب رشته شده است، اطلاع از پذیرفته شدگان سال های پیش با رتبه های مشابه است و این که در کدام دانشگاه و چه رشته ای قبول شده اند. این امر در زمان تکمیل ظرفیت کمک بسزایی به دانشجوی ارشد خواهد کرد. استفاده از نرم افزار انتخاب رشته در زمان تکمیل ظرفیت بهترین گزینه برای دانشجویان است. علاوه بر این امر نرم افزار انتخاب رشته می تواند زمان دقیق و نحوه ی پذیرش بدون کنکور دانشجویان کارشناسی ارشد را اطلاع دهد.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد حقوق عمومی

دانشگاه های کشور بنا بر اطلاعیه هایی که ارائه می دهند هر سال دانشجویانی را در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور پذیرش می کنند. برای مثال دانشجویان کارشناسی ورودی هر سال اگر جزء سه نفر اول رشته ی خود باشند می توانند با عنوان استعداد درخشان بدون کنکور در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهند. علاوه بر این امر دانشجویان باید دارای حداقل معدل ۱۶ و گذراندن حداقل ۱۰۰ واحد درسی در مقطع کارشناسی باشند. برای مثال دانشگاه مفید قم گرایش حقوق عمومی در مقطع کارشناسی ارشد را علاوه بر فارغ التحصیلان ممتاز از مربیان نیز بدون کنکور دانشجو می پذیرد برای اطلاع کامل و دقیق از اطلاعیه ی دانشگاه ها مبنی بر پذیرش بدون کنکور دانشجوی ارشد می توان از نرم افزار خانه ی مشاوره استفاده کرد.

 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق عمومی”]

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید

[telar]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور