مشاوره تحصیل در خارج از کشور

فرصت طلایی تحصیل در خارج از کشور…

روزگاری تحصیل در خارج از کشور از رؤیاهای دست نیافتنی یا سخت دست یافتنی بود که فقط افراد بسیار کمی می توانستند به آن جامع عمل بپوشانند. اما امروزه تحصیل در خارج از کشور به عنوان یک انتخاب مطرح می شود. تحصیل در خارج از کشور در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی از مباحث پرطرفدار این روزهاست. با توجه به افزایش علاقه مندی به ادامه تحصیل در خارج از کشور این مقاله را به موضوع ادامه تحصیل در کشورهای مختلف اختصاص می دهیم.

[postbox txt=”در زمینه ادامه تحصیل در خارج از کشور”]

تحصیل در آلمان:

آلمان یکی از پرطرفدارترین کشورها برای مهاجرت است چرا که بورسیه ها و فرصت های تحصیلی بسیار مناسبی را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. از جمله مواردی که بایستی برای ادامه ی تحصیل در کشور آلمان در نظر بگیرید، تسلط بر زبان آلمانی است. اما از آن جا که یادگیری آلمانی بسیار سخت تر از زبان انگلیسی است، در مواردی تسلط بر انگلیسی کفایت می کند. با توجه به این امر پیشنهاد می کنیم قبل از اخذ هر تصمیمی در زمینه ادامه تحصیل در کشور آلمان برای آگاهی از سیستم مدارس آلمان، شرایط پذیرش، رتبه بندی دانشگاه ها، بهترین گرنت ها، اسکولارشیپ ها و بورسیه های اعطایی، هزینه ی زندگی و تحصیل و هر آن چه باید در زمینه تحصیل در آلمان بدانید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از سیستم مدارس آلمان، شرایط اخذ پذیرش، رتبه بندی دانشگاه ها، هزینه تحصیل و هر آنچه باید در زمینه ادامه تحصیل در آلمان بدانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

تحصیل در استرالیا:

ادامه تحصیل در استرالیا یکی از روش های اخذ اقامت در این کشور است که محبوبیت بسیاری دارد زیرا استرالیا یکی از کشورهایی است که امکانات تحصیلی متعددی را برای دانش آموزان و دانشجویان فراهم می کند. اگر قصد ادامه تحصیل در استرالیا را دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی، برای آگاهی از سیستم آموزشی استرالیا، دوره های تحصیلی، مدارس و دانشگاه های استرالیا، هزینه تحصیل، انواع بورسیه تحصیل، کار دانشجویی، شرایط تحصیل در رشته پزشکی نحوه اخذ اقامت دائم بعد از تحصیل و مدارک لازم برای تحصیل در استرالیا با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از شرایط ادامه تحصیل در استرالیا، سیستم مدارس استرالیا، شرایط اخذ پذیرش، رتبه بندی دانشگاه ها، هزینه تحصیل و هر آنچه باید در زمینه ادامه تحصیل در استرالیا بدانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

تحصیل در کانادا:

به طور کلی اگر سری به فهرست ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان بزنیم، نام ۲۱ دانشگاه برتر کانادایی را مشاهده خواهیم کرد. بنابراین این گونه به نظر می رسد که کانادا نیز همانند استرالیا امکانات تحصیلی متنوعی را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. برای ادامه تحصیل در مدارس کانادا بایستی از سیستم آموزشی این کشور  اطلاع کافی داشته باشید. از طرفی اگر قصد ادامه ی تحصیل در دانشگاه و اخذ بورسیه، گرنت و اشکولارشیپ را دارید نیز باید از رشته های ارائه شده، رتبه بندی دانشگاه ها، هزینه ی تحصیل و زندگی، مدارک لازم برای تحصیل و امکان کار دانشجویی نیز باخبر شوید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای اخذ پذیرش با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از شرایط ادامه تحصیل در کانادا، بورسیه ها، گرنت ها و اسکولارشیپ های اعطایی،  شرایط اخذ پذیرش، رتبه بندی دانشگاه ها، هزینه تحصیل و هر آنچه باید در زمینه ادامه تحصیل در کانادا بدانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

تحصیل در ترکیه:

از مزیت های تحصیل در کشور ترکیه علاوه بر سطح بالای کیفی دانشگاه های آن، کم بودن هزینه ی تحصیل نسبت به سایر کشورهاست که همین موضوع توجه بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور را به خود جلب کرده است. اگر قصد ادامه تحصیل در ترکیه را دارید پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از بهترین مدارس و دانشگاه ها به منظور اخذ پذیرش، هزینه ی تحصیل و زندگی در ترکیه، مراحل و مدارک دریافت ویزای تحصیلی و هر آن چه باید در زمینه ادامه تحصیل در ترکیه بدانید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از شرایط ادامه تحصیل در ترکیه، هزینه تحصیل، لیست دانشگاه های برتر،شرایط اخذ پذیرش، رتبه بندی دانشگاه ها، هزینه تحصیل ، بورسیه ها، گرنت ها و اسکولارشیپ های اعطایی و هر آنچه باید در زمینه ادامه تحصیل در ترکیه بدانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

تحصیل در هند:

هند از جمله کشورهایی است که به دلیل جذب دانشجویان در رشته های علوم تجربی مانند پزشکی و دندانپزشکی مشهور است. با توجه به شرقی بودن این کشور، طرفداران آسیایی ادامه تحصیل در این کشور متعدند. اما اگر قصد ادامه تحصیل در کشور هند را دارید، بایستی در گام اول از لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و بهداشت و اعتبار مدرک آن ها آگاه شوید. از طرفی اطلاع از هزینه های زندگی و تحصیل، رتبه بندی دانشگاه ها و رشته های ارائه شده نیز لازم است. به همین منظور پیشنهاد ما این است که قبل از هر گونه اقدام در جهت اخذ پذیرش با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از شرایط ادامه تحصیل در هند، لیست مدارس برتر، لیست دانشگاه های برتر، شرایط اخذ پذیرش، هزینه تحصیل، رتبه بندی دانشگاه ها، هزینه تحصیل ، ادامه تحصیل در رشته پزشکی ، بورسیه های اعطایی و هر آنچه باید در زمینه ادامه تحصیل در هند بدانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

تحصیل در سوئد:

دانشگاه های سوئد از نظر سطح علمی در سطح بالایی قرار دارند و امکانات پژوهشی و آموزشی آن ها متعدد است. اگر چه تا سال ۲۰۱۱ ادامه تحصیل در مراکز تحصیلی و مقاطع دانشگاهی رایگان بود، اما پس از آن سیاست پرداخت هزینه برای دانشجویان غیر ساکن در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و سوئیس اتخاذ شد. اگر قصد ادامه تحصیل در کشور سوئد را دارید، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شرایط و مدارک اخذ ویزای تحصیلی، بهترین مدارس و دانشگاه ها، شهریه ی تحصیل و هزینه ی زندگی و هر آن چه باید در زمینه ادامه ی تحصیل در سوئد بدانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از لیست دانشگاه های برتر سوئد، شرایط اخذ پذیرش، هزینه تحصیل، رتبه بندی دانشگاه ها، هزینه تحصیل در سوئد ، بورسیه ها و گرنت های اعطایی و هر آنچه باید در زمینه ادامه تحصیل در سوئد بدانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

تحصیل در انگلستان:

کشور انگلستان، به عنوان دومین مقصد مورد علاقه دانشجویان بین المللی جهت ادامه تحصیل به شمار می رود که علت آن کیفیت بالای دانشگاه ها، اخذ بورسیه تحصیلی برای مقاطع بالاتر از دانشگاه های معتبر و امکان یافتن شغلی دلخواه و مناسب است. از طرفی انگلستان با در اختیار قرار دادن تسهیلات خاص برای دانشجویان و فارغ التحصیلان زمینه اخذ اقامت دائم را نیز فراهم می نماید. اگر قصد ادامه تحصیل در کشور انگلستان را دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای آگاهی از لیست دانشگاه های مورد تایید و رتبه بندی آن ها، شرایط اخذ پذیرش، دریافت گرنت، اسکولارشیپ و بورسیه، بهترین رشته ها برای ادامه تحصیل، هزینه های زندگی و تحصیل و هر آنچه باید در زمینه ادامه تحصیل در انگلستان بدانید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از شرایط ادامه تحصیل در انگلستان، لیست دانشگاه های برتر، شرایط اخذ پذیرش، اعتبار مدرک، هزینه تحصیل، رتبه بندی دانشگاه ها، هزینه تحصیل در انگلیس ، بورسیه ها و گرنت های اعطایی و هر آنچه باید در زمینه ادامه تحصیل در انگلستان بدانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

تحصیل در سایر کشور ها:

ادامه تحصیل در خارج از کشور یک فرصت طلایی است که البته بسیار به زمان بستگی دارد، یعنی ممکن است در بازه ی زمانی خاصی، شرایط بسیار ویژه ای برای ادامه تحصیل در کشوری وجود داشته باشد که آگاهی از آن ها می تواند به طور کلی سرنوشت شما را تغییر دهد. به همین منظور پیشنهاد می کنیم گوش به زنگ باشید و برای آگاهی از بهترین بورسیه، گرنت و اسکولارشیپ ارائه شده در کشورهای مختلف، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

چرا برای تحصیل در خارج از کشور به مشاوره نیاز داریم؟

هر ساله کشورهای متعددی با شرایط مختلف، اقدام به پذیرش دانش آموزان و دانشجویان می نمایند. پس اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید، مطمئنا انتخاب های بسیاری خواهید داشت. اما از آنجایی که هر تصمیم اشتباه در این زمینه می تواند شما را کیلومترها از اهداف و آرزوهایتان دور کند، به نظر می رسد مشاوره به منظور اخذ بهترین تصمیم برای آینده تان، بسیار ضروری است. مشاوران خانه مشاوره با بررسی شرایط منحصر به فرد شما، بهترین گزینه را برای ادامه تحصیل در خارج از کشور به شما پیشنهاد می دهند.

سوالات متداول در زمینه تحصیل در خارج از کشور:

 • چجوری می تونم پذیرش دندانپزشکی ترکیه رو بگیرم؟
 • اخذ پذیرش پزشکی ترکیه بهتره یا پزشکی هند؟
 • برای ادامه تحصیل پیراپزشکی خارج کشور چه شرایطی رو باید داشته باشم؟
 • برای اخذ پذیرش داروسازی هند چقدر باید هزینه تحصیل بپردازم؟
 • تحصیل در مقطع لیسانس در خارج از کشور در رشته ی عمران در کدوم کشور بهتره؟
 • هزینه تحصیل هنر در خارج از کشور در مقطع ارشد حدوداً چقدر میشه؟
 • اقتصادی ترین و بهترین کشور برای اخذ پذیرش پرستاری خارج از کشور ؟

[postbox txt=”در زمینه ادامه تحصیل در خارج از کشور”]

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

 • تحصیل در خارج از کشور ، تحصیل در خارج از کشور پزشکی ، تحصیل در ترکیه ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در هند، ادامه تحصیل در کانادا ، اخذ بورسیه انگلستان
 • مشاوره تحصیل در خارج از کشور ، شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی ، شرایط تحصیل پزشکی خارج از کشور ، بورسیه داروسازی
 • تحصیل در مقطع لیسانس در خارج از کشور ، پرستاری خارج از کشور ، شرایط اخذ بورسیه معماری ، عمران و ….، رتبه بندی دانشگاه ها و لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و بهداشت
 • بهترین مدارس و کالج های خارج از کشور، هزینه ادامه تحصیل در خارج از کشور ، اقتصادی ترین و بهترین کشور ها برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور