مشاوره تلفنی استخدام در قوه قضائیه (آزمون تصدی امر قضا)

مشاوره تلفنی استخدام در قوه قضائیه (آزمون تصدی امر قضا) 

 • زمان ثبت نام آزمون استخدامی در قوه قضاییه، شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی در قوه قضائیه
 • شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی تصدی امر قضا، قبولی آزمون استخدامی در قوه قضائیه
 • استخدام در ارگان های رسمی و غیر رسمی، اخبار لحظه به لحظه استخدام در قوه قضائیه و ارگان های دیگر
 • مشاوره تلفنی ثبت نام آزمون استخدامی تصدی امر قضا و موضوعات مرتبط با آن

[postbox txt=”تلفنی استخدام در قوه قضائیه (آزمون تصدی امر قضا) و راهکارهای شروع کسب و کار”]

زمان ثبت نام آزمون استخدامی در قوه قضائیه (آزمون تصدی امر قضا):

متقاضیان پذیرش استخدامی در قوه قضائیه می توانند از تاریخ ۲۳/۰۷/۹۶ تا ۳۰/۰۷/۹۶ جهت ثبت نام اقدام نمایند. توجه داشته باشید که ثبت نام آزمون های حقوقی معمولاً در فصل پاییز می باشد که شما می توانید جهت اطلاع دقیق از زمان ثبت نام آزمون استخدامی تصدی امر قضا و سایر آزمون های حقوقی و همچنین زمان آزمون استخدامی در قوه قضائیه با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند و شما را از زمان دقیق تمامی استخدامی ها آگاه سازند.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی قوه قضائیه (آزمون تصدی امر قضا):

هر آزمون استخدامی اعم از آزمون استخدامی قوه قضائیه (آزمون تصدی امر قضا) شرایط عموم و اختصاصی جداگانه ای دارند و هر متقاضی آزمون های استخدامی قوه قضائیه باید آن را داشته باشند تا بتوانند جهت آزمون ثبت نام نمایند و خود را برای روز آزمون آماده نمانید. در ذیل برخی از شرایط استخدامی آزمون تصدی امر قضا آمده است و برای اطلاع دقیق از تمامی شرایط عمومی و اختصاصی، آزمون استخدامی قوه قضائیه می توانید با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا شما را از شرایط دقیق آزمون استخدامی قوه قضائیه آگاه سازند.

شرایط استخدامی آزمون تصدی امرقضا:

 • تابعیت اصلی ایران
 • اعتقاد و التزام عملی به دین مبین، ایمان و عدالت
 • التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • داشتن کارت پایان خدمت وظیفه
 • کارشناسی حقوق در یکی از گرایش ها
 • کارشناشسی فقه و حقوق

قبولی آزمون استخدامی قوه قضائیه (آزمون تصدی امر قضا): 

 برای قبولی در آزمون تصدی امر قضا باید به نکات مهمی از جمله نحوه ی برگزرای آزمون و مواد و ضرایب امتحانی آزمون تستی توجه نمائید تا بتوانید نمره قبلوی را کسب نمائید و به مرحله ی مصاحبه و گزنیش دعوت شوید. جهت تحقق این امر می توانید با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا منابع و مواد و ضرایب آزمون را برای شما بیان نموده و شما را با نحوه ی گزینش و مصاحبه آزمون استخدامی قوه قضائیه آشنا نموده تا آمادگی کامل را برای روز آزمون و مصاحبه پس از نتایج اولیه را کسب نمائید و آینده ی شغلی مناسبی در قوه قضائیه و تصدی امر قضا رقم بزنید.

استخدام در ارگان های دیگر: 

همواره متقاضیان و فارغ التحصیلان رشته های حقوقی نگرانی از قبولی در آزمون تصدی امر قضا را دارند و به همین دلیل دچار استرس می شوند. به همین دلیل توصیه ما این است که اطلاع دقیقی از تمامی آزمون های استخدامی داشته باشید که احتمال قبولی شما در یکی از آزمون های حقوقی افزایش یابد. آزمون های وکالت، قضاوت، سر دفتری و همچنین آزمون استخدامی نیروهای نظام وی انتظامی از جمله آزمون های مرتبط با رشته های حقوقی می باشد که شما می توانید جهت اطلاع دقیق از زمان و شرایط تمامی آزمون های استخدامی نهادهای رسمی و غیر رسمی با مشاورین استخدامی مرکز تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نموده و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند و بتوانید آینده ی شغلی مناسبی را برای خود رقم بزنید.

مشاوره شغلی و کسب و کار:

همواره بسیاری از هموطنان بدون اطلاع از شغل های موجود در رشته اقدام به انتخاب شغل می نمایند و در نتیجه در آن شغل موفق نمی شوند. بنابراین توصیه می گردد قبل از انتخاب شغل و ایجاد کسب و کار جدید، حتماً مشاوره شغلی و کسب و کار داشته باشید تا در نتیجه بتوانید یک انتخاب مناسب در تعیین شغل داشته باشید و در آن شغل موفق باشید. اکثر انسان های موفق در شغل های مختلف با استفاده از تجربیات مشاوران و یک برنامه ریزی دقیق توانسته اند در شغل خود گام به گام پیشرفت نمایند و به موفقیت برسند. بنابراین پیشنهاد می گردد با مشاورین مرکز تماس بگیرید و از آن ها مشاوره شغلی و کسب و کار بخواهید تا به کمک آن ها بتوانید یک کسب و کار جدید شروع کنید و در این راه به موفقیت دو چندان برسید و آینده ی شغلی خودبی داشته باشید.

اخبار لحظه به لحظه استخدام: 

فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشگاهی از جمله حقوق هموراه دنبال آزمون های استخدامی از جمله آزمون های حقوقی هستند و می خواهند با توجه به مدرک خود در شغلی مناسب در یکی از ارگان های دولتی و یا غیر دولتی و نظامی استخدا شوند تا آینده ی خود را تأمین نمایند. بنابراین دنبال زمان و شرایط آزمون های استخدامی می گردند که پیشنهاد ما این است که در کانال تلگرام استخدامی خانه مشاوره عضو شوید تا از جدیدترین اخبار استخدامی با خبر شوید و از زمان استخدام هر نهاد رسمی و غیر رسمی مطلع شوید  تا در اسرع وقت نسبت به ثبت نام آزمون های استخدامی اقدام نمائید و در نتیجه به موفقیت در شغل و کسب و کار برسید.

[postbox txt=”تلفنی استخدام در قوه قضائیه (آزمون تصدی امر قضا) و راهکارهای شروع کسب و کار”]

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

 • زمان ثبت نام ازمون استخدامی در قوه قضائیه، شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی تصدی امر قضا
 • قبولی آزمون استخدامی تصدی امر قضا، استخدام در نهادهای دولتی و غیر دولتی و نظامی
 • مشاوره تلفنی شغلی و کسب و کار، مشاوره تلفنی استخدام در قوه قضائیه و نهادهای دیگر
 • و هر سؤالی که پیرامون استخدامی قوه قضائیه (تصدی امر قضا) و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.

[teles]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور