مشاوره تلفنی بیمه

چرا لازم است که بیمه شویم؟

مشاوره تلفنی بیمهتا سخن بیمه به میان آمد، بر آشفته شد و گفت: “ای بابا! من ترجیح می دهم خودم پولم را جمع کنم! بعدشم اگر به دنبال حقوق بازنشستگی باشم، تنبل می شوم و فقط به فکر این هستم که سال های کاری ام را پر کنم!” شاید در نگاه اول صحبت های این دوست عزیزمان چندان هم غیرمنطقی به نظر نمی رسید! اما اگر کمی منطقی تر فکر کنیم، با این گونه تفکر، یک جای کار می لنگد! چرا که به نظر می رسد او کاملاً ایده آل گرایانه به زندگی نگاه می کند و هیچ اتفاق پیش بینی نشده ای را در مسیر در نظر نمی گیرد. نه اشتباه نکنید!! منظور من این نیست که باید به زندگی بدبین بود و منتظر بروز حوادث ماند! اما از قدیم گفته اند که « علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد». [postbox txt=”تلفنی در زمینه انواع بیمه”]

اصلاً بیمه به چه دردی می خورد؟

بیمه انواع مختلفی دارد اما ماهیت همه ی آن ها یکی است. مفهوم کلی بیمه این است که شما با پرداخت مقدار مشخصی حق بیمه، ریسک پرداخت هزینه های مالی در زمان وقوع حوادث را بر عهده ی شرکت بیمه خواهید گذاشت. در صورتی که منطقی به این قضیه نگاه کنیم، اگر ۵۰% احتمال عدم وقوع حادثه برای شخص ما وجود نداشته باشد، ۵۰% احتمال وقوع وجود دارد که البته درصد کمی هم نیست! بیمه همان برگ برنده ای است که در زمانی که امیدمان ناامید شده است، به دادمان خواهد رسید.

کدام نوع بیمه مناسب من است؟

کدام نوع بیمه مناسب من است؟بیمه یک قرارداد است یعنی شما متعهد می شوید که به ازای بازه ی زمانی مشخصی، حق بیمه معینی را پرداخت نمایید و شرکت بیمه نیز تعهد می هد که به ازای دریافت مبلغ قانونی و مطابق با نوع قرارداد و مندرجات آن، جبران خسارت نماید. البته از آنجایی که بیمه ها انواع مختلف دارند، برخی از قراردادهای بیمه ای مانند بیمه بازنشستگی یا بیمه عمر تنها به دنبال جبران خسارت نیستند و جنبه های دیگری را نیز در نظر می گیرند. با توجه به این که هر فرد نیازهای متفاوتی دارد، پس به بیمه ی متفاوتی نیاز دارد، به همین منظور در زمینه ی انتخاب نوع بیمه، بایستی آگاهی کامل داشته باشد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید.

اگر سوالی در زمینه بیمه دارید، می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

انواع بیمه ها:

اگر بخواهیم که به طور کلی بیمه ها را دسته بندی کنیم، تمامی آن ها در یکی از سه دسته بیمه اموال، بیمه اشخاص و بیمه مسئولیت جای می گیرند. در بیمه اشخاص، جان و سلامتی، در بیمه اموال، دارایی ها و در بیمه مسئولیت، مسئولیت های مشاغل بیمه می شوند. مهم ترین انواع این بیمه ها عبارتند از:

بیمه مسئولیت

 • بیمه مسئولیت حرفه ای
 • بیمه مسئولیت عمومی
 • بیمه مسئولیت تولید کنندگان
 • بیمه مسئولیت کارفرما و….

بیمه اشخاص

 • بیمه عمر
 • بیمه حادثه
 • بیمه درمان / تکمیلی و….

 

بیمه اموال

 • بیمه آتش سوزی
 • بیمه حمل و نقل کالا
 • بیمه مهندسی
 • بیمه شخص ثالت و بدنه و…..

پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از انواع بیمه و انتخاب بیمه مناسب خود با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

بیمه بازنشستگی و بیمه تکمیلی :

بیمه بازنشستگی و بیمه تکمیلیچه کسی دوست ندارد که بعد از چند سال کارسخت، مدتی را به استراحت بگذراند و بدون این که نگران درآمد باشد، دیگر کار نکند؟ یا اصلاً در جایی دیگر کار کند اما حقوق بازنشستگی خود را نیز دریافت کند؟ اصلاً کسی هست که وقتی درگیر بیماری سختی شده است، دوست داشته باشد که علاوه بر دردی که می کشد، درد هزینه ها هم به او فشار بیاورد! آیا او ترجیح نمی دهد که به جای تمامی هزینه های سنگین، فقط بخشی از هزینه های درمانی را بپردازد!؟   آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که اگر بلا به دور! کسی از کار افتاده باشد، مریض هم باشد و بیمه هم نداشته باشد، برای گذران زندگی، چه باید بکند؟ پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه قوانین و شرایط بیمه بازنشستگی و تکمیلی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه بیمه بازنشستگی و بیمه تکمیلی دارید، می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

بیمه عمر و بیمه حوادث :

بیمه عمر و بیمه حوادثبسیاری از افراد بیمه عمر را بیمه ای می دانند که پس از مرگ فرد ،به خانواده تعلق می گیرد و در نتیجه معتقدند که به دردشان نخواهد خورد! اما بیمه عمر علاوه بر پوشش بیماری، امکان سرمایه گذاری را نیز فراهم می کند و در نتیجه با پرداخت حق بیمه می توانید با یک تیر سه نشان را بزنید:

 • تا سقف مشخص در برابر امراض خاص بیمه می شوید…
 • سرمایه گذاری می کنید…
 • قلّکی برای خودتان و پشتوانه ای مالی، برای خانواده و فرزندانتان ایجاد می کنید…

از آنجایی که شرایط و ضوابط و قوانین بیمه عمر و حوادث متفاوت است، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از هرآنچه باید در زمینه ی بیمه عمر و حوادث بدانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه بیمه های عمر و حادثه دارید، می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

بیمه آتش سوزی/ بیمه سرقت/ بیمه حوادث طبیعی مثل سیل و زلزله و …

بیمه آتش سوزی ، بیمه سرقت ، بیمه حوادث طبیعی مثل سیل و زلزلهشاید شنیده باشید که فرق یک برج نشین و یک چپرنشین، تنها یک زلزله است چرا که اموال تا وقتی ارزش دارند که وجود داشته باشند! بلایای طبیعی خبر نمی کنند و آینده نگری در این زمینه از اوجب واجبات است. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط بیمه آتش سوزی، بلایای طبیعی، سرقت و…. با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه بیمه های آتش سوزی، سرقت و حوادث طبیعی دارید، می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه :

بیمه شخص ثالث و بیمه بدنهبیمه شخص ثالث که چند سالی است بیمه اجباری است و تمامی صاحبان وسائل نقلیه موظف اند، این بیمه را خریداری نمایند. بیمه بدنه اختیاری است اما طرفداران بسیاری دارد چرا که حادثه خبر نمی کند و امکان دارد که حتی اگر راننده، بسیار حرفه ای باشد و همه ی جوانب را رعایت کنید، بازهم دچار حادثه رانندگی شود. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شرایط و ضوابط اخذ بیمه شخص ثالث و بدنه با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه بیمه های وسایل نقلیه دارید، می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

بیمه مسئولیت حرفه ای/ بیمه مسئولیت عمومی :

بیمه مسئولیت حرفه ای ، بیمه مسئولیت عمومی بیمه مسئولیت حرفه ای شامل بیمه حرفه ای پزشکان، پیراپزشکان، دندانپزشکان، مهندسان و…. می شود. بیمه مسئولیت عمومی نیز شامل بیمه حرفه ای مدیران مراکز آموزشی، شهرداری و…. می شود. در حقیقت بیمه مسئولیت حرفه ای و عمومی افراد را در برابر مسئولیتی که دارند بیمه می کنند. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط بیمه ای مسئولیت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه بیمه های مسئولیت حرفه ای و عمومی دارید، می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

بیمه مسئولیت کارفرما/ بیمه مسئولیت تولید کنندگان :

بیمه مسئولیت کارفرما ، بیمه مسئولیت تولید کنندگانبیمه مسئولیت کارفرما بیمه ای است که کارفرما در قبال کارکنان پذیرا می شود. به عبارتی در این بیمه کارفرما به ازای پرداخت حق بیمه مشخص کارکنان خود را در قبال ساعات کاری حضور در مجموعه، بیمه می نماید. از آنجایی که در روند تولید کالا، ریسک بسیار بالاست، بیمه مسئولیت ناشی از تولید برای تولید کنندگان کالا در نظر گرفته می شود. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شرایط و ضوابط بیمه مسئولیت کارفرما و بیمه مسئولیت تولید کنندگان با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه بیمه های مسئولیت کارفرما و تولید کنندگان کالا دارید، می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشاوره مقایسه بیمه ها و انتخاب بهترین بیمه :

مشاوره مقایسه بیمه ها و انتخاب بهترین بیمهاز آنجایی که شرکت های بیمه مختلفی در سطح کشور، مشغول به فعالیت هستند، در زمینه های مختلف بیمه ای، شرایط مختلفی تعریف شده است. به عنوان مثال شرکت X به ازای دریافت حق بیمه عمر تا سقف مشخصی پوشش حوادث در نظر گرفته است که در مقایسه با شرکت Y به میزان کمتری است اما شرکت X در پوشش بیماری های خاص قوی تر عمل کرده است. پس اگر بیماری های خاص برای شما مهم تر است بهتر است که شرکت X را انتخاب کنید. با توجه به لزوم آگاهی از کلیه شرایط و پوشش های بیمه ای، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی در زمینه خرید بیمه، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

[postbox txt=”تلفنی در زمینه انواع بیمه”]

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:
 • مشاوره تلفنی انواع بیمه ، مشاوره مقایسه انواع بیمه ها
 • بررسی و مقایسه بیمه های آتش سوزی، بلایای طبیعی، سیل، زلزله، وسایل نقلیه، شخص ثالث، بیمه بدنه
 • بررسی و مقایسه بیمه های اموال، سرقت، بیمه اشخاص، بیمه عمر، بیمه بازنشستگی ، بیمه مکمل
 • مشاوره تلفنی در رابطه با سوالات در زمینه بازنشستگی، بیمه تامین اجتماعی و ….
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور