مشاوره تلفنی تحصیل در یونان

  • مشاوره تلفنی تحصیل در یونان ، ادامه تحصیل در کشور یونان ، شرایط تحصیل در یونان
  • هزینه تحصیل در یونان ، شرایط بورسیه رایگان یونان ، هزینه زندگی در یونان
  • مزایا و معایب تحصیل در یونان ، لیست رشته ها و دانشگاه های یونان
  • مشاوره تلفنی تحصیل در خارج کشور و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه

[postbox txt=”مشاوره ادامه تحصیل در یونان”]

شرایط تحصیل در یونان

یونان کشوری واقع در جنوب شرق اروپاست که تحصیل در آن به صورت زبان انگلیسی بوده و دانشجویان در این کشور می توانند رد دانشگاه هایی تحصیل نمایند که مورد تأیید وزارت علوم و بهداشت می باشد. همانند ایران، دانشگاه های یونان نیز دارای  ترم تحصیلی می باشند و متقاضیان تحصیل در یونان در مقطع کارشناسی باید دارای گواهی دوره ی دبیرستان باشند. مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی ۳ تا ۴ سال می باشد. همچنین کشور یونان، دانشجویانی در مقطع کارشناسی ارشد را می پذیرد که مدت زمان تحصیل در این مقطع ۲ سال می باشد و در مقطع دکتری، مدت زمان تحصیل بین ۳ تا ۵ سال می باشد. متقاضیان پذیرش در دانشگاه های یونان باید علاوه بر زبان یونانی به زبانی از جمله زبان انگلیسی مسلط باشند. دانشگاه قبول از شروع ترم تحصیلی برای داوطلبان، یک دوره ی ۱ ساله ی آموزشی زبان یونانی خواهد گذاشت. همچنین متقاضیان در طول تحصیل می توانند نسبت به کار اقدام نمایند و شاغل شوند. توجه داشته باشید که قبل از پذیرش در کشور یونان، اطلاعات کافی را کسب نموده و سپس نسبت به پذیرش آن اقدام نمایید. شما می توانید با مشاوران بورسیه مرکز تماس بگیرید تا اطلاعات کامل از نحوه ی پذیرش در کشور یونان و مراحل اداری دریافت ویزا و مواردی از این قبیل را در اختیار شما قرار دهند و شما به راحتی و بدون دردسر به تحصیل خود در یونان ادامه دهید.

هزینه تحصیل و بورسیه رایگان در یونان:

هزینه تحصیل در مقاطع تحصیلی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری، متفاوت است و به طور میانگین هزینه سالیانه هر دانشجو به طور تقریبی مبلغی معادل ۶۷۰۰ تا ۹۹۰۰ یورو می باشد که البته شما می توانید همزمان با تحصیل مشغول به فعالیت و کار شوید و بخشی از هزینه ی خود را تأمین نمایید. هم چنین شما می توانید به راحتی در برخی از دانشگاه های یونان به صورت رایگان، بورسیه تحصیلی دریافت نمائید و بدون هزینه به تحصیل خود ادامه دهید. البته باید توجه داشته باشید که دانشگاه مورد نظر مورد تأیید وزارت علوم و یا وزارت بهداشت باشد. شما می توانید با مشاورین بورسیه مرکز تماس بگیرید تا از هزینه ی دقیق و شرایط بورس رایگان و مراحل اخذ یزا مطلع شده و در اسرع وقت نسبت به پذیرش در کشور یونان اقدام نمائید.

 

لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل:

توجه داشته باشید که انتخاب کشور برای ادامه ی تحصیل به شرایطی هم چون رشته ی مورد نظر شما جهت ادامه ی تحصیل، مقطع مورد نظر و شرایط فرهنگی و شخصیتی شما بستگی دارد. از آنجا که هر کشور، شرایط بورسیه ی رایگان متفاوت و شرایط اعزام با هزینه ی متفاوتی دارد و شما باید اطلاعات کاملی از هر کشور دانشگاه های مورد تأیید آن داشته باشید. جهت تحقق این امر می توانید با مشاورین بورسیه مرکز تماس بگیرید تا مشاورین لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل در هر رشته را به شما اعلام نموده و به تمامی سؤالات شما پاسخ دهند تا بر اساس اطلاعات کامل، دانشگاه خوبی را در بین کشورهای مورد علاقه تان انتخاب نمائید و آینده ی تحصیلی درخشانی برای خود رقم بزنید.

[postbox txt=”مشاوره ادامه تحصیل در یونان”]
خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره تلفنی می دهد:

  • تحصیل در کشور یونان ، بورسیه مقاطع تحصیلی مختلف در یونان ، شرایط تحصیل در یونان
  • شرایط بورس رایگان در یونان ، هزینه تحصیل و زندگی در یونان
  • مزایا و معایب تحصیل در یونان ، لیست رشته ها، مقاطع دانشگاه های دارای پذیرش کشور یونان
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع بورسیه و ادامه تحصیل خارج کشور ممکن است برایتان پیش آید.
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور