پذیرش و امریه خدمت سربازی در سال ۱۴۰۰

مشاوره تلفنی پذیرش و امریه خدمت سربازی:

کوله بار سربازی اش را جمع کرده بود و به این موضوع فکر می کرد که در دوران سربازی، در کجا مورد پذیرش قرار می گیرد؟ کدام پادگان در کدام شهر انتظارش را می کشد؟ چند وقت یکبار دوباره به شهر خودش بر می گردد و می تواند خانواده اش را ببیند ؟ و هزاران فکر دیگری که هر سرباز با شنیدن عنوان «خدمت سربازی» به سرش می زند! هیچ وقت فکر نمی کرد که می تواند بیشتر مدت دوره ی سربازی خود را در یک مرکز دولتی سپری کند! اصلاً درباره ی پذیرش و امریه چیزی به گوشش نخورده بود! او حالا بهتر می داند که باید قبل از هر اقدامی، با افراد باتجربه مشورت کند!

[postbox txt=”پذیرش و امریه خدمت سربازی”]

چگونه برای سربازی، پذیرش و امریه بگیریم ؟

قبل از هر سخنی بایستی به این موضوع بپردازیم که اصلاً امریه و پذیرش سربازی چیست؟

از آنجایی که مشمولان وظیفه در نیروهای مسلح که شامل ارتش، سپاه و نیروی انتظامی است، خدمت می کنند، تحت ضوابط و شرایطی می توانند در برخی از ادارات دولتی نیز اقدام به فعالیت نمایند. گذراندن دوره ی سربازی در یک سازمان دولتی شانسی است که فقط یک بار در خانه مان را می زند، از این رو پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از اینکه چگونه می توانید پذیرش و امریه سربازی بگیرید، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید. مشاورین مرکز جامع ترین اطلاعات را در زمینه پذیرش و امریه خدمت سربازی در اختیار شما قرار می دهند.

شرایط پنج گانه امریه خدمت سربازی :

مطابق قانون خدمت سربازی ، برای اینکه بتوانید در سازمان های دولتی به عنوان سرباز امریه، دوران خدمت خود را بگذرانید، پنج شرط اصلی تعریف می شود که داشتن یکی از شرایط کافی است. در واقع اگر یکی از پنج شرط اصلی را داشته باشید، نسبت به سایر افراد، شانس بیشتری برای اخذ امریه خواهید داشت. البته به این نکته هم بایستی دقت کنید که اگر هیچ یک از شروط پنج گانه را نداشته باشید هم امکان پذیرش خواهید داشت. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شرایط اخذ امریه و پذیرش با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای کسب آگاهی درباره شروط اخذ امریه و پذیرش خدمت سربازی با مشاورین متخصص خدمت وظیفه مرکز تماس حاصل نمایید.

لیست ارگان های پذیرنده امریه و پذیرش سربازی :

سربازان، پس از گذراندن دوره ی دوماهه ی آموزشی، بایستی به مدت ۱۹ ماه، در یکی از ارگان های نیروی مسلح، اقدام به فعالیت نمایند. اگر تا قبل از پایان دوره ی آموزشی، موفق به دریافت امریه شوند، خواهند توانست مابقی طول دوره سربازی خود را در یک سازمان دولتی مثل شهرداری، آموزش و پرورش، وزارت دفاع، وزارت نیرو، دانشگاه ها، شرکت نفت و … بگذرانند.

با توجه مزایا و معایب هر کدام از این ارگان ها به منظور اخذ امریه، آگاهی از لیست ارگان های پذیرنده امریه و پذیرش سربازی اهمیت می یابد. از این رو پیشنهاد می کنیم به منظور مشاوره در زمینه ارگان های پذیرنده امریه و پذیرش خدمت سربازی با مشاورین خدمت وظیفه مرکز تماس حاصل نمایید.

جهت آگاهی از لیست ارگان های پذیرنده امریه و پذیرش سربازی با مشاورین خدمت وظیفه مرکز تماس بگیرید.

شرایط اخذ پذیرش و امریه خدمت سربازی:

مشمولان خدمت سربازی که خواهان امریه خدمت سربازی هستند باید شرایط خاصی داشته باشند. به طور مثال جهت امریه قرارگاه خاتم، شرایط بسیجی بودن، یکی از شرایط اصلی ثبت نام در آن ارگان می باشد. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از شرایط امریه هر ارگان، از مشاوره تلفنی نظام وظیفه خانه مشاوره راهنمایی بگیرید.

مراحل امریه خدمت سربازی:

مشمولان خدمت سربازی که شرایط امریه خدمت سربازی را داشته باشند. جهت اقدام برای امریه، باید به ارگان مربوطه مراجعه نمایند و نسبت به ثبت نام آن اقدام نمایند. البته باید توجه داشته باشید که برخی ارگان ها از جمله شرکت نفت به صورت اینترنتی اقدام به ثبت نام می نمایند و مشمول پس از قبولی در مرحله ی اول، به مصاحبه دعوت خواهد شد و مراحل بعدی را طی می نماید. مشمولان خدمت سربازی، باید در جریان باشند که مراحل امریه خدمت سربازی هر ارگان با ارگان دیگر متفاوت است. پس بهتر است قبل از اقدام برای امریه، از مشاوره تلفنی نظام وظیفه راهنمایی بگیرید.

[sb]

مدارک لازم و زمان اقدام برای اخذ پذیرش و امریه سربازی:

به منظور اخذ پذیرش و امریه خدمت سربازی بایستی در زمان معین اقدام نمایید، در غیر این صورت، اگر تا قبل از پایان یافتن دوره آموزشی، نتوانید امریه و پذیرش خود را دریافت کنید، بایستی مابقی طول دوره خدمت سربازی خود را در پادگان اعلام شده توسط سازمان نظام وظیفه بگذرانید. پیشنهاد ما این است برای آگاهی از زمان دقیق اقدام به منظور اخذ پذیرش و امریه سربازی و مدارک لازم با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

جهت کسب آگاهی از مدارک لازم و زمان اقدام برای اخذ پذیرش و امریه سربازی با مشاورین خدمت وظیفه مرکز تماس بگیرید.

اخذ امریه وزارت دفاع، شهرداری، وزارت نیرو، آموزش و پرورش و …

اگر تصمیم خود را گرفته اید که در ۱۹ ماه باقی مانده پس از دوره آموزشی، با لباس غیر نظامی در یکی از سازمان های دولتی مشغول به فعالیت شوید، با مشاورین متخصص خدمت وظیفه خانه مشاوره تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات جامعی را درباره سازمان های دولتی که از طریق امریه سرباز جذب می نمایند، در اختیارتان قرار دهند.

برای آگاهی از لیست سازمان های مهم دولتی که از طریق امریه ، اقدام به جذب سرباز می کنند ، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

پذیرش در پادگان یا یگان مورد نظر شما:

از جمله دغدغه های سربازان مشمول خدمت وظیفه پادگان یا یگانی است که بایستی پس از پایان دو ماه آموزشی در آن خدمت نمایند. اگر این سوال در ذهن شما نیز ایجاد شده است که آیا می توانید خدمت سربازی خود را در پایگاه نزدیک منزل تان و یا در یگان های سپاه، نیروی زمینی و یا نیروی هوایی بگذرانید، با مشاورین خدمت وظیفه خانه مشاوره تماس بگیرید.

اگر می خواهید در پادگان یا یگان مورد نظرتان به خدمت وظیفه بپردازید، با مشاورین خدمت وظیفه خانه مشاوره تماس بگیرید.

از انواع کسری های خدمت سربازی اطلاع دارید؟

مشمولان خدمت سربازی، می توانند از انواع کسری خدمت سربازی استفاده نمایند. کسری های خدمت سربازی شامل کسری خدمت سربازی بسیج فعال، کسری خدمت سربازی جبهه پدر، کسری خدمت سربازی ایثارگری، پروژه ی کسری خدمت سربازی، کسری خدمت فرزند و … می باشد که هر کدام شرایط خاص خود را دارد. بدین منظور اگر مشمول خدمت سربازی شرایط کسری خدمت نظام وظیفه را داشته باشد می تواند حتی با این کسری های خدمت نظام وظیفه ی عمومی، از خدمت سربازی معاف شده و کارت پایان خدمت سربازی خود را دریافت نماید. جهت تحقق این امر، پیشنهاد می گردد جهت اطلاع دقیق از شرایط کسری خدمت نظام وظیفه و اخبار جدید مرتبط با آن، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر قصد خرید خدمت خود را دارید، بخوانید…

چند سالی بود که خبرهایی مبنی بر خرید خدمت سربازی به گوش می رسید. قانون خرید خدمت سربازی، کمک شایانی به مشمولان غایب و فراری از خدمت می کرد. اما از آنجایی که قوانین مرتبط با نظام وظیفه در هر سال دستخوش تغییراتی می شوند، بایستی قبل از هر اقدامی، از تمامی نکات، اطلاع کافی داشته باشید. پیشنهاد می کنیم جهت کسب آگاهی از قوانین نظام وظیفه در سال جدید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از قوانین جدید نظام وظیفه در سال ۱۴۰۰ می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

چرا در استان خود خدمت نکنید!؟

چه کسی دوست ندارد که فاصله محل خدمت تا منزلش بسیار کم باشد؟ از آنجایی که قوانین خدمت در هر سال دستخوش تغییراتی می شود، بسیاری از سربازان از قوانین نظام وظیفه به خوبی اطلاع ندارند. بنابراین اگر قصد رفتن به دوره سربازی را دارید، پیشنهاد می کنیم تمامی موارد را مورد بررسی قرار دهید تا اگر شرایط معافیت خاصی شامل حالتان می شود از آن بهره ببرید. برای مشاوره نظام وظیفه می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از قوانین جدید نظام وظیفه و مشاوره در زمینه نظام وظیفه می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

چطور به کمک یک مشاور حرفه ای معافیت سربازی بگیریم؟

پیش از هر موضوعی بهتر است با طرح این سوال آغاز کنیم که اصلاً معافیت خدمت سربازی چیست و چرا به مشاوره معافیت خدمت سربازی نیاز داریم؟

معافیت خدمت سربازی در واقع یک فرصت برای افرادی است که مطابق قانون معافیت، به دلیل برخی از محدودیت ها، از رفتن به سربازی معاف می شوند. اما مشمول معافیت شدن به سادگی صورت نمی پذیرد و تابع قوانین و ضوابط بسیاری است، که آگاهی از آن ها بسیار حائز اهمیت است. از آنجایی که برای هر کاری، راهی وجود دارد، مشورت با افراد آگاه می تواند به شما در زمینه اخذ معافیت خدمت سربازی کمک نماید. از این رو مشاورین مرکز با آگاهی کامل از کلیه شرایط و ضوابط معافیت خدمت سربازی، آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه معافیت خدمت سربازی هستند.

برای آگاهی از قوانین جدید نظام وظیفه و مشاوره در زمینه خدمت سربازی می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

در چه زمینه هایی می توانیم از مشاوران نظام وظیفه کمک بگیریم؟

معمولاً قانون های مرتبط با نظام وظیفه به طور مستمر بروز رسانی می شوند بنابراین اگر شمع تولد ۱۸ سالگی تان را به تازگی فوت کرده اید، بررسی قوانین مرتبط با خدمت سربازی را باید در لیست کارهای همیشگی تان قرار دهید. اما یک راه ساده تر این است که کلیه سوالات خود را در زمینه خدمت سربازی از مشاوران خدمت وظیفه خانه مشاوره بپرسید.

مشاوره خدمت نظام وظیفه

مدت سربازی ، مدارک سربازی، فهرست پایگاه ها، شرایط خروج از کشور، مشمولیت سربازی، شرایط اعزام به خدمت، قوانین نظام وظیفه، سربازان فراری و…

مشاوره امریه و پذیرش نظام وظیفه

نحوه پذیرش و امریه ارگان های نظامی و دولتی، قرارگاه ها، وزارتخانه ها، شهرداری، بهزیستی و …

خرید خدمت سربازی

قانون خدمت سربازی در زمینه خرید در سال های گذشته

مشاوره کسری خدمت نظام وظیفه

کسری ایثارگری، کسری بسیج، کسری پروژه خدمت، کسری منطق بد آب و هوا، کسری مناطق عملیاتی و مرزی، کسری اولاد

مشاوره معافیت خدمت سربازی

معافیت پزشکی، معافیت تحصیلی، معافیت کفالت، معافیت ایثارگری و…

[postbox txt=”پذیرش و امریه خدمت سربازی”]

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • امریه خدمت سربازی، امریه خدمت سربازی نظام وظیفه، امریه سربازی، چگونه پذیرش و امریه سربازی بگیریم؟ شرایط و مراحل پذیرش امریه خدمت سربازی
  • شرایط امریه خدمت سربازی ، امریه نظام وظیفه، لیست ارگان های پذیرنده امریه و پذیرش سربازی ، نحوه اخذ امریه از آموزش و پرورش، شهرداری، صنعت نفت، وزارت دفاع، وزارت نیرو و…
  • مراحل امریه خدمت سربازی، مراحل امریه ارگان های دولتی، شرایط پنج گانه پذیرش و امریه سربازی ، زمان امریه سربازی
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول امریه خدمت سربازی و موضوعات مرتبط با نظام وظیفه
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور