تکمیل ظرفیت کنکور ارشد سراسری و آزاد ۹۸

چرا برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور ارشد به یک مشاور نیاز داریم؟

تکمیل ظرفیت فرصتی طلایی برای قبولی شما در دانشگاه است! می گویید چرا؟چون در این مرحله، بیشتر افرادی که رتبه ای بهتر از شما کسب کرده اند، بر روی صندلی های خود در دانشگاه ها نشسته اند و دیگر در رقابت با شما نخواهند بود و از طرفی در بیشتر موارد، کد رشته محل های جدید نیز به انتخاب هایتان اضافه خواهد شد، پس احتمال قبولی تان بیش از پیش افزایش می یابد.

با توجه به اهمیت تاثیر انتخاب رشته در قبولی، پیشنهاد می کنیم که اگر قصد انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت را دارید، برای آگاهی از مهم ترین مندرجات دفترچه، لیست رشته ها و انتخاب رشته حرفه ای با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

[postbox txt=”تکمیل ظرفیت کنکور ارشد سراسری و آزاد ۹۸″]

زمان، شرایط و قوانین شرکت در انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد سراسری و آزاد:

از آنجایی که دوره ی تکمیل ظرفیت بستگی بسیاری به روند پر شدن صندلی ها در هر سال دارد، این امکان وجود دارد که دوره ی تکمیل ظرفیت در هر سال برگزار نشود. به همین دلیل آگاهی از زمان ثبت نام در صورت برگزار شدن، الزامی است. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از هر آنچه باید درباره ی تکمیل ظرفیت بدانید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از زمان، شرایط و قوانین شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد ۹۸ ، می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد سراسری و آزاد:

دفترچه های انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد سراسری و آزاد به صورت مجزا چند روز قبل از انتخاب رشته منتشر می شوند. از جمله مهم ترین مواردی که بایستی در دفترچه انتخاب رشته به آن دقت کنید، لیست رشته ها و دانشگاه هایی است که در این مرحله، اعلام ظرفیت خالی نموده اند. از آنجایی که مطالعه دفترچه انتخاب رشته ارشد تکمیل ظرفیت کنکور، ضروری اما زمانبر است، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از مهم ترین مندرجات دفترچه با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

[bannerentekhab]

لیست رشته ها و دانشگاه های تکمیل ظرفیت ارشد کنکور سراسری و آزاد:

تکمیل ظرفیت یک فرصت دوباره است! اما این فرصت در هر سال برای تمامی رشته ها و دانشگاه ها وجود ندارد. با توجه به این موضوع پیشنهاد ما این است که قبل از هر اقدام برای انتخاب رشته، برای آگاهی از لیست رشته ها و دانشگاه هایی که در صورت برگزار شدن دوره تکمیل ظرفیت در سال جاری اقدام به پذیرش می کنند، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از هر آنچه باید در زمینه تکمیل ظرفیت ارشد بدانید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

نحوه صحیح انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد کنکور :

از آنجا که انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد کنکور شانسی دوباره و فرصتی مجدد برای قبولی داوطلبان کنکور ارشد می باشد، باید در این مرحله انتخاب رشته صحیح و دقیقی داشته باشید تا در نهایت در بهترین دانشگاه قبول شوید. توجه داشته باشید که در این مرحله، تعداد انتخاب محل های دانشگاهی شما محدود است، بنابراین باید انتخاب های واقع بینانه و منطقی بیشتری داشته باشید تا احتمال قبولی شما افزایش یابد. بنابراین توصیه ما این است که علاوه بر در نظر گرفتن علاقه مندی، به نکات مندرج در دفترچه انتخاب رشته ارشد تکمیل ظرفیت کنکور توجه فرمائید. پیشنهاد می کنیم برای انتخاب رشته ای حرفه ای با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر فکر می کنید که در نهایت قبول نمی شوید! بخوانید…

بسیاری از داوطلبان پس از اعلام نتایج، تصور می کنند که هیچ شانس قبولی نخواهند داشت. اگر شما هم فکر می کنید که دنیا به آخر رسیده است، پیشنهاد می کنیم عجولانه تصمیم گیری نکنید! در این مرحله چند راه پیش رویتان قرار خواهد داشت:

۱) انتخاب رشته تضمینی را امتحان کنید:

جالب است بدانید بسیاری از رشته ها، ظرفیت پذیرش بالایی دارند که داوطلبان کنکور، هیچ اطلاعی از آن ها ندارند. پس انتخاب رشته خود را به مشاوران ما بسپارید.

 

۲) بدون کنکور وارد دانشگاه شوید:

ثبت نام بدون کنکور یک فرصت طلایی است تا بتوانید در رشته مورد علاقه تان تحصیل کنید. البته در اولین قدم باید بدانید که کدام یک از دانشگاه ها بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند. در این زمینه می توانید با مشاوران ارشد مرکز تماس بگیرید.

 

۳) دوباره تلاش کنید:

می دانیم که از خواندن دروس کنکوری خسته شده اید! می دانیم که حوصله ی دوباره خواندن را ندارید! اما اگر رویای قبولی در رشته و دانشگاه خاصی را دارید، به سادگی از آن دست نکشید! البته به این نکته هم توجه کنید که اگر همه چیز به درستی پیش رفته بود، بایستی قبول می شدید، پس اگر امسال قبول نشده اید، حتما یک جای کار می لنگیده است! پیشنهاد می کنیم نقاط ضعف خود را به دقت مورد بررسی قرار دهید و برای یک برنامه ی حرفه ای با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای آگاهی از شرایط تحصیل بدون کنکور، برنامه ریزی برای کنکور مجدد و انتخاب رشته حرفه ای با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی کنکور ارشد ۹۹:

یک مشاور متخصص تحصیلی با ارائه یک برنامه ی حرفه ای، مانند یک چراغ، راه را روشن می نماید. این بدین معنی است که نقش یک مشاور حرفه ای در کسب موفقیت، کمتر از خود فرد نخواهد بود. در واقع یک مشاور متخصص با ارائه یک برنامه حرفه ای کمک می کند تا در کم ترین زمان ممکن به بیشترین بازدهی دست یابد.

یک برنامه ی حرفه ای برنامه ای است که نه تنها موجب خسته نشدن شما از مطالعه دروس نمی شود (به دلیل اینکه متناسب با روحیه هر فرد تنظیم می شود)، بلکه انگیزه شما را برای مطالعه افزایش می دهد.

[postbox txt=”تکمیل ظرفیت کنکور ارشد سراسری و آزاد ۹۸″]

خانه مشاوره پیرامون موضوعات زیر به شما داوطلبان مشاوره می دهد:
  • مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور ارشد ، نحوه صحیح انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور ارشد
  • شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور ارشد ، تراز و رتبه لازم برای قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور ارشد
  • تکمیل ظرفیت کنکور ارشد سراسری و آزاد ، رشته ها و دانشگاه های تکمیل ظرفیت کنکور ارشد
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع تکمیل ظرفیت کنکور ارشد که ممکن است برایتان پیش آید.
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور