مشاوره دریافت دیپلم رسمی حضوری و غیر حضوری

مشاوره دریافت دیپلم رسمی حضوری و غیر حضوری

 • نحوه دریافت دیپلم رسمی حضوری و غیر حضوری آموزش و پرورش
 • مشاوره دریافت دیپلم رسمی و نحوه دریافت آن
 • جزئیات واحدهایی که باید گذرانده شود تا بتوانید دیپلم رسمی دریافت کنید.
 • مشاوره با کارشناسان برتر در زمینه نحوه دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش

[postbox txt=”دریافت دیپلم رسمی حضوری و غیرحضوری آموزش و پرورش”]

چگونه دیپلم رسمی معتبر بگیریم؟

مشاوره اخذ دیپلم رسمی

ترک تحصیل کردید؟ مردود شدید؟ فدای سرتان! دلایلی را که تا بحال نتوانسته اید بخاطر آن ها دیپلم بگیرید را دور بریزید و همین حالا شروع کنید.

می گویید چرا؟ چون تو این دوره زمونه که اکثر مردم ارشد و دکتری دارند! زشت است که دیپلم نداشته باشید! پس وقتش رسیده که بهانه ها را کنار بگذارید و به صورت جدی برای گرفتن دیپلم رسمی اقدام کنید.

تحصیل و ادامه آن در هر مقطع، اقدامی زیبا و هوشمندانه است. هستند کسانی که بنا به دلایلی مانند ترک تحصیل، رد شدن در امتحانات دیپلم و یا شرایط اقتصادی و فرهنگی نتوانسته اند مدرک دیپلم خود را بگیرند یا اینکه تمایل به اخذ دیپلم دوم دارند، فرصت این را دارند که دیپلم رسمی بگیرند. دیپلم رسمی آموزش و پرورش در تهران و تمام شهرهای ایران به متقاضیان ارائه می شود. از جمله شهرهای ارائه دهنده ی مدرک دیپلم رسمی در کرج، دیپلم رسمی در اصفهان و دیگر شهرهای ایران است. در ادامه به دیپلم رسمی آموزش و پرورش، دیپلم رسمی غیرحضوری و نحوه دریافت دیپلم رسمی و مشاوره در ارتباط با آن اشاره می کنیم.

دیپلم رسمی آموزش و پرورش :

می خواهید دیپلم رسمی بگیرید؟ احتمالاً کم و بیش وعده های فریب دهنده و اغوا کننده ای از طرف برخی مراکز برای دریافت مدرک دیپلم فوری شنیده اید که اخذ دیپلم برای بزرگسالان را به نوعی بدون تلاش و یا اقدامی رایگان نشان می دهند. بهتر است فریب این تبلیغات را نخورید و دیپلم آسان را که شعار آن است جدی نگیرید. گرفتن دیپلم رسمی آسان است و کاری نیست که با تلاش انجام نشود اما دیپلم رسمی و آسان تبلیغ کننده ها، در واقع همان فروش دیپلم رسمی جعلی به شماست. شما در ازای دادن پول و صرف هزینه مالی یک مدرک دیپلم دریافت می کنید که صد البته غیر قانونی است! پس با کمی تلاش سعی کنیم دیپلم رسمی آموزش و پرورش که کاملاً قانونی و مورد اعتماد است را دریافت کنید تا بتوانید بدون اتلاف وقت و هزینه، حتی تا مقاطع تحصیلات تکمیلی و عالی بروید.

[typed string0=”فریب مراکز ارائه دهنده دیپلم های جعلی را نخورید!” typeSpeed=”50″ startDelay=”10″ backSpeed=”40″ backDelay=”500″ loopCount=”10″ loop=”10″]

دیپلم رسمی غیرحضوری :

دو مقطع نظری و کاردانش دارای مدرک دیپلم هستند، یعنی شما از دو راه می توانید مدرک دیپلم بگیرید. دیپلم نظری شامل سه رشته ریاضی، علوم انسانی و تجربی است که حدود ۳ سال طول می کشد و نیازمند حضور دانش آموز در مدرسه و کسب نمرات قبولی می شود. و در پایان نیز دانش آموزان امتحانات نهایی را می گذرانند که در معدل دیپلم آنان در کنکور سراسری مؤثر خوهد بود.

دیپلم کار و دانش نیز تعداد یک سال و نیم آموزشی و تحصیلی در مدرسه را شامل می شود و دروس مهارتی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای آموزش داده می شود و دروس عمومی نیز در مدارس شبانه گذرانده می شود.

صرف این ساعت ها برای شاغلان و سایر کسانی که زمان کافی برای گذراندن در مدرسه ندارند، دشوار است. بر این اساس دیپلم رسمی غیرحضوری به منظور تسهیل روند تحصیل این متقاضیان ارائه می شود. مراکز معتبر و دارای مجوز رسمی از آموزش و پرورش می توانند در همه ی دوره های آموزشی آنلاین و معتبر این مراکز شرکت نمایند و در پایان از طریق آزمون، دیپلم رسمی غیرحضوری خود را اخذ نمایند. آخرین تغییرات و شرایط دیپلم رسمی غیر حضوری را از طریق تماس تلفنی از مشاوران مرکز بپرسید.

بازار گرم خرید و فروش دیپلم رسمی غیر حضوری !

بازار خرید دیپلم رسمیاول از همه باید یک اخطار جدی بهتان بدهیم! لطفاً یا تصمیم به کاری نگیرید یا اگر گرفتید از مسیر درست اقدام کنید. مؤسسات متعددی که به صورت غیرقانونی با هزینه های گزاف اقدام به فروش دیپلم می کنند، از شما یه دیپلمه با سواد نمی سازند! اینجوری فقط خودتان را گول می زنید! ضمن این که ممکن است تحت پیگرد قانونی هم قرار بگیرید و آبرو و حیثیتتان را هم خدشه دار کند! اصلاً وقتی گرفتن دیپلم رسمی قانونی به آن سختی ها نیست که فکرشو می کنید! چرا زودتر اقدام نمی کنید؟

از آنجایی که شرایط اخذ دیپلم رسمی برای گروه های مختلف دیپلم ردی ها، ترک تحصیل کرده ها، داوطلبانی که سیکل ندارند و یا آنهایی که دیپلم دارند و می خواهند دوباره دیپلم بگیرند، متفاوت است، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شرایط منحصر به فردتان با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از شرایط اخذ دیپلم رسمی مورد تایید آموزش و پرورش با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

دیپلم فوری! دیپلم آسان مثل آب خوردن!؟؟؟

گول مراکز کلاه برداری دیپلم رسمی غیر حضوری را نخورید!این هم یکی دیگر از دروغ های سیزده است! اگر کمی به این جمله فکر کنیم متوجه می شویم که فردی که چند سال درس خوانده تا دیپلم بگیرد، مطمئناً بیکار نبوده است! پس گول این شعارهای تبلیغاتی مؤسساتی که ادعا می کند مجوز وزارت ارشاد و سازمان فنی و حرفه ای را هم دارند! نخورید. باز هم تأکید می کنیم که برای گرفتن دیپلم رسمی از راه درستش اقدام کنید. برای آگاهی از شرایط اخذ دیپلم رسمی معتبر می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

گول شعارهای تبلیغاتی را نخورید! برای آگاهی از شرایط دریافت دیپلم رسمی معتبر با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

کدام آموزشگاه ها حق صدور دیپلم رسمی غیر حضوری و حضوری دارند؟

اگر قرار باشد که آموزشگاه ها حق صدور دیپلم داشته باشند، خب چرا مغازه های خواربارفروشی این حق رو نداشته باشند؟ یا حتی دکه های روزنامه فروشی؟ اصلاً چرا هر کس خودش برای خودش دیپلم رسمی صادر نکند؟ حواستان باشه که بازار کلاهبرداری در زمینه دیپلم رسمی بسیار داغ است! هیچ آموزشگاهی حق صدور دیپلم ندارد، پس گول نخورید و باز هم تأکید می کنیم که از راه درست برای اخذ دیپلم رسمی اقدام کنید. برای آگاهی از شرایط اخذ دیپلم رسمی معتبر با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

دیپلم خود را فقط از مدارس مورد تایید آموزش و پرورش دریافت کنید! برای آگاهی از شرایط اخذ دیپلم رسمی معتبر با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشاوره دریافت دیپلم رسمی :

با توجه به تبلیغات غیر قانونی در جهت اخذ دیپلم رسمی، نیازمند مشاوره و اطلاع از شرایط و نحوه دریافت دیپلم رسمی هستید. دریافت دیپلم رسمی با توجه به شرایط فرید، سنی و شغلی هر فردی نیاز به بررسی و سؤال از کارشناسان دارد. بر این اساس مشاوران مرکز که متخصصان در این حوزه هستند، جهت مشاوره دریافت دیپلم رسمی به صورت شبانه روزی در کنار شما هستند. و آماده ارائه خدمات و رفع ابهام در زمینه دریافت دیپلم رسمی می باشند. جهت مشاوره دریافت دیپلم رسمی متناسب با شرایط فردی و شغلی خود تماس بگیرید.

[typed string0=”دیپلم ردی ها، نیاز به گذراندن دروس عمومی برای اخذ دیپلم رسمی ندارند” typeSpeed=”50″ startDelay=”10″ backSpeed=”40″ backDelay=”500″ loopCount=”10″ loop=”10″]

برای گرفتن دیپلم رسمی سریع معتبر از کجا شروع کنم؟

دیپلم رسمی سریع معتبردر مرحله ی اول باید مشخص کنیم که تا کدام مرحله تحصیل مان را ادامه داده ایم. اگر هنوز سیکل نگرفته ایم، باید یا در آزمون جامع شرکت کنیم یا تعداد واحدهایی را بگذرانیم. اما برای اخذ دیپلم باید مشخص کنیم که قصد اخذ دیپلم در شاخه نظری یا کارودانش را داریم. با توجه به این که شرایط اخذ دیپلم در هر شاخه متفاوت است، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شرایط اخذ دیپلم رسمی مورد تأیید سازمان آموزش و پرورش با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از نحوه و شرایط اخذ دیپلم رسمی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

نحوه دریافت دیپلم رسمی :

برای دریافت دیپلم رسمی نیازمند گذراندن دروس عمومی و دروس مهارتی و عملی هستید. درس مهارتی و عملی رشته های گرافیک و طراحی سایت و نیز عکاسی را در بر می گیرد و پس از گذراندن حدود ۴۰ واحد درسی می توانید وارد دانشگاه های بدون کنکور آزاد، بدون کنکور غیر انتفاعی و پیام نور و یا سراسری شوید و ادامه تحصیلات خود را در مقاطع بالاتر در همین رشته ها بگذرانید.

دروس عمومی به صورت غیر حضوری قابل پاس کردن است. دروس عمومی در مؤسسات از راه دور ارائه می شود و می توانید غیرحضوری آنها را امتحان بدهید. در این میان کسانی که موفق به گرفتن دیپلم شده اند و نیز دانش آموزان سال دوم و دارندگان مدرک سه سال نظام قدیم اجباری به گذراندن دروس عمومی ندارند.

اگر هنوز مدرک دیپلم نگرفته اید و فکر می کنید نمی توانید وارد مقاطع تحصیلات تکمیلی و حتی مقطع دکتری شوید، همین حالا اقدام کنید. چرا که تمام شرایط تحصیل برای همه افراد با وجود هر نوع محرومیت فراهم است. یادتان نرود هر مسئله ای راه حلی دارد!

جزئیات نحوه دریافت دیپلم رسمی را از طریق تماس با مشاوران مرکز، صورت کامل جویا شوید.

نحوه گرفتن دیپلم مجدد ، دریافت دیپلم المثنی و شرایط اخذ دیپلم برای بزرگسالان :

گرفتن دیپلم مجدد هم یک فرصت طلایی است تا بتوانید در رشته ای دیگر ادامه تحصیل دهید. از آنجایی که شرایط اخذ دیپلم رسمی معتبر بستگی به شرایط و اهداف شما برای ادامه تحصیل در آینده خواهد داشت، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط اخذ دیپلم مجدد، نحوه دریافت دیپلم المثنی و شرایط دیپلم گرفتن بزرگسالان با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

بعد از گرفتن دیپلم رسمی آموزش و پرورش بدون کنکور وارد دانشگاه شوید…

دیپلم رسمی آموزش و پرورشتحصیل بدون کنکور یک فرصت فوق العاده برای شما خواهد بود تا پس از اینکه دیپلم رسمی خود را گرفتید، بتوانید بدون گذشتن از سد کنکور، وارد دانشگاه شوید. البته قبل از هر اقدامی باید از شرایط و ضوابط تحصیل بدون کنکور آگاه باشید، به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام، لیست رشته ها و دانشگاه ها، شهریه و هر آنچه باید در زمینه تحصیل بدون کنکور بدانید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مرکز مشاوره تلفنی اخذ دیپلم رسمی معتبر خانه مشاوره

چرا مشاوره تلفنی؟

مشاوره تلفنی اخذ دیپلم رسمی حضوری و غیر حضوری معتبر

 • چون ما از ۸ صبح تا ۱۲ شب اینجاییم و می تونی با ما تماس بگیری..
 • چون نیاز نیست وقت مشاوره بگیری…
 • چون میتونی در وقت و هزینه ها در راه رفتن به مراکز مشاوره صرفه جویی کنی…
 • چون مشاوره اختصاصی ارائه می دیم، یعنی مشاوره مون منحصر به خودته..

[postbox txt=” در زمینه اخذ دیپلم رسمی مورد تایید وزارت آموزش و پرورش”]

 خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

 • دریافت دیپلم ، دریافت دیپلم المثنی ، شرایط و نحوه دریافت دیپلم رسمی ، دیپلم رسمی در تهران
 • شرایط دیپلم گرفتن بزرگسالان ، نحوه گرفتن دیپلم مجدد ، دیپلم رسمی در کرج
 • نحوه اخذ دیپلم رسمی ، دیپلم رسمی معتبر و مورد تایید آموزش و پرورش ، دیپلم رسمی در اصفهان
 • مشاوره تلفنی در زمینه شرایط دریافت دیپلم رسمی معتبر 
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور