مشاوره فردی تلفنی

مشاوره فردی تلفنی

 • نشانه های افسردگی ، راه های کاهش استرس و اضطراب ، درمان وسواس فکری
 •  راه های درمان افسردگی ، علائم استرس و اضطراب ، درمان وسواس فکری عملی
 •  راه های جلوگیری از استرس ، راه های مقابله با ترس ، علائم افسردگی در نوجوانان
 • راه های رهایی از افکار منفی ، راه های کنترل خشم ، مشاوره درمان افسردگی و کنترل اضطراب و استرس

همیشه ما «بهترین تصمیم» را نمی گیریم!

همه انسان ها در زندگی با مشکلات، بحران ها و تعارض هایی دست و پنجه نرم می کنند. هیچ زندگی ای خالی از تنش نیست و موفق ترین و قدرتمندترین آدم ها هم گاهی مضطرب می شوند، شکست می خورند، غم های شدید را تجربه می کنند، کسی را از دست می دهند، به دنبال پاسخ برای سؤال هایشان می گردند، سردرگم می شوند و…

[postbox2 txt=”فردی”]

مشاوره فردی تلفنی

به بیانی ساده می توان گفت که همه ما در زندگی به کمک نیاز داریم و نمی توانیم به تنهایی از پس مشکلات بر بیاییم. اینجاست که مشاوره فردی می تواند یاری گر ما باشد. خوشبختانه در عصر حاضر فرهنگ استفاده از خدمات مشاوره فردی فراگیر شده و انسان ها به این باور رسیده اند که وقتی در مورد مسائل مهم زندگی به کمک نیاز دارند، بهتر است که به جای کمک گرفتن از یک دوست یا آشنا، از یک مشاور متخصص کمک بگیرند. کسی که در این رشته تحصیل کرده و صاحب تخصص و تجربه است.

مشاوره فردی تلفنی چه کمکی به من می کند؟

مشاوره فردی به ما کمک می کند تا در بحران های زندگی احساس تنهایی نکنیم. این کاملاً درست است که در نهایت این خود ما هستیم که باید گره های روانی مان را باز و مشکلات شخصی مان را حل کنیم اما یک مشاور حرفه ای به ما کمک می کند که برای حل مشکلات وارد مسیر درستی شویم، به بیراهه نرویم، از راهکارهای روانشناختی سالم و مناسب استفاده کنیم، زودتر به نتیجه برسیم و حال خوبی را تجربه کنیم.

موضوعات مشاوره فردی :

موضوعات مشاوره فردی متعدد و متنوع اند و گستره ی وسیعی را در بر می گیرند. شاید بتوان گفت که هر مشکلی می تواند یک مشکل فردی باشد اما اگر بخواهیم درباره ی مهم ترین موضوعات مشاوره فردی صحبت کنیم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

راههای غلبه بر افسردگی

راههای غلبه بر افسردگیافسردگی یک اختلال روانی بسیار شایع است که موجب تجربه غم شدید، احساس پوچی و ناامیدی و بی علاقگی به چیزهایی می شود که قبلاً مورد علاقه فرد بودند.

خوشبختانه این بیماری قابل درمان است. مشاوره افسردگی به شما کمک می کند تا با بهترین روش های درمان این بیماری آشنا شوید. اگر حس می کنید افسرده شده اید و یا اگر به افسردگی در بارداری مبتلا شده اید، می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

حس می کنید که افسرده شده اید؟ با مشاوران ما تماس بگیرید.

مقابله با استرس و اضطراب

مقابله با استرس و اضطراب

اضطراب یک وضعیت روانی بسیار ناخوشایند است که افراد را دچار نگرانی شدید، تشویش ذهنی، ترس، دلهره و… می کند.

افراد مضطرب از نظر جسمی هم دچار مشکل می شوند و نمی توانند مثل گذشته درس بخوانند، کار کنند و حتی ممکن است این اختلال بر روابط خانگی شان تأثیر بگذارد. اما آیا درمان اضطراب شدید بدون دارو امکان پذیر است؟

برای مشاوره در زمینه اضطراب و استرس و راه های مقابله با اضطراب می توانید با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

رفع وسواس فکری

رفع وسواس فکرینظم و ترتیب و انجام دادن کارها به بهترین نحو برای بسیاری از ما مهم است اما گاهی اوقات اهمیت دادن به تمیزی و نظم و ترتیب در بعضی تبدیل به وسواس می شود. افکار وسواسی که به معنای فکر کردن مداوم به یک تصویر یا مسئله خاص است هم از دیگر نمودهای اختلال وسواس است.

وسواس یک بیماری روانی جدی است و می تواند چنان تأثیری بر فرد بگذارد که افراد خانواده و دوستان و آشنایانش ترکش کنند و حتی فرصت های تحصیلی و شغلی را از دست بدهد.

برای مشاوره تلفنی وسواس می توانید با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

راه رهایی از افکار منفی

راه رهایی از افکار منفیهر چقدر هم که تلاش کنیم افکار منفی را نادیده بگیریم، در برخی از مواقع، در مقابل آن ها کم می آوریم. افکار منفی می توانند تاثیرات بسیار مخربی بر زندگی مان بگذارند به همین دلیل لازم است هر چه سریعتر برای رهایی از آن ها فکری کنیم!

برای مشاوره در زمینه رهایی از افکار منفی می توانید با مشاوران خانواده و روانشناسی خانه مشاوره تماس بگیرید.

مشاوره اختلالات شخصیت و اختلال دو قطبی

مشاوره اختلالات شخصیت و اختلال دو قطبیهر انسانی شخصیت منحصر به فرد و خصوصیات ویژه ای دارد اما خصوصیات شخصیتی در بعضی افراد ناهنجار است و موجب می شود که فرد به خودش و حتی دیگران آسیب بزند.

اختلالات شخصیتی مثل اختلال ضد اجتماعی، اختلال شخصیت مرزی، پارانویا، اختلال خودشیفتگی، اختلال شخصیت نمایشی و… از جمله مهم ترین اختلالات شخصیت هستند. مشاوره فردی فرصتی برای درمان این اختلالات است.

برای مشاوره در زمینه اختلالات شخصیتی می توانید با مشاوران خانواده و روانشناسان خانه مشاوره تماس بگیرید.

مشاوره کنترل خشم

مشاوره کنترل خشمکسی نمی تواند ادعا کند که هیچ گاه در زندگی اش خشمگین نشده است. خشم فرآیندی پیش بینی نشده است اما کنترل آن عملی است! با توجه به اینکه عواقب عدم کنترل خشم می تواند بسیار جبران ناپذیر باشد، پیشنهاد می کنیم همین امروز با روش های کنترل خشم آشنا شوید!

برای مشاوره در زمینه کنترل خشم می توانید با مشاوران خانواده و روانشناسان خانه مشاوره تماس بگیرید.

مشاوره مشکلات عاطفی

مشاوره مشکلات عاطفیآدم های زیادی در دنیا از مشکلات عاطفی رنج می کشند. این دست مشکلات می توانند موجب شکست در روابط، افسردگی، تنهایی، ناتوانی در ماندن در یک رابطه سالم، ازدواج ناموفق، تمایل به روابط ناسالم و اشتباه و… شوند.

مشکلات عاطفی ما ممکن است ریشه، در دوران کودکی، یک اختلال روانی، عوامل محیطی و… داشته باشند.

با استفاده از مشاوره فردی می توانید علت یا علل اصلی مشکلات عاطفی تان را بشناسید و از چرخه معیوبی که در آن گرفتار شده اید نجات پیدا کنید.

برای مشاوره در زمینه مشکلات عاطفی می توانید با مشاوران خانواده و روانشناسان خانه مشاوره تماس بگیرید.

چرا مشاوره فردی تلفنی ؟

شاید این سؤال برای بسیاری از ما پیش آمده باشد که چرا مشاوره تلفنی طرفداران زیادی دارد. در پاسخ به این سؤال می توان به مزایای فراوان مشاوره تلفنی اشاره کرد:

چرا مشاوره فردی تلفنی ؟

 • کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر بودن، نسبت به مشاوره حضوری
 • صرف زمان کمتر و مناسب بودن برای افرادی که مشغله های زیادی دارند
 • عدم دسترسی به مراکز مشاوره حضوری
 • مناسب بودن برای افراد خجالتی و کسانی که تمایلی به گفت و گوهای رودر رو ندارند
 • عدم افشای اطلاعات و هویت شخصی

[typed string0=”با یک تماس تلفنی بهترین راه حل مشکلات خود را پیدا کنید” typeSpeed=”50″ startDelay=”10″ backSpeed=”40″ backDelay=”500″ loopCount=”10″ loop=”10″]

در چه زمینه هایی می توانیم از مشاوران کمک بگیریم؟

مشاوره فردی تلفنی این نکته را نباید فراموش کنیم که مشکلات آنقدر که فکر می کنیم بزرگ نیستند ولی اگر نتوانیم آنها را به شیوه های مناسب روانشناسی حل کنیم، ممکن است تبدیل به یک معضل جدی شده و در بسیاری از موارد حتی سبب فروپاشیدن خانواده مان شوند. اگر بر سر دوراهی یا چند راهی مانده اید، اگر نمی دانید باید چه کار کنید، اگر فکر می کنید هیچ کس نمی تواند بهتان کمک کند و یا اگر احساس می کنید چاره ای ندارید، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی، با مشاوران روانشناسی خانه مشاوره تماس بگیرید. 

مشاوره در زمینه مشکلات و انحرافات جنسی

ناتوانی جنسی، سردمزاجی، اختلال نعوظ، دیر انزالی، زود انزالی و خود ارضایی، فتیش، کودک آزاری، همجنس گرایی، سادیسم جنسی، مازوخیزم جنسی و …

مشاوره ازدواج 

ازدواج موفق، اختلاف سنی، مسائل جنسی ازدواج، خیانت، تفاوت فرهنگی، اختلاف طبقاتی، طلاق، دوستی قبل از ازدواج، دوران نامزدی، مسائل جنسی دوران عقد، حد و حدود رابطه، اختلافات خانوادگی و …

مشاوره خیانت 

خیانت در زندگی مشترک، خیانت همسر، راهکارهای پیشگیری از خیانت، ادامه رابطه پس از خیانت و یا طلاق و…  

مشاوره در زمینه سلامت و آموزش جنسی 

بارداری، بیماری های مقاربتی و بهداشت جنسی، پیشگیری از بارداری، بهداشت جنسی، مهارت های بالا بردن کیفیت رابطه جنسی و …

مشاوره در زمینه کودکان و نوجوانان

بلوغ، طلاق والدین، بهترین روش های تربیتی، ریشه کن کردن حسادت و ترس در کودکان، اختلالات یادگیری و روانی کودکان، رابطه با جنس مخالف در نوجوانان، رفتارهای پرخطر دوران نوجوانی، اعتیاد در نوجوانان و…

مشاوره طلاق

تقاضاهای نامتعارف جنسی، عدم تفاهم جنسی (گرم مزاجی، سرد مزاجی)، بدبینی، پارانوئید، دخالت خانواده ها، عدم علاقه، مشکلات ارتباطی، مشکلات مالی، اعتیاد، سرنوشت فرزندان پس از طلاق و …

مشاوره در زمینه ترک اعتیاد

علائم اعتیاد، ترک اعتیاد، برگشت به مواد پس از ترک، مصرف گل در نوجوانان، شکست عشقی و اعتیاد، اعتیاد در دختران، روش های تضمینی ترک و …

مشاوره ترس و وحشت

غلبه بر انواع ترس مانند ترس از تنهایی، ترس از ازدواج، ارتفاع و …، ترس های بجامانده از دوران کودکی، درمان ترس و …

مشاوره سالمندان

نگهداری از سالمندان مبتلا به آلزایمر، افسردگی سالمندان، اختلالات خواب در سالمندان، احساس تنهایی در سالمندان، سالمندان و کناره گیری از جامعه و ….

مشاوره افسردگی

افسردگی در کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، میان سالان و سالمندان، افسردگی در چهل سالگی، افسردگی پس از زایمان، افسردگی پس از جدایی، شکست عشقی و افسردگی، خودکشی به دلیل افسردگی در جوانان، علل افسردگی، اختلالات خواب، سوء استفاده جنسی از کودکان و افسردگی و …

[postbox2 txt=”فردی”]

مرکز مشاوره در موضوعات زیر به شما کمک می کند:

 • نشانه های افسردگی ، راه های کاهش استرس و اضطراب ، درمان وسواس فکری
 •  راه های درمان افسردگی ، علائم استرس و اضطراب ، درمان وسواس فکری عملی
 •  راه های جلوگیری از استرس ، راه های مقابله با ترس ، علائم افسردگی در نوجوانان
 • راه های رهایی از افکار منفی ، راه های کنترل خشم ، مشاوره درمان افسردگی و کنترل اضطراب و استرس
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور