مشاوره کنکور سراسری ۱۴۰۰

چرا برای قبولی در کنکور به مشاوره نیاز داریم؟

اگر قصد شرکت در کنکور سراسری را دارید، به مشاور تحصیلی نیاز نخواهید داشت! اما اگر تصمیم خود را گرفته اید که در رشته مورد علاقه تان قبول شوید، به طور قطع به یقین بایستی از تجارب یک مشاور حرفه ای تحصیلی بهره مند شوید. یک مشاور باتجربه ی تحصیلی از اولین مراحل آماده سازی شما برای کنکور مانند برنامه ریزی درسی و معرفی بهترین منابع درسی، معرفی بهترین آزمون های آزمایشی و آموزش تکنیک های صحیح تست زنی، تا مراحل پس از کنکور، تخمین رتبه و انتخاب رشته، آنالیز کارنامه و رتبه و … همراه شما خواهد بود. برای قبولی در کنکور به مشاوره نیاز خواهید داشت، مشاوران تحصیلی ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند.

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی کنکور ۱۴۰۰ :

یک مشاور متخصص تحصیلی با ارائه یک برنامه ی حرفه ای، مانند یک چراغ، راه را برای دانش آموز روشن می نماید. تجربه یک مشاور حرفه ای به دانش آموز کمک می کند تا بتواند بر نکات مهم بیشتر تمرکز کند و همین امر موجب ارتقاء معدل خواهد شد. در واقع یک مشاور متخصص با ارائه یک برنامه حرفه ای به دانش آموز کمک می کند تا در کم ترین زمان ممکن به بیشترین بازدهی دست یابد. اگر تصمیم خود را برای قبولی در کنکور سراسری ۱۴۰۰ گرفته اید، هنوز زمان زیادی دارید تا بتوانید به رویاهایتان دست یابید. مشاوران تحصیلی ما در تمامی مراحل از برنامه ریزی تا قبولی همراه شما هستند.

[postbox txt=”کنکور سراسری و برنامه ریزی”]

برنامه ریزی جامع کنکور ۱۴۰۰ :

همه ی ما دست کم یک بار این جمله را از زبان فردی موفق شنیده ایم که «برای رسیدن به اهداف، بایستی برنامه ای مدون و منظم داشت»، اما به راستی این برنامه جادویی را از کجا می شود تهیه کرد؟ آیا کسی که تجربه کافی در این زمینه ندارد، می تواند برنامه ریزی کند و موفق شود؟

 

یک برنامه ی حرفه ای برنامه ای است که نه تنها موجب خسته شدن دانش آموز از مطالعه دروس نمی شود (به دلیل اینکه متناسب با روحیه هر فرد تنظیم می شود)، بلکه انگیزه دانش آموز را برای مطالعه افزایش می دهد. در واقع یک مشاور متخصص با ارائه یک برنامه حرفه ای به شما کمک می کند تا در کم ترین زمان ممکن به بیشترین بازدهی دست یابید.

منابع کنکور سراسری :

اگر شما هم سری به میدان انقلاب زده باشید، حتما خود را محصور در منابع متعدد کنکوری در رنگ ها و حجم های مختلف یافته اید. اما آیا یک داوطلب کنکور، زمان و حوصله ی کافی برای مطالعه ی تمامی کتب کنکوری را دارد؟ بهتر نیست به جای مطالعه ی منابع متعدد گیج کننده، منابع برتر را چند بار بخوانید؟ در ذیل به معرفی برخی از منابع می پردازیم اما پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از آخرین تغییرات در منابع کنکور و لیست بهترین منابع آزمون سراسری با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

ردیف نام درس منابع کمک آموزشی
۱ ادبیات فارسی انتشارات مهر و ماه – انتشارات نشر الگو
۲ دین و زندگی گاج نقره ای
۳ زیست شناسی انتشارات خیلی سبز – انتشارات تخته سیاه
۴ فیزیک آبی قلم چی – گاج نقره ای
۵ شیمی مبتکران – انتشارات خیلی سبز

برای دریافت بهترین منابع کمک آموزشی کنکور ۱۴۰۰ با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ :

اطلاع از بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید مباحث پر سؤال کنکور را بشناسید و زمان بیشتری را برای آن ها اختصاص دهید و در نتیجه بتوانید به تست های بیشتری در کنکور پاسخ صحیح دهید و درصد بالاتری را کسب نمائید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از بودجه بندی کلیه دروس با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

جهت دریافت بودجه بندی سایر دروس عمومی و  اختصاصی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

تکنیک های تست زنی کنکور :

حتی اگر تمامی دروس را چندین بار مرور کرده باشید و یا کاملاً مطابق برنامه پیش رفته باشید، این امکان وجود دارد که به نتیجه دلخواهتان نرسید. در واقع برای اینکه بتوانید در بازه ی زمانی مشخص شده کنکور، آنچه را که مطالعه کردید، در قالب تست، بر روی کاغذ بیاورید، بایستی تکنیک های تست زنی را نیز بیاموزید. مشاوران متخصص خانه مشاوره در کوتاه ترین زمان ممکن، مهم ترین نکات و تکنیک های تست زنی کنکور را در اختیار شما قرار می دهند.

مقایسه آزمون های آزمایشی کنکور سراسری ۱۴۰۰ :

فرض کنید که منابع برتر کنکور را مطالعه کرده اید، تکنیک های تست زنی را هم به درستی آموخته اید. اگر نتوانید در روز کنکور آنچه را که مطالعه کرده اید، به دلایل مختلفی مانند استرس، بر روی کاغذ بیاورید، مطمئنا موفق نخواهید شد. آزمون های آزمایشی با شبیه سازی روز کنکور به شما کمک می کنند تا شرایط آزمون را تجربه کنید و در نتیجه در روز اصلی کنکور بتوانید با تمرکز بیشتر و استرس کمتر، نتایج بهتری را کسب کنید. اما کدام آزمون آزمایشی برای ما مناسب تر خواهد بود؟ پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از بهترین آزمون آزمایشی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین آزمون های آزمایشی گروه ریاضی، تجربی و انسانی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مصاحبه با نفرات برتر کنکور سراسری:

مسلم است که فردی که قبلا مسیری را پیموده، نسبت به فرد ناآشنا به راه، از پستی و بلندی های مسیر اطلاع بیشتری دارد. کنکور نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای اینکه بتوانید نتایج بهتری در کنکور کسب کنید، بایستی از تجربیات نفرات برتر کنکور استفاده کنید. مصاحبه با نفرات برتر کنکور سراسری به شما این امکان را می دهد تا بدانید چگونه می توانید بازدهی مطالعه ی خود را بهبود ببخشید و چند گامی از رقیبانتان جلوتر بیافتید. پیشنهاد می کنیم در این زمینه از تجربه مشاوران مرکز استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارتباط با نفرات برتر کنکور سراسری و دریافت تجربیات آنها با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برنامه ریزی عید، فرصتی طلایی برای کنکوری ها!

بسیاری از افرادی که از مهر و چه بسا قبل از آن، شروع به مطالعه ی دروس کنکوری می کنند، تا رسیدن به عید نوروز، نفس کم می آورند و خسته می شوند. چرا که به این نکته توجه نمی کنند که در واقع آنچه مهم است، هدفی است که در نظر گرفته ایم، نه صرفاً مسیری که در آن قدم بر می داریم. این جمله مؤید این ضرب المثل معروف است که «رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود» پس با این حساب شما هنوز وقت زیادی برای قبولی دارید. تعطیلات عید یک فرصت بسیار استثنائی است که به شما این شانس را می دهد که حتی اگر هنوز یک صفحه نیز مطالعه نکرده اید، چندین گام از رقیبانتان پیشی بگیرید. این را هم بدانید که بسیاری از رتبه های برتر، فرصت عید را از دست نداده اند.

عید بهترین زمان برای جلو افتادن از رقیبانتان است! فرصت طلایی عید را از دست ندهید! با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

تحلیل آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور سراسری :

اطلاع از آخرین رتبه قبولی و کارنامه و درصد دروس کنکور سراسری در هر یک از رشته های مورد نظر داوطلبان سال های گذشته به شما کمک می کند که دانشگاه و رشته احتمالی که در آن قبول خواهید شد را تخمین بزنید. البته در مبحث انتخاب رشته، تجربه حرف اول را می زند به همین منظور پیشنهاد می کنیم تخمین رتبه و انتخاب رشته خود را به مشاوران تحصیلی مرکز بسپارید.

اگر در جستجوی یک برنامه ی حرفه ای برای قبولی در کنکور هستید، پیشنهاد می کنیم با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید.

اگر فکر می کنید که در کنکور قبول نمی شوید! بخوانید…

بسیاری از داوطلبان پس از اعلام نتایج اولیه، تصور می کنند که هیچ شانس قبولی نخواهند داشت. اگر شما هم فکر می کنید که دنیا به آخر رسیده است، پیشنهاد می کنیم عجولانه تصمیم گیری نکنید! در این مرحله چند راه پیش رویتان قرار خواهد داشت:

۱) انتخاب رشته تضمینی را امتحان کنید:

جالب است بدانید بسیاری از رشته ها، ظرفیت پذیرش بالایی دارند که داوطلبان کنکور، هیچ اطلاعی از آن ها ندارند. پس انتخاب رشته خود را به مشاوران ما بسپارید.

 

[fieldb]

 

۲) بدون کنکور وارد دانشگاه شوید:

ثبت نام بدون کنکور یک فرصت طلایی است تا بتوانید در رشته مورد علاقه تان تحصیل کنید. البته در اولین قدم باید بدانید که کدام یک از دانشگاه ها بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند. در این زمینه می توانید با مشاوران تحصیلی مرکز تماس بگیرید.

 

۳) دوباره تلاش کنید:

می دانیم که از خواندن دروس کنکوری خسته شده اید! می دانیم که حوصله ی دوباره خواندن را ندارید! اما اگر رویای قبولی در رشته و دانشگاه خاصی را دارید، به سادگی از آن دست نکشید! البته به این نکته هم توجه کنید که اگر همه چیز به درستی پیش رفته بود، بایستی قبول می شدید، پس اگر امسال قبول نشده اید، حتما یک جای کار می لنگیده است! پیشنهاد می کنیم نقاط ضعف خود را به دقت مورد بررسی قرار دهید و برای یک برنامه ی حرفه ای با مشاوران ما تماس بگیرید.

[postbox txt=” برنامه ریزی قبولی در کنکور سراسری  “]

  خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد

  • برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰، منابع کنکور سراسری، منابع کنکور تجربی ، منابع کنکور ریاضی ، منابع کنکور انسانی ، منابع کنکور هنر ، منابع کنکور زبان
  • مقایسه آزمون های آزمایشی ، آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور
  • زمان، شرایط و نحوه ثبت نام کنکور ۱۴۰۰، رتبه های برتر کنکور سال های گذشته، بودجه بندی دروس عمومی
  • بودجه بندی دروس اختصاصی، تکنیک های تست زنی، بهترین منابع کمک آموزشی
راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور