نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد تاریخ

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد تاریخ

  ،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد تاریخ ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد تاریخ ،انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد تاریخ
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته تاریخ
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته تاریخ و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد تاریخ”]

انتخاب رشته امسال هوشمندانه تر از انتخاب رشته های سال های گذشته

با توجه به پیشرفت دنیای مدرن و گستردگی و پراکندگی آمار موجود در باب انتخاب رشته، داوطلب ارشد در زمان انتخاب رشته نیازمند برنامه ای دقیق و جامع است تا بتواند با اطمینان خاطر ، بهترین انتخاب رشته را داشته باشد. قطعاً استفاده از نرم افزار انتخاب رشته می تواند کمک بسیاری به داوطلب کارشناسی ارشد برای داشتن انتخابی بهتر بکند. با توجه به این موضوع کارشناسان خانه ی مشاوره با بررسی د قیق اطلاعات و آمار دانشجویان ارشد دوره های پیش و تدوین نرم افزار انتخاب رشته می توانند در انتخابی هوشمندانه و در عین حال متناسب با علایق دانشجویان کارشناسی ارشد، نقش بسیاری داشته باشند.

با رتبه کجا قبول میشم؟

از مهم ترین پرسش های داوطلبان ارشد پس از صدور کانامه، این سؤال است که با این رتبه کجا قبول می شوم!!؟ برای آگاهی از این موضوع، می توانند با توجه به رتبه و تراز تقریباً مشابه با رتبه ی خودشان و این که در کدام رشته و دانشگاه قبول شده اند، انتخاب رشته ای بهتر داشته باشند. این امر با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته امکان پذیرش است و داوطلب کارشناسی ارشد می تواند با وارد کردن رتبه ی خود از دانشگاه و رشته ای که احتمال قبولی در آن بیشتر است، آگاه شوند.

در ادامه چند کارنامه از رشته ی تاریخ برای اطلاع بیشتر داوطلب کارشناسی ارشد آورده می شود.

[awsa-banners]

 

با چه رتبه ای در چه رشته ای؟

داوطلب کارشناسی ارشد پس از قبولی در آزمون برحسب علاقه و اولویت های خود با توجه به رتبه ای که کسب کرده انتخاب رشته را انجام می دهد. برای داشتن انتخاب رشته ای بهتر، داوطلب ارشد می تواند از رتبه و تراز پذیرفته شدگان دوره های پیش کمک بگیرد و با اطلاع از این که آن ها در چه رشته و دانشگاهی قبول شده اند انتخابی بهتر داشته باشد. نرم افزار انتخاب رشته خانه مشاوره با در اختیار گذاشتن این اطلاعات به دانشجوی کارشناسی ارشد کمک می کند تا انتخاب رشته ای متناسب با علایق و با دیدی واقع گرایانه داشته باشد. به وسیله ی این نرم افزار داوطلب ارشد می تواند رتبه و تراز خود را وارد کرده و مطلع شود که در دوره های پیش تقریباً با همین رتبه و تراز چه رشته ای و کدام دانشگاه پذیرش داشته است.

احتمال قبولی در انتخاب رشته ی ارشد تاریخ:

دانشجویی که قصد ادامه ی تحصیل در مقطع ارشد تاریخ را دارد، ضمن انتخاب گرایش خود برای بالا بردن احتمال قبولی در آن گرایش باید به دروسی که ضریب بالاتری دارند، بیشتر توجه کند و سعی کند در آزمون ارشد به آن پرسش ها با درصد بالاتری پاسخ دهد.

برای مثال در گرایش ارشد تاریخ عمومی جهان زبان عمومی و تخصصی انگلیسی با ضریب ۳، بالاترین تأثیر در پذیرش دانشجوی ارشد تاریخ را دارد. برای آگاهی بیشتر در این  زمینه می توان از نرم افزار انتخاب رشته ی خانه ی مشاوره کمک گرفت. این اطلاعات به داوطلب ارشد تاریخ انتخابی مطمئن و واقع بینانه می دهد. زیرا هم از علایق و ایده آل هایش در انتخاب رشته کمک گرفته و هم از واقعیت های موجود.

[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد تاریخ”]
باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان کارشناسی ارشد رشته تاریخ

از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد تاریخ

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته تاریخ با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع کارشناسی ارشد تاریخ میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع کارشناسی ارشد چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • تاریخ و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته تاریخ با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته تاریخ

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد تاریخ

  ،انتخاب رشته ارشد ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد تاریخ

  کنکور آزاد

[telar]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور