نرم افزار انتخاب رشته کنکور ۹۶

  • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ۹۶، لیست رشته های کنکور ۹۶
  • رتبه های قبولی کنکور ۹۶، ظرفیت رشته های کنکور ۹۶
  • لیست دانشگاه های بدون کنکور ۹۶، زمان انتخاب رشته کنکور ۹۶
  • سامانه مشاوره هوشمند تلفنی و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما

[postbox txt=”استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور ۹۶″]

[estimatesb]

[bksb]

با توجه به اهمیت و حساسیت انتخاب رشته و نقش تعیین کننده ی آن در سرنوشت تحصیلی و شغلی، داوطلبان لازم است که پیش از انتخاب رشته ی خود اطلاعات لازم را در ارتباط با رشته ها، دانشگاه ها داشته باشند و با آمادگی کامل انتخاب رشته ی خود را انجام دهند. چرا که انتخاب نادرست می تواند سرنوشت داوطلبان را دستخوش تغییر نماید و آینده ی آن ها بر اساس میزان توانایی و استعداد آن ها رقم نخورد. در همین خصوص مرکز مشاوره نرم افزار انتخاب رشته ی کنکور ۹۶ را در اختیار داوطلبان قرار داده است که به وسیله ی آن داوطلبان می توانند نتایج دلخواه خود را بر اساس ورودی های مختلف مشاهده نمایند. به عنوان مثال داوطلبان می توانند با توجه به دانشگاه و استان انتخابی، کلیه ی رشته های آن دانشگاه را به همراه رتبه ی پذیرفته شدگان سال های قبل مشاهده نمایند. این نرم افزار خروجی های مختلفی را با توجه به ورودی های داوطلبان به آن ها نمایش می دهد که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار انتخاب رشته ی کنکور ۹۶، داوطلبان می توانند با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایند.

[fieldsb]

[fieldb]

[provinceb]

همچنین داوطلبانی که شانس قبولی خود را در انتخاب رشته ی کنکور ۹۶ پایین می دانند، می توانند دانشگاه های بدون کنکور را برای ادامه تحصیل خود انتخاب نمایند. داوطلبان پیش از ثبت نام خود می بایست از کلیه ی شرایط ثبت نام و زمان آن مطلع باشند. همچنین آگاهی از شهریه ی دانشگاه های بدون کنکور، میزان اعتبار مدرک آن و شرایط ادامه تحصیل نیز می توانند کمک شایانی به داوطلبان کنکور ۹۶ نماید.

داوطلبان در نظر داشته باشند که در سال های اخیر، تنوع رشته ها در دانشگاه های بدون کنکور افزایش پیدا کرده است، به طوری که می توان گفت این دانشگاه ها در تمامی رشته ها به جز رشته های پزشکی و پیراپزشکی اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند.

[useestimatesb]

مشاورین مرکز نیز آمادگی پاسخ به تمامی سؤالات شما در ارتباط با انتخاب رشته ی کنکور ۹۶ را دارند.

[postbox txt=”استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور ۹۶″]

مرکز مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ۹۶، زمان ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور
  • تکمیل ظرفیت کنکور ۹۶، مشاوره ادامه تحصیل کنکور ۹۶
  • زمان ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور ۹۶، مشاوره شغلی کنکور ۹۶
  • مشاوره تلفنی و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما

[telbk]

 

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور