کنکور مجدد

کنکور مجدد

  • شرایط شرکت مجدد در کنکور سراسری و دانشجویان روزانه، می توانید دوباره وارد دانشگاه شوید.
  • کنکور مجدد فارغ التحصیلان، دانشجویان انصرافی و دانشجویان اخراجی
  • مشاوره در زمینه شرکت مجدد در کنکور با برترین مشاورین کشور در این زمینه
  • اطلاع از آخرین شرایط حضور مجدد در دانشگاه های دولتی، آزاد و …

[postbox txt=”کنکور مجدد”]

برای کنکور مجدد آماده می شوید؟ کنکور مجدد پزشکی می خواهید شرکت کنید؟ یا کنکور مجدد کارشناسی و کنکور مجدد ارشد مدنظرتان است؟ از تمام سؤالات شما مطلع هستیم و از طریق مشاوران مرکز کلیه شرایط و ضوابط شرکت مجدد در کنکور سراسری، کنکور مجدد فارغ التحصیلان، کنکور مجدد دانشجویی روزانه، کنکور مجدد دانشجویان انصرافی و کنکور مجدد دانشجویان اخراجی متناسب با شرایط فردی و تحصیلی شما پاسخ داده می شود و شدیداً توصیه می کنیم با مشاوران مرکز تماس بگیرید. دوستان عزیز، موفقیت بدون محدودیت است. دوباره موفق شوید و به آرزوهایتان فعلیت ببخشید.

شرکت مجدد در کنکور سراسری:

همه ی ما در گیر تب و تاب کنکور شده ایم و از این ماراتن پر رقابت گاهی رضایت مند و گاهی ناراضی گذر کرده ایم. در میان این خیل عظیم کسانی هستند که هنوز دست از رسیدن به اهداف و علایقشان بر نداشته اند و قصد دارند مجدد، کنکور را تجربه کنند و دوباره موفق شوند. هر چند می دانیم که راههای موفقیت متعدد است و کنکور تنها یکی از این راههاست.

شرکت مجدد در کنکور سراسری برای تمام کسانی که می خواهند دوباره وارد دانشگاه شوند، فراهم است و محدودیتی برای این متقاضیان وجود ندارد.

بدون محدودیت آموزشی، برای کنکور مجدد پزشکی ثبت نام کنید.

کنکور مجدد فارغ التحصیلان:

کنکور مجدد فارغ التحصیلان یکی از دغدغه های آنان شده است چرا که در سال های اخیر به دلیل بازار کار نامناسب و بیکاری آنان استقبال از کنکور مجدد به ویژه کنکور مجدد پزشکی زیاد شده است و آمارها نشان داده که داوطلبان دو سال اخیر کنکور غالباً فارغ التحصیلان دانشگاه بوده اند که تصمیم به کنکور مجدد کارشناسی گرفته اند. کنکور مجدد بعد از لیسانس راه حل تمامی کسانی شده است که یا به رشته خود علاقه مند نیستند یا اینکه بازار کار و شرایط اجتماعی مطلوبی با رشته تحصیلی خود به دست نمی آورند. شرایط و ضوابط کنکور مجدد فارغ التحصیلان را از مشاوران مرکز بپرسید.

کنکور مجدد دانشجوی روزانه:

اگر جزو آن دسته از داوطلبانی هستید که در دانشگاه دولتی درس خوانده اید و سؤالاتتان حول محور کنکور مجدد دانشجوی روزانه است، یک خبر خوش برایتان داریم. دانشجویان روزانه در قبولی کنکور مجدد خود می توانند دوباره در دانشگاه دولتی و روزانه درس بخوانند بدون اینکه مشمول پرداخت هزینه شوند. بدین ترتیب شرایط رسیدن به اهدافتان آسان تر شده است پس تعلل نکنید.

انصراف از دانشگاه برای کنکور مجدد، مختص دانشجویان روزانه است.

کنکور مجدد دانشجویان انصرافی:

دانشجویان دانشگاه های روزانه برای روزانه کنکور مجدد ملزم به این هستند که از دانشگاه در حال تحصیل خود انصارف دهند. و فرم انصراف را باید تا ماه اسفند سال تحصیلی جاری به دانشگاه مربوطه تحصیل دهند. کلیه متقاضیان کنکور مجدد که غیر از دانشگاه های روزانه تحصیل می کنند، تا زمان اعلام نتایج نیازی به انصراف ندارند. مثلاً کنکور مجدد دانشجویان پیام نور شامل این موارد نمی شود. کنکور مجدد دانشجویان انصرافی را با شرایط و ضوابط مستلزم آن از مشاوران مرکز بپرسید. انصراف از دانشگاه و کنکور مجدد قطعاً برای شما فرصت های جدید برای پیشرفت و تحصیل   رفراهم می کند. چرا که سختی روزهای تحصیل در رشته و یا دانشگاه اجباری و غیر منطبق با علاقه خود را تجربه کرده اید و خوب می دانید که باید بشتابید و فرصت ها را غنیمت بشمارید.

امکان کنکور مجدد دانشجویان اخراجی، یکسال بعد از اخراج شدن است.

کنکور مجدد دانشجویان اخراجی:

کنکور مجدد دانشجویان اخراجی شرایط و ضوابطی همچون نداشتن بدهکاری به صندوق رفاه دانشگاه مربوطه و تسویه حساب کامل و نیز نداشتن مشکل خدمت سربازی می باشد. دانشجویان اخراجی می توانند کنکور مجدد بدهند در صورتی که از اخراج آنها یک سال گذشته باشد. همچنین متقاضی رشته ای غیر از رشته ی قبلی خود می بایست، شوند. همان طور که بیان کردیم کنکور مجدد دانشجویان اخراجی ضوابط دشواری ندارد و شما در صورت اخراج شدن از دانشگاه و یا اخراجی بودن هنوز فرصت دارید در کنکور شرکت کنید و به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود برسید. آنچه اهمیت دارد، خواسته و هدف شماست و هیچ چیز دیگری نمی تواند اثری در زندگی و آینده شما داشته باشد.

با مشاوران مرکز که تخصص و تجربه طولانی در مشاوره افراد موفق دارند، تماس بگیرید. همچنین کانال تلگرام ما پل ارتباطی دیگر با شماست تا بهینه تلاش کردن و بهینه کنکور دادن الگوی عمل شما قرار بگیرد.

[postbox txt=”کنکور مجدد”]

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:
  • شرایط شرکت مجدد در کنکور سراسری و دانشجویان روزانه، می توانید دوباره وارد دانشگاه شوید.
  • کنکور مجدد فارغ التحصیلان، دانشجویان انصرافی و دانشجویان اخراجی
  • مشاوره در زمینه شرکت مجدد در کنکور با برترین مشاورین کشور در این زمینه
  • اطلاع از آخرین شرایط حضور مجدد در دانشگاه های دولتی، آزاد و …

[telbk]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور