راهنمای انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

  • راهنمای انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد، اعلام نتایج کنکور ارشد دانشگاه آزاد
  • کارنامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، دفترچه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد و موضوعات مرتبط با آن

 

[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد”]

انتخاب رشته ی ارشد دانشگاه آزاد امسال، بسیار حساس تر از سال های گذشته شده است، چون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ با کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری ادغام شده است. پس داوطلبان کنکور ارشد دانشگاه آزاد، باید اطلاعات دقیقی از قوانین و ضوابط دفترچه ی کارشناسی ارشد، آینده ی تحصیلی و شغلی  ظرفیت پذیرش رشته ی مورد نظر در دانشگاه های آزاد، بورسیه و ادامه ی تحصیل در مقطع دکتری و .. داشته باشند تا تبوانند به بهترین نحو، انتخاب رشته ی صحیح و مطمئنی انجام دهند جهت تحقق این امر، توصیه می گردد که از نرم افزار انتخاب رشته ی ارشد دانشگاه آزاد استفاده نمائید. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید توجه داشته باشند که پس از اعلام نتایج کنکور ارشد در سایت رسمی (sanjesh.org) و مشاهده ی کارنامه کارشناسی ارشد خود باید دفترچه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را دریافت نمایند و با مطالعه ی کامل و دقیق آن، نسبت به انتخاب رشته ی ارشد دانشگاه آزاد در سایت رسمی azmoon.org اقدام نمایند.

رتبه و تراز لازم برای قبولی در ارشد دانشگاه آزاد: 

یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، اطلاع از آخرین رتبه ی قبولی رشته ی مورد نظر در تمامی دانشگاه های آزاد می باشد، چون اطلاع از آخرین تراز قبولی در هر دانشگاه آزاد به شما کمک می کند که با توجه به انتخاب های محدود شما، انتخاب رشته ی ارشد دانشگاه آزاد شما به نحو احسن انجام شود و شما بتوانید در بهترین دانشگاه آزاد قبول شوید.

جهت اطلاع از آخرین رتبه ی قبولی رشته ی مورد نظر در دانشگاه آزاد، اینجا کلیک نمائید.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد : 

اطلاع از ظرفیت پذیرش هر دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد به شما کمک می کند که انتخاب رشته ی ارشد دانشگاه آزاد شما دقیق و مطمئن انجام شود. چون در انتخاب رشته، تعداد محدودی انتخاب دارید. پس بهتر است ابتدا با مطالعه ی دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، دانشگاه های آزاد پذیرنده ی رشته ی مورد نظر را بشناسید و سپس با توجه به ظرفیت پذیرش هر دانشگاه، اقدام به انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نمائید تا در بهترین دانشگاه قبول شوید.

جهت اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در رشته ی مورد نظر، اینجا کلیک نمائید.

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد:

یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سراسری، انتخاب رشته ی صحیح و مطمئن می باشد. شما می توانید با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد سراسری بهترین انتخاب رشته را انجام دهید و احتمال قبولی خود را بالا ببرید. نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد سراسری به شما کمک می کند که آخرین رتبه ی قبولی رشته ی مورد نظر در دانشگاه آزاد را بدانید و مطلع شوید که داوطلبان سال های گذشته، با رتبه و تراز شما در کدام دانشگاه آزاد قبول شدند. همچنین می توانید به اطلاعاتی هم چون ظرفیت پذیرش هر دانشگاه، شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و … دست یابید. بدین منظور، شما می توانید با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، انتخاب رشته ی صحیح و مطمئنی داشته باشید و در بهترین دانشگاه آزاد قبول شوید.

راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد:

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد در دو نوبت مهر و بهمن انجام می شود، از آن جا که در مرحله ی تکمیل ظرفیت، دانشگاه های آزاد پذیرنده ی هر رشته، داوطلبان را با رتبه ی بالاتری جذب می نمایند، احتمال قبولی داوطلبان بالا خواهد رفت. بدین منظور داوطلبان حتماً دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد را دریافت نمایند و ضوابط و قوانین آن را مطالعه نمایند تا بتوانند در مرحله ی تکمیل ظرفیت، بهترین انتخاب رشته را انجام دهند و در بهترین دانشگاه آزاد قبول شوند.

توجه داشته باشید که حتماً از ظرفیت پذیرش دانشگاه های آزاد در مرحله ی تکمیل ظرفیت مطلع شوید و اطلاع از آخرین رتبه ی قبولی رشته ی مورد نظر در مرحله ی تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد به شما کمک خواهد کرد تا این فرصت مجدد را از دست ندهید و در اسرع وقت وارد دانشگاه شوید.

جهت اطلاع دقیق از راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد رشته ی مورد نظر، اینجا را کلیک نمائید.

 

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد:

یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، قبولی در دانشگاه آزاد می باشد. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در صورتی که پذیرفته نشوند و همچنین در مرحله ی تکیمل ظرفیت قبول نشوند، اگر شرایط پذیرش دانشگاه بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد را داشته باشند. می توانند بدون کنکور وارد دانشگاه شوند. این راه به شما کمک می کند که بدون دردسر و با خیالی راحت وارد دانشگاه شوید.

جهت اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد رشته ی مورد نظر دانشگاه آزاد، اینجا کلیک نمائید.

همچنین در انتها پیشنهاد می گردد جهت اطلاع دقیق از انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد، ظرفیت پذیرش دانشگاه های آزاد در رشته ی مورد نظر در مقطع کارشناسی ارشد، شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد دانشگاه آزاد در رشته ی مورد نظر، انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد و … در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید.

[postbox txt=”مشاوره انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد”]
خانه مشاوره در موضوعات زیر، شما را راهنمایی می کند:

  • راهنمای انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد، اعلام نتایج کنکور ارشد دانشگاه ازاد
  • کارنامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، دفترچه ی انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
  • مشاوره تلفنی راهنمای انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد، نرم افزار انتخاب رشته ی کارنشاسی ارشد دانشگاه آزاد
  • و هر سؤالی که پیرامون انتخاب رشته ی ارشد دانشگاه آزاد و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.

[telar]

راهنمای مطالعه
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور
تماس با مشاور تماس با مشاور تماس با مشاور